Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Ceny Ziemniaka sezon 2018/2019 - Notowania


Gość Rekin

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rolnik z pomorza

Niech oddają za darmo. W zeszłym sezonie było podobnie. W lipcu na giełdzie w Sieradzu ziemniaki można było kupić po 4 zl/15kg. We wrześniu ziemniaki zaczęły drożeć i każdy widział jaką cena była zimą I wiosną. Ja miesiąc temu skończyłem sprzedawać stare ziemniaki. Ostatni kursy woziłem po 30 zł/15kg przy wydajności Jelly około 50 t. Taki rok się pewnie szybko nie powtórzy ale mam nadzieję że wydajność i cena jesienią będzie godna naszej pracy. Pozdrawiam szanujacych się rolników. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość Dolny Śląsk
4 godziny temu, Gość Błaszki napisał:

Przestańcie się nas czepiać widzisz Wrocław ma swój towar z pod Oleśnicy i też jest dno. A tu słyszę Sieradz i Sieradz winny Katowice też dno kolega jest. 

A co za różnica sierdza czy olesnica we Wrocławiu, tak samo jedni i drudzy pałuja cene w dół, ... :D Postoicie pół godziny i galareta w tyłku że jeszcze nie sprzedane, ...

Edytowane przez IGRiT
Usunięto inwektywy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Śląsk

Jak szybko cena spada to ziemniaki będą na jesień drogie.. dwa lata już tak było . Trzeba szanować swoją pracę i swój towar.. winni są rolnicy bo spuszczają ceny jak był stary ziemniak drogi to szło jakoś trzymać cenę a teraz nie można ? Szkoda że w sklepach są ceny z kosmosu.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cyngiel
5 godzin temu, Gość Gość konsument napisał:

Chyba za 2 woreki zapomniał dopisać???

Nie cwaniakuj ... Łódź 32 totalny brak towaru Kalisz 30 teraz

Edytowane przez IGRiT
Usunięto inwektywy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • IGRiT locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...