Skocz do zawartości

Ceny jabłek 2016/2017


Gość piotr

Rekomendowane odpowiedzi

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Jabłko

1.4 szampion oczywiście netto 1.3 inne czerwone jonaprinc golden 1.5 1,6 wszystkie ceny netto ssanie na jabłko ogromne ale kto ma jeszcze jabłko prawie nikt a dlatego tak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Żenua

cene zrobi dzisiejsza noc.

 

 

Wy to jesteście śmieszni.. wciąż was nie rozumiem, co mają się mrozy do przyszłego sezonu..

 

A tak swoją drogą powiem wam tyle .. grupy więcej niż 1.30zł nam nie dadzą. Dzwoniłem po grupach i powiedzieli jedno - oni już się w tych cenach nie mieszczą dla swoich odbiorców z za granicy, kupią jedynie to, co potrzebują na markety żeby kary nie dostać, to ile tego towaru wybiorą? 1 ? 2? samochody tygodniowo na markety i tyle . Śmieszni jesteście i ta wasza śmieszna zachłanność, dobre pieniądze są już, ale wciąż mało, jednak to prawda co mówią, że polskiemu chłopowi to zawsze mało, i nawet jakby grupy dałą średnią cenę 1,50zł co roku za wszystkie odmiany to i tak by wam było mało kocmołuchy. Ja to powiedziałem i wszystkim powtarzam, jak jabłko jest 1zł to i ja jestem zadowolony, bo biorę jakieś pieniążki i nakład na wszystkie opryski, nasadzenia i tak dalej się zwraca, a i zostaje dobry fundusz na przyszły rok na inwestycje i godziwe wakacje, żeby odpocząć po całym roku roboty. A.. i darujcie sobie te teksty, że kłamie czy coś, bo pracuje dla dużej firmy exportowej, pomimo, że sam jestem sadownikiem i mam informacje ile grupy daja i beda mogly dac, takze niech nikt nikomu kitu nie wciska, ze ktos daje wiecej niz 1,30zł na chwile obecna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sad.......

Wy to jesteście śmieszni.. wciąż was nie rozumiem, co mają się mrozy do przyszłego sezonu..

 

A tak swoją drogą powiem wam tyle .. grupy więcej niż 1.30zł nam nie dadzą. Dzwoniłem po grupach i powiedzieli jedno - oni już się w tych cenach nie mieszczą dla swoich odbiorców z za granicy, kupią jedynie to, co potrzebują na markety żeby kary nie dostać, to ile tego towaru wybiorą? 1 ? 2? samochody tygodniowo na markety i tyle . Śmieszni jesteście i ta wasza śmieszna zachłanność, dobre pieniądze są już, ale wciąż mało, jednak to prawda co mówią, że polskiemu chłopowi to zawsze mało, i nawet jakby grupy dałą średnią cenę 1,50zł co roku za wszystkie odmiany to i tak by wam było mało kocmołuchy. Ja to powiedziałem i wszystkim powtarzam, jak jabłko jest 1zł to i ja jestem zadowolony, bo biorę jakieś pieniążki i nakład na wszystkie opryski, nasadzenia i tak dalej się zwraca, a i zostaje dobry fundusz na przyszły rok na inwestycje i godziwe wakacje, żeby odpocząć po całym roku roboty. A.. i darujcie sobie te teksty, że kłamie czy coś, bo pracuje dla dużej firmy exportowej, pomimo, że sam jestem sadownikiem i mam informacje ile grupy daja i beda mogly dac, takze niech nikt nikomu kitu nie wciska, ze ktos daje wiecej niz 1,30zł na chwile

zobaczysz cwaniaku co bedzie za pare dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sadownik

Pie**olenie glupot ze wysylaja 1-2 tiry... Gdyby to byla prawda to handel by stal, a idzie jak glupi. W ch*ja to my a nie nas.

Edytowane przez Marcin
Bez przekleństw proszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład zachowania sadowników-biznesmenów. Cena idzie w górę. 5 dni temu była ustalona z gościem cena na 15 palet jabłka. W dniu załadunku słyszę - cena poszła do góry, dopłacaj, bo inaczej nie ładuję!!! Zwykły szantaż i coś co w każdej innej branży by się nie zdarzyło, bo umowa to umowa. Większość niestety tak postępuje, a jak zniżka ceny to zawsze oburzenie - przecież się umawialiśmy, jak tak można się zachować!!! Nie będę nikogo obrażał, ale zastanówcie się czy takie zachowania są normalne i czy niektóre wyzwiska pod adresem branży sadowniczej nie są w 100% trafione. PS. Pozdrawiam uczciwych sadowników kierujących się w swoim życiu podstawowymi zasadami moralnymi. Na szczęście tacy tez istnieją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład zachowania sadowników-biznesmenów. Cena idzie w górę. 5 dni temu była ustalona z gościem cena na 15 palet jabłka. W dniu załadunku słyszę - cena poszła do góry, dopłacaj, bo inaczej nie ładuję!!! Zwykły szantaż i coś co w każdej innej branży by się nie zdarzyło, bo umowa to umowa. Większość niestety tak postępuje, a jak zniżka ceny to zawsze oburzenie - przecież się umawialiśmy, jak tak można się zachować!!! Nie będę nikogo obrażał, ale zastanówcie się czy takie zachowania są normalne i czy niektóre wyzwiska pod adresem branży sadowniczej nie są w 100% trafione. PS. Pozdrawiam uczciwych sadowników kierujących się w swoim życiu podstawowymi zasadami moralnymi. Na szczęście tacy tez istnieją...

Pie**olenie glupot ze wysylaja 1-2 tiry... Gdyby to byla prawda to handel by stal, a idzie jak glupi. W ch*ja to my a nie nas. - najlepszy przykład sadowniczej kultury. Dodany w trakcie pisania mojego posta. Jak szybko teza się obroniła :)

Edytowane przez Marcin
Bez przekleństw proszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez cały sezon grupy oraz eksporterzy doili nas niemiłosiernie, teraz to w końcu my mamy coś do powiedzenia bo jabłek mało się zrobiło. I niestety taka branża, o każdy grosz trzeba walczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 500+

Chyba żartujesz że ty kupiec to taki uczciwy jak cena spada to ty nie kupujesz i tyle bo nie idzie bo tiry na granicy stoją bo coś tam... Dobrze ze jest taka chwila w handlu bo byście nas zjedli a teraz płacz i lament a jak jest słabo w handlu to może zapłacisz za miesiąc dwa może rok a teraz to i gotówką gdzieś się znajduje dziwne ruscy zaczęli nagle płacić a my też chcemy żyć nie przepraszam ty możesz jechać na Bahamy na 2 tygodnie bo pan się nakombinował cały rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GoscGoie

Do gość hahaha z 11. Jeżeli śmiejesz się z tego ze po dzisiejszej nocy nie ma w wielu rejonach jabłek bo wszystko zmarzlo to gratulacje. Mam nadzieje ze i Tobie się coś takiego przydarzy bo to wraca, a Twoja zazdrość czy zawisc sadownikow nie zna granic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład zachowania sadowników-biznesmenów. Cena idzie w górę. 5 dni temu była ustalona z gościem cena na 15 palet jabłka. W dniu załadunku słyszę - cena poszła do góry, dopłacaj, bo inaczej nie ładuję!!! Zwykły szantaż i coś co w każdej innej branży by się nie zdarzyło, bo umowa to umowa. Większość niestety tak postępuje, a jak zniżka ceny to zawsze oburzenie - przecież się umawialiśmy, jak tak można się zachować!!! Nie będę nikogo obrażał, ale zastanówcie się czy takie zachowania są normalne i czy niektóre wyzwiska pod adresem branży sadowniczej nie są w 100% trafione. PS. Pozdrawiam uczciwych sadowników kierujących się w swoim życiu podstawowymi zasadami moralnymi. Na szczęście tacy tez istnieją...

Z drugiej strony jak cena idzie w dół to nie odbieracie zamówionego towaru i jak już stoi w pudle to po jakimś czasie pretensję natychmiast oddaj pudła albo kasę albo częste zagranie w trakcie sortowania kilka razy był oglądać a przy załadunku jabłko sie nagle nie podoba i może wziąć ale taniej niż dogadane na każdym kroku przy każdej okazji staracie sie zrobić nas w konia a tu nagle takie wielkie żale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...