Skocz do zawartości

Wczesne ziemniaki 2021


Ursus4062

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rolnik
59 minut temu, Gość Kpr napisał:

Panowie wszystko drożeje a ziemniak u nas na placu w Proszowicach 7 zl ręce opadają.

Sami wszyscy to robicie. Nie potraficie ceny trzymać to bądź parobkiem handlarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Handlarz
49 minut temu, Gość Kupiec napisał:

To prawda wina chłopa łazi po placu i pyta a ile dasz to ci opuszczę 

Żyjecie 100 lat, sadzcie 200 lat. Ja w domu place u was w Proszowicach 9zl bo i tak zarobie,  na targ nie jeżdżę bo żal mi ludzi. Ale widać że wy lubicie się orobic. Żal mi was i życzę zdrowia i ciut więcej rozumu. Szanujcie sie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Handel
5 godzin temu, Gość Handlarz napisał:

Żyjecie 100 lat, sadzcie 200 lat. Ja w domu place u was w Proszowicach 9zl bo i tak zarobie,  na targ nie jeżdżę bo żal mi ludzi. Ale widać że wy lubicie się orobic. Żal mi was i życzę zdrowia i ciut więcej rozumu. Szanujcie sie 

Chłopy dostały sraki w takim tępie jak będziecie opuszczać to w połowie stycznia będzie 3zł za 15 kg na tak tanim towarze nawet my handlarze nie zarobimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Gość Handel napisał:

Chłopy dostały sraki w takim tępie jak będziecie opuszczać to w połowie stycznia będzie 3zł za 15 kg na tak tanim towarze nawet my handlarze nie zarobimy?

Skacz te swoje mądrości. Rumun po 0.80 gr w 10 kg worku zaczynamy sprzedaż. 20 aut idzie do końca stycznia. I uważaj żebyś sam w lutym czy marcu sraki nie dostał haha. A nie tylko on bierze i nie tylko od nas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Kupiec Góral napisał:

Panowie jak tam cena na placu w Proszowicach to prawda ze chłopy oddają po 7 zł?Był ktoś czy to tylko zwykła spekulacja?

Nie tylko w proszowicach taka cena skup okolice miechowa 7 zł i nie trzeba dzwonić ludzie sami przywożą debili widać nie brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Handel
20 godzin temu, Gość Grupa napisał:

Skacz te swoje mądrości. Rumun po 0.80 gr w 10 kg worku zaczynamy sprzedaż. 20 aut idzie do końca stycznia. I uważaj żebyś sam w lutym czy marcu sraki nie dostał haha. A nie tylko on bierze i nie tylko od nas. 

Może i będę mial ale narazie to ty ją masz bo 0,80 d*py nie urywa pod warunkiem że ktoś ci da te pieniądze za żółtego ziemniaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Handel napisał:

Może i będę mial ale narazie to ty ją masz bo 0,80 d*py nie urywa pod warunkiem że ktoś ci da te pieniądze za żółtego ziemniaka

Niech Cię głowa nie boli. A nie mam powodu na sraczke tak jak Ty, bo jeszcze jedno. Jak wejdzie zielony ład to Ty zginiesz w swojej kupie bo już nie wystarczy Ci towaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ba razie ceny nie ma takiej ze każdy by był zadowolony jedynie w sklepach się cieszą bo jest 2,5-3,5 wiec taką cenę  to rozumiem ale jak jest dziś 70groszy  to czy taka dobra cena raczej słaba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik kpr

Na Skalbmierzu było moze 10 samochodow ziemniak twardo 10 zł jeden goral zbierał co leciało płacił 9 zł ale nie patrzył co w worku.Ogolnie ziemniaka jest już mało 80% ludzi wysprzedało w Proszowicach tak samo było w środę brakło towaru i kupcy jezdzili po domach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Małorolny

Cena jest dobra, na targ do miasta jadę 2 razy w tygodniu, po 30zl/15kg i tak się sprzedaje tygodniowo po 1-1,5t. Można odłożyć na drogi nawóz.

Po 80gr dobra cena to była 10 lat temu, a nie teraz, a już nie wspomnę o tych co sprzedają poniżej 50gr 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
2 godziny temu, Gość Rolnik napisał:

Rybitwy od 10 do 12 worek zejść takie sobie.

A takie miało być scanie i jakie miały być ceny.Przedsiebiorcy umiom wykożystać momen na wzrost cen.A my tylko umiemy sprzedać za darmo albo za stodołe wysypać.Ale przyjdzie jeszcze moment że na kolanach będą nas prośić by tylko kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość HandelZagranica
1 godzinę temu, Rolnik9876 napisał:

Wpiszcie na YouTube sortowanie ziemniakow w dani 2022 i zobaczcie po ile tam są ziemniaki w hurcie i jaki Kleber... my w kraju robimy za darmo. 

Nie porównuj krajów skandynawskich do polszy ,tam polak jadąc do pracy zarabia na polskie 18 tys zł więc kartofle mogą być i po 20 zł kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...