Skocz do zawartości

Ceny jabłek 2016/2017


Gość piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Też jestem spod Białej Rawskiej i każdy z kim gadałem ma pełne komory także Andrzeju nie ciesz sie tak za bardzo bo pewność siebie bywa zgubna. A po za tym to mi zalatują te twoje wpisy trollowaniem mającym zrobić głupka z sadownika tak na marginesie. Jak na razie to o 2 zł możesz pomarzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Świadomy

u mnie pod Białą Rawską jabka już niema a ja mam i cena do góry idzie i bedzie 2 złote a jablko mi sie nie psuło nigdy, Andrzejek znowu bedzie liczył grubą gotówkę

 

To jest typowy troll, nie karmcie go, bo to nie ma sensu . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieprzenie. Na Broniszy deserowe ładny szampion JOnagored Eliza Gloster kontrola (7.5+ jonagored 8+)  15-18 za skrzynke. Czyli w sumie nic sie nie zmienilo. zdrożało po swiętach do 25 zł ale stoją wszyscy bo normalny handlarz tego nie kupi skoro w nettto 1.69 ładne jabłko. Inna kwestia LObo KOrtland tutaj poki co 25 zł ale zejscia zero. PO majówce będzie taniej bo warzyw coraz więcej pozdro. Export też nie wzrośnie w sumie po co płacić więcej skoro i tak bedą musieli sprzedać. NIe teraz to w czerwcu niech koszty rosna a cenę można zawsze dać w dół. Jabłko na Kujawach nie dostało w sumie tylko czeresnia delikatnie kordia 30% burlat z 20 wymarzło.  pozatym 50% strat w jabłoniach to i tak zostanie za dużo!. Pozdrawiam  sam Produkuję, handluję skupuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że te 15-18zl to było przed swietami.teraz ładny szapion ligola jonagoreda można wziasc 25zl na broniszach.i lobo jest w cenie około 35-40zl za skrzynke. Tylko eksporterzy narazie chcą wziasc na wytrzymałość. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość 20 47. Kupczyku nie siej fermentu. Na dzień dzisiejszy cena w okolicach warki to 1.1 - 1.2 gloster,1.2 idared. Jak będzie to świętach tego nie wie nikt. Jeżeli jabłko nie stanie w kolejnym tygodniu to może to już pójść siła rozpędu jak dwa lata temu. Nie będzie ceny 2zł ale przynajmniej sprzeda się to godziwe. Dzisiaj kupczyki nie mogą się dokupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sun, where are you now?

Gość gość 20 47. Kupczyku nie siej fermentu. Na dzień dzisiejszy cena w okolicach warki to 1.1 - 1.2 gloster,1.2 idared. Jak będzie to świętach tego nie wie nikt. Jeżeli jabłko nie stanie w kolejnym tygodniu to może to już pójść siła rozpędu jak dwa lata temu. Nie będzie ceny 2zł ale przynajmniej sprzeda się to godziwe. Dzisiaj kupczyki nie mogą się dokupić.

Bez tego kupczyka byś jabłka nie sprzedał, więc nie obrażaj. I ten kupczyk nie ma wpływu na cenę. Bardziej grupy producenckie. Więc oddawajcie im dalej na sortowanie bo się nie chce w karton robić i niech was łoją ile wlezie. Tylko później nie płaczcie, że macie źle przesortowane i że cena niska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sławek

zagadzam sie z kolegą wyżej. Ja już tu psiałem kiedyś że jak handel to takie kokosy to zamiast kupować BMW czy Audi to można kupić cieżarowy i handlować a nie dosadzać z każdym rokiem drzewek. Oczywiście każdy zły tylko nie sadownik. Nie długo to łaske zrobi jeden z drugim że w pole wyjdzie bo co nie którym to sie już nic nie chce robić tylko sie liczy na gotowe i czeka na smsa z banku że przelew już dotarł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Świadomy

  czerwone-1.20(szampion,idared,jonagored,gloster) mutsu-1.30, golden-1.50

Golden 1.50? Panowie spod białej rawskiej za 1.30 princa puszczają, więc o czym Ty wgl rozmawiasz . 

 

Andrzej, do 2zł to chyba te twoje jabłuszka nie dobiją :'(

 

Takich cen nie ma........ 1.10zł max . Tyle płacą w eco i u kawęczyńskich za wysokiej jakości jabłko . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Świadomy

prośba do moderatora o usuwanie wpisów z cenami które nie zawierają miejsca/nazwy kontrahenta. Wprowadzmy wreszcie jakąś powage na tym forum.

 

prośba do moderatora o usuwanie wpisów z cenami które nie zawierają miejsca/nazwy kontrahenta. Wprowadzmy wreszcie jakąś powage na tym forum.

 

 

Również jestem za.. Bo patrząc na takie wymuszanie cen ze strony kupujących i sprzedających jest po pierwsze śmieszne, po drugie rzetelność forum spada, a co za tym idzie staje się bezużyteczne . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie wierzycie ze takie są ceny? Zrobcie ogłoszenie, zadzwonia i sie dowiecie. Nawet prima z warki 1.1 płaci za czerwone. 1.2 to cena na dziś pRawie wszedzie. Myślę że bez problemu jak komuś zależy może dać 1.3. Zawaze mozna dalej sprzedawac jabłka do grup które mają na nas do 0.30 gr bo nie radza sobie z utrzymaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Świadomy

To ja nie wiem, złoty telefon masz, do mnie z takimi cenami nie dzwonią . Sąsiad po 1.30zł idareda na gotowo sprzedaj, jonagored po 1.25zł szampiona po 1.45 sprzedaje ale wierzyć mi się nie chce za bardzo... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świadomy, takie są ceny. Przecież możesz nie wierzyć. 1.2 i się wszyscy proszą. Jak handlujesz z grupami to normalne ze oni na Tobie zarabiaja. Może w maju być kicha, nie mówię że będzie 2 zł. Na dzień dzisiejszy 1.2 i cena idzie do góry, nie wiadomo jak długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prośba do moderatora o usuwanie wpisów z cenami które nie zawierają miejsca/nazwy kontrahenta. Wprowadzmy wreszcie jakąś powage na tym forum.

 

Jak najbardziej możemy wprowadzić taką zasadę.

 

Prosiłbym również o rejestrowanie się na forum i dokonywanie wpisów jako zalogowani użytkownicy - to również pomoże w podniesieniu wiarygodności i umożliwia nadawanie punktów reputacji i tym samym wprowadzania powagi na forum jak to ASD napisał.

 

Od TERAZ proszę wraz z ceną podawać miejscę/nazwę kontrahenta.

Wpisy bez tych danych będą usuwane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej możemy wprowadzić taką zasadę.

 

Prosiłbym również o rejestrowanie się na forum i dokonywanie wpisów jako zalogowani użytkownicy - to również pomoże w podniesieniu wiarygodności i umożliwia nadawanie punktów reputacji i tym samym wprowadzania powagi na forum jak to ASD napisał.

 

 

 

Od TERAZ proszę wraz z ceną podawać miejscę/nazwę kontrahenta.

Wpisy bez tych danych będą usuwane.

Rozumiem, że zasada dotyczy całego forum (ziemniak, warzywa itp....).

Przecież nie mogą być równi i bardziej równi. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...