Skocz do zawartości

Cebula przemysłowa. Ceny, prognozy, opinie, pytania, porady...


Global Onions Holland

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marek

Witam,

mam pytanie czy ktoś może mi doradzić, jeśli sprzedaję cebulę to vat jest na 5 % a jeśli usługowo obieram wtedy wskakuję na 23%. czy ktoś wie jak te 23 % obniżyć czy przez inną nazwę czy jest jakiś inny sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arkadio
1 godzinę temu, Gość Gość kujawy napisał:

Jak ceny na następny tydzień? Mróz trochę ograniczy podaż obranej to może coś do góry pójdzie. 

Na to jedynie można liczyć, choć dzisiaj wieźli na chlodnie jak szaleni, frost cena bez zmian na przyszły tydzień bo towaru full

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcin
7 godzin temu, beowulf87 napisał:

Amfora na długie przechowywanie, bardzo twarda

 

Ja kupiłem w tym roku amfore i bolero z morawosed znajomy miał amfore i unico i wyszły obydwie ładnie wyrwalem też Grabowska no i normalnie centro jak co roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zainteresowany

Witam, jak sytuacja z cebula obierana w nadchodzącym tygodniu ? Chłodnie działają w tym tygodniu podczas mrozów  ? Jeśli tak to będę mieli mało cebuli, wiec cena powinna skoczyć do góry 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tiktok
13 godzin temu, Gość Zainteresowany napisał:

Witam, jak sytuacja z cebula obierana w nadchodzącym tygodniu ? Chłodnie działają w tym tygodniu podczas mrozów  ? Jeśli tak to będę mieli mało cebuli, wiec cena powinna skoczyć do góry 

po co sie pytasz jak wiesz :D noooo i znalazl sie kolejny wizjoner - u wrózki byłes ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arkadio

Dzisiaj brałem nasionka cebulki to sprzedawca mowil ze duzo mniejsze zainteresowanie niż w zeszłym sezonie także chyba skoczkowie odpuścili, a swoją drogą nawet jak nie ma zejścia na mrozonke to kto przywiezie w tym tyg obrana? Moze 30% dostawców,  a kolejny tydzień nie lepszy z pogoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rolnikowy

Panie kochany :) w zeszłym roku wiosną, jak kupowałem nasiona to też mi sprzedawca mówił że mniej sprzedał, bo ludzie przez suszę wtopili i co, jakoś cebuli nie brak :) co do zimówek jestem sam ciekaw co to będzie, chociaż po tym jak dziś w nocy i w dzień piździło to można się spodziewać raczej złego niż dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość kujawy

Wylecą zimówki to zaraz dymki dowala i będzie to samo. Cebuli wcale mniej bym się nie spodziewał a nawet więcej ci którzy pierwszy raz mieli czy drugi kupili maszyny itd to zaraz nieprzestanom uprawiać. Jakie macie ceny na bialom wtym tygodniu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcin
4 godziny temu, Gość Arkadio napisał:

Wszyscy kupuja zmarznięta, bo innej nie ma hihihi

Wstaw cebule w cieple miejsce co powoli dojdzie do siebie nawet nie zobaczysz ze zmarzla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...