KUPIĘ ZBOŻE I RZEPAK GORSZEJ JAKOŚCI NA GORZELNIE PELLET ZANIECZYSZCZONE WILGOTNE PASZOWE Z ZAPACHEM ROBAKIEM ODBIÓR Z GOSPODARSTWA GOTÓWKA TEL 518-04
1000,00 zł / t
Dodano17 cze 2026
Data aktualizacji21 cze 2026
Wyświetlenia17
Udostępnij ogłoszenie:
OpisKUPIĘ ZBOŻE I RZEPAK GORSZEJ JAKOŚCI NA GORZELNIE PELLET ZANIECZYSZCZONE WILGOTNE PASZOWE Z ZAPACHEM ROBAKIEM ODBIÓR Z GOSPODARSTWA GOTÓWKA TEL 518-048-715
ID: 2176686
Pamiętaj o zasadach bezpieczeństwaZanim dokonasz płatności sprawdź wiarygodność kontrahenta.