Skocz do zawartości

kapusta biała


Gość rolnik Adi

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam na niego sposób wisał mi kase 3 miesiąće  wykonałem telefon i pieniądze przywiózł na drugi dzien  nie trzeba sie cackać pieniąze w zebach przyniesie dwa słowa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Podobno pan M ten młody ze Słomkowa Suchego też kantuje ale o K też słyszałam że dobry macher.Co za czasy nastały że jak już zarobi na człowieku taki handlarz to najchętniej by ci jeszcze siodło założył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Z tych co znam to jest tylko jeden uczciwy w Słomkowie ale bierze mało i tylko czerwoną ale za to co roku i kasa jest od ręki.Reszta to banda manipulantów.Wiem bo handlował i z panem K.Z.G i M i zawsze było jakieś ale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maciek

Z tych co znam to jest tylko jeden uczciwy w Słomkowie ale bierze mało i tylko czerwoną ale za to co roku i kasa jest od ręki.Reszta to banda manipulantów.Wiem bo handlował i z panem K.Z.G i M i zawsze było jakieś                                                                                                                                                                                                                                 pieniedzy niebedzie po terminie płatności  i nie wiadomo  kiedy będą  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MARHWIo

JAK nie ma towaru to pan G CZY K CZY Z W DUPE BY WLEZLI A JAK JEST TO TOWAR ZAMAWIAJĄ NIE ODBIERAJA CWANIACZA WSZYSTKO HANDLARZYKI PO PODSTAWÓWCE

w słomkowie to teraz telefonu nie odbierają  niema  za co swiąt wyprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość feliks

I dziwić się ze ceny są jakie są 5gr x100t 5tyś nawet palcem bym nie ruszył trzeba się Szanować zawsze nie zawsze trzeba sprzedawać lepiej poprostu wywalić dużo i nas tak robi gdyby wszyscy wyrzucili 1/3 to by im nic nie brakło bo ceny by ruszyły w górę ale jak ktoś nabrał kredytu na maszyny z uno 3 razy droższe i traktory bo odrazu chciał mieć wszystko to się nie dziwię ze każdy grosz się liczy bo Banki nie poczekają ludzie ogarnijcie się bo niedługo będziecie pracować za free

 

kolego już pracują ale nie za darmo tylko jeszcze do tego dopłacają z własnej kieszeni :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...