premium information banner

Ogłoszenie: TK Agro s.r.o. to Dunska firma zajmujaca sie...

Dodano 22.01.2024, 10:06 Wyświetlenia: 159
Praca
TK Agro

TK Agro s.r.o. to Dunska firma zajmujaca sie produkcja trzody chlewnej na fermach w Kamenici nad Cirochou i Topolovka na wschodzie Slowacji.

Aktualnie poszukujemy kierownika produkcji zwierzecej na ferme w Kamenici nad Cirochou. Ferma przeszla remont w 2022r. wielkosc stada podstawowego to 2000 loch.

Opis stanowiska: Zarzadzanie zespolem 10 pracownikow pracujacych w systemie tydzien praca, tydzien wolne, 5 pracownikow jednoczesnie na fermie. Zarzadzanie sektorem inseminacji , porodowki i odchowalni. Planowanie i organizacja pracy , kontrola, uczenie i trening pracownikow , odpowiedzialnosc za wyniki produkcyjne. Praca razem z pracownikami przy ich dziennych zadaniach jak inseminacja, karmienie, przemieszczenia zwierzat, selekcja i kontrola prosiat i inne. Bliska wspolpraca z manadzerem fermy.

Wymagania: - Minimum 2 lata pracy na fermie loch. - Doswiadczenie w pracy na fermie trzody za granica mile widziane(DK,DE,UK itp.) - Ambicje i umiejetnosci nadzorowania pracownikow (planowanie codziennej pracy, przydzielanie zadań, sprawdzanie wykonanej pracy, dawanie FB, uczenie nowych osób itp.) - Chec pracy na chlewni z innymi pracownikami. - Wymagany jezyk slowianski np. Polski , Slowacki , Czeski , Ukrainski. - Chec przeprowadzki na wschod Slowacji.

Oferujemy: - Odpowiedzialna praca na stanowisku kierowniczym produkcji w duńskiej firmie o ugruntowanej pozycji. - Stała praca z umową na czas nieokreślony. - Wynagrodzenie menadżerskie + bonusy za wyniki + zakwaterowanie opłacane przez firmę. - Dalsze szkolenia z zakresu produkcji, zarządzania ludźmi, nauka języka słowackiego/angielskiego. Kontakt +421918523828 , es@tk-agro.sk

10 000zł /godzina

+42 *** ***

wielkopolskie , Poznań