premium information banner

Ogłoszenie: OFERUJEMY Wynagrodzenie 2 250 2 350 euro.....

Dodano 19.10.2023, 09:47
Aktualizacja 19.10.2023, 09:47
Wyświetlenia: 144
Praca
idealwork

OFERUJEMY:

Wynagrodzenie: 2 250 – 2 350 euro brutto miesięcznie
Zapewniamy zakwaterowanie w pensjonacie
Całodobowe wsparcie polskiego koordynatora i brygadzisty na terenie Niemiec
Pomoc w zorganizowaniu dojazdu do Niemiec
Ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe
Opiekę medyczną Luxmed
Możliwość zaliczek
Wynagrodzenie wypłacane 10 dnia miesiąca
ZADANIA:

obsługa wózka widłowego
przyjmowanie towarów z kontrolą kompletności i integralności
rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych
WYMAGANIA:

Doświadczenie na podobnym stanowisku w Polsce lub za granicą
Uprawnienia na wózki minimum II WJO

Wysoka sprawność fizyczną
Umiejętność szybkiego dostosowania się do nowych miejsc i zasad pracy

10 450zł /sztuka

487 *** ***
Numer nie może być wykorzystany do niezamówionych informacji handlowych zgodnie z art. 24 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną

Hamburg , Hamburg

Inne ogłoszenia tego użytkownika