Skocz do zawartości

kapusta biała


Gość rolnik Adi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość

kolego kali 1,5-5kg kapusta worek 25kg płatność gotówka na palecie paleta zwrotna lub transport do nas Jeździmy po towar powyżej 8 ton mniejsze ilosci transport do nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marian

Panowie jak z kapustą czerwoną,sprzedawać czy wstrzymać się po nowym roku?

nie masz co siec wstrzymywać ja swoją sprzedaje w sobotę znam takich w mojej okolicy co mają  tego towaru od groma i wstrzymują się ja zdecydowałem że sprzedam puki idzie może być tak jak w tamtym roku z białą do świat szła a potem co miesiąc ciężej było sprzedać aż końcu 20 ton poszło na pole za dużo w magazynach maja żeby kraj to wchłoną a zagranicom różnie to jest dziś bierze jutro sobie wymyśli że za dużo chemii w kapuście i polski nie biorą bo jakiś inny kraj musi się nadwyżek wyzbyć. ponadto teraz jestem wygrany szybko sie szykuje zero odparowania i na elektrownie i worki nie marnuje pieniążków i z handlarami się nie muszę użerać co do  jakości czy kalibrażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bieniek

Na dwoje babka wróżyła, czyli cholera wie - jak jeszcze masz duzo towaru to podziel na 3 cześci, jedną sprzedaj teraz, jedną w lutym/styczniu a trzecią trzymaj do maja -ja tak zawsze robię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo nie mam ok 150t po tej cenie to wolę wyrzucić poniżej 50gr nie ma sensu sprzedawać.a jak plony białej i zdrowotnosc.Tak samo z ziemniakiem po 3zł worek nie ma sensu sprzedawać lepiej wyrzucić chyba że ktoś musi co za sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość włodzimierz

Dużo nie mam ok 150t po tej cenie to wolę wyrzucić poniżej 50gr nie ma sensu sprzedawać.a jak plony białej i zdrowotnosc.Tak samo z ziemniakiem po 3zł worek nie ma sensu sprzedawać lepiej wyrzucić chyba że ktoś musi co za sezon

jak jestes taki bogaty to wyzucaj ja nigdy nie wyzuciłem chociaz nie raz było tanio ziemniak sprzedałem 8 gr ale sprzedałem a kapuste białą po 5 gr tez  sie  sprzedawało  takie lata były są i takie lata bedą coraz czesciej rosja  i niemiec  nie kupi  z polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dziwić się ze ceny są jakie są 5gr x100t 5tyś nawet palcem bym nie ruszył trzeba się Szanować zawsze nie zawsze trzeba sprzedawać lepiej poprostu wywalić dużo i nas tak robi gdyby wszyscy wyrzucili 1/3 to by im nic nie brakło bo ceny by ruszyły w górę ale jak ktoś nabrał kredytu na maszyny z uno 3 razy droższe i traktory bo odrazu chciał mieć wszystko to się nie dziwię ze każdy grosz się liczy bo Banki nie poczekają ludzie ogarnijcie się bo niedługo będziecie pracować za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rpiotrek

I dziwić się ze ceny są jakie są 5gr x100t 5tyś nawet palcem bym nie ruszył trzeba się Szanować zawsze nie zawsze trzeba sprzedawać lepiej poprostu wywalić dużo i nas tak robi gdyby wszyscy wyrzucili 1/3 to by im nic nie brakło bo ceny by ruszyły w górę ale jak ktoś nabrał kredytu na maszyny z uno 3 razy droższe i traktory bo odrazu chciał mieć wszystko to się nie dziwię ze każdy grosz się liczy bo Banki nie poczekają ludzie ogarnijcie się bo niedługo będziecie pracować za free

miałem w tym roku 3.5 ha pekinki  zainwestowałem w to 50 tys. sprzątłem wszystko do komor i teraz szykuje odzyskam te pieniądze  znam takich co tak myslą jak ty co powyzucali kapusty potalezowali ziemniaki a teraz  w garnek niema co włozyć niewazne jaka cena  choć by pekinka była po 20 gr to ją sprzedam wiadomo ciezki jest rok trzeba zacisnąć pasa zeby przetrwać kupuje sie tylko podstawowe najpotrzebniejsze produkty do jedzenia typu  pieczywo  niema wyjadanja łakoci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 20h czosnku za to będę żył z 3 lata ogorkow 5h pekina po czosnku jako poplon albo się uda albo nie bialej około 5h ziemniakow tyle samo wszystko czeka na cenę jak nie będzie to pójdzie jako nawoz na fitke ziemniaki mam nie narzekam ale robił za grosze nie mam zamiaru raz się uda raz nie a unię mam głęboko w D... gdybym nie miał bym ci do garnka włożyć poszedl bym do pracy i miał w d*pie to pole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marian

Kazdy teraz marudzi ze jest zle ale ma nadzieje

ze jeszcze towar pojdzie zgzytanie zebow zacznie sie dopiero na wiosne jak w pole trzeba bedzie jechac a tu pełna chłodnia a winna temu wszystkiemu pogoda bo gdyby zima przychodziła 10listopada to nadwyzki same by sie zlikwidowały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość kapusta

Ogólnie kapusta w tym roku jest brzydka, pogryziona od wciorniastka, tantnisia, w dodatku szybko przyszły większe przymrozki. Tyle że wcześniejszej kapusty jest dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mariusz

rolnicy ale wy kase  robicie na kapuscie białej w markecie 2 zł kilogram taniej sie nie kupi weszłem na ten portal mieszkam w miescie nie rozumie dlaczego taka droga jest kapusta biała pekińska ziemniaki  opanujcie sie rolnicy taka drozyzna straszna   w sklepie główka kapusty białej 3 kg kosztuje 6 zł   macie dopłaty i jeszcze tak drogo za warzywa opanójcie sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rolnik

Mieszczuchu Mariuszu wyjdz z ciepłego bloku i jedz na wiejski plac np.Proszowice i przekonaj się po ile są produkty rolne a nie patrz na ceny w lidllu czy biedronce ,a  dopłaty nawet nie wystarczają na nawozy z chęcią zamienię się z tobą i przekonasz się jak jest wspaniale kiedy mamy loterie z cenami produktów uświadomię cię teraz sprzedaje kapustę po 0,15 groszy za kilo ziemniaki 0,20 groszy,marchew 0,25 groszy ,pietruszka 0,70 groszy opanuj się ty z komentarzami jak nie znasz cen 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin

ja na drugi rok sadze 6 ha czerwonej kapusty  ztego sa pieniądze biała i pekińska nic z tego niema   to jest tak popularne ze to sadzą wszyscy a czerwonej brakuje co roku jest cena na czerwońą rok w rok płaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...