premium information banner

Ogłoszenie: Poszukujemy Eksperta Specjalisty ds...

Dodano 24.04.2023, 13:42
Wyświetlenia: 135
Praca
Fructoplant

Poszukujemy Eksperta/Specjalisty ds. Rozmnażania Roślin

KIM JESTEŚMY:

Jako producent drzew, krzewów owocowych i roślin ozdobnych działamy od 2007 roku. Naszymi klientami są największe europejskie sieci handlowe. W 2023 roku zdobyliśmy brązowy medal w kategorii Gotowe Rośliny i Drzewa w konkursie International Grower of the Year 2023 AIPH. Posiadamy certyfikat GLOBALG.A.P. W Fructoplant wierzymy, że sukces to przede wszystkim nasz Zespół, który obecnie chcemy poszerzyć o Biotechnologa roślin.

KOGO SZUKAMY:

Utalentowanej/go Kandydatki/Kandydata posiadającej/go kompetencje poparte wynikami i doświadczenie w obszarze rozmnażania roślin.

MIEJSCE PRACY:  Gąbin k/ Płocka

GŁÓWNE ZADANIA:

Osoba, która dołączy do naszego zespołu będzie odpowiadać za propagację kluczowych gatunków roślin (w tym: Vaccinium corymbosum L.; Camellia L.; Rubus L.; Magnolia L.; Hydrangea paniculata; Hydrangea macrophylla, Hibiscus L.; Syringa L.). Zadania te będzie realizować poprzez rozwój infrastruktury, opracowywanie metodologii i procedur propagacji roślin, stałą kontrolę ich stanu i raportowanie wyników propagacji. W zakres odpowiedzialności będzie również wchodzić koordynacja pracy podległych pracowników.

OCZEKUJEMY:

doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku z podobną odpowiedzialnością (doświadczenie w zakresie rozmnażania i szkółkowania roślin);
praktycznej wiedzy na poziomie eksperta w zakresie propagacji roślin;
kierunkowego wykształcenia;
umiejętności pracy na wielu płaszczyznach;
umiejętności i chęci pracy w zespole;
bardzo dobrej znajomości pakietu Office (Excel);
skutecznego planowania procesów, jak i swojej pracy z ustalaniem priorytetów;
sumienności i dokładności;
CO CHCEMY CI ZAOFEROWAĆ:

stabilne zatrudnienie w rozwijającej się strukturze;
atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy;
otwartość firmy na Twoją inicjatywę, samodzielność i pomysły;
możliwość powiększania Twoich kwalifikacji zawodowych (szkolenia kierunkowe) i językowych (lekcje języka angielskiego);
przyjazną atmosferę pracy;

Brzmi ciekawie? Prześlij swoją aplikację, może to właśnie na Ciebie czekamy!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy:

kariera@fructoplant.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fructoplant Sp. z o.o. z siedzibą w Gąbinie zgodnie z ustawą z dnia
29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).”

Informujemy, że Administratorem danych jest Fructoplant Sp. z o.o. z siedzibą w Gąbinie przy ul. Kielniki 2E. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Cena do uzgodnienia

600 *** ***
Pokaż adres e-mail

mazowieckie , Gąbin

Inne ogłoszenia tego użytkownika