premium information banner

ARCHIWALNE - Poszukujemy pomocników malarza.2023-03-24...

Dodano 29.03.2023, 09:17
Wyświetlenia: 101
Inne
Rafal

Poszukujemy pomocników malarza.
2023-03-24

Firma malarska w dolnej saksonii (Niemcy), poszukuje pomocników malarza.

Praca w pełnym wymiarze godzin 40 godzin tygodniowo.

Oferta Nr. 1113BR

Okres pracy:

od zaraz do końca roku 2023 (możliwość przedłużenia umowy)
Obowiązki:

Szczególnie zajmujesz się malowaniem elewacji
Wykonujesz prace remontowe i restauratorskie
W razie potrzeby wykonasz również ogólne prace malarskie
Nasza oferta:

Stawka 14-15€ Brutto/h w zależności od umiejętności
Bezpłatne zakwaterowanie (pokoje dwuosobowy)
25 dni urlopu płatnego
Wymagania:

Posiadasz co najmniej podstawową znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, dzięki czemu możesz zrozumieć polecenia
Posiadasz doświadczenie w ogólnych pracach malarskich
Jesteś niezawodny i zmotywowany
Lubisz pracować w zespole
Jeśli pomyślnie ukończyłeś szkolenie techniczne w kierunku malarza, jest to zaletą, ale nie jest wymagane
Rodzaj pracy:

Tymczasowa (możliwość przedłużenia umowy)

Wyślij swoją aplikację poprzez formularz kontaktowy, który znajdziesz w poniższym linku a my skontaktujemy się z Tobą

lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem:

+4915214984152 lub

+491709127673

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zespół pro-suma GmbH