Ogłoszenie: OFERUJEMY Stawka nocna 18,75 Euro Wynagrodzeni...

Dodano 09.11.2023, 13:08
Wyświetlenia: 263
Praca
idealwork

OFERUJEMY:
Stawka nocna 18,75 Euro

Wynagrodzenie: 2550-2800 Euro brutto miesięcznie
Zakwaterowanie tylko 6,45 Euro za dzień

6,5 godz. pracy dziennie
Pokoje dwuosobowe o podwyższonym standardzie
Bezpłatne szkolenia niezbędne do pracy na terenie lotniska
Bezpłatne transport do miejsca pracy firmowymi autami
Premia frekwencyjna do 150 Euro miesięcznie
Premia półroczna (200 Euro brutto dwa razy w roku)
Dodatki finansowe: polecenie pracownika, kierowanie autem, brygadzista
Dodatkowe ubezpieczenie na pobyt za granicą
Bieżące wsparcie Koordynatora na miejscu
Zwrot kosztów przejazdu do Niemiec (po 1 mies. pracy)
Zaplanowany onboarding.
ZADANIA:
Załadunek i rozładunek kontenerów towarowych, palet i pojazdów
Sortowanie przesyłek
Sprawna i terminowa realizacja procesu fizycznej obsługi przesyłek z rejsów samolotowych w eksporcie i imporcie
Obsługa towarów niebezpiecznych
Zgłaszanie usterek, uszkodzeń lub błędów przełożonym
Praca zgodnie z instrukcjami obowiązującymi w zakładzie pracy
Prowadzenie pociągów logistycznych (wystarczy prawo jazdy) na płycie lotniska i wózków widłowych.
VIDEO https://www.youtube.com/watch?v=gSrTNRH-09s
WYMAGANIA:
Sprawność fizyczna oraz gotowość do pracy na zmianie nocnej, w święta i w weekendy
Warunek konieczny do pracy na lotnisku: kontrola bezpieczeństwa – ostatnie 5 lat Twojej działalności/zatrudnienia/bezrobocia musi być poparte dokumentacją bez przerw dłuższych niż 28 dni
Niekaralność
Warunek konieczny: znajomość angielskiego lub niemieckiego B1 umożliwiająca swobodną komunikację i możliwość zaliczenia testów końcowych (test językowy i test obsługi przesyłek w ruchu lotniczym).

12 500zł /sztuka

487 *** ***

Saksonia , Leipzig

Inne ogłoszenia tego użytkownika