/
[301,30 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na bezterminową dzierżawę [powiat stargardzki woj. zachodniopomorskie] użytek RIIIa.RIVb roczny czynsz wywoławczy 301300,00 zł, wadium 27500,00 zł do 0...
Sprzedam
1000,00 zł / ha
Dodano
21 sie 2025
Data aktualizacji
24 kwi 2026
Wyświetlenia
462
Udostępnij ogłoszenie:
Opis
[301,30 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na bezterminową dzierżawę [powiat stargardzki woj. zachodniopomorskie] użytek RIIIa.RIVb roczny czynsz wywoławczy 301300,00 zł, wadium 27500,00 zł do 01.09.2025, termin składania ofert pisemnych 03.09.2025 godz. 12:00
ID: 2051399
Zgłoś naruszenie
Pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa
Zanim dokonasz płatności sprawdź wiarygodność kontrahenta.
Zasady bezpiecznych transakcji
1000,00 zł / ha
InvestGrunt.pl
Na Igrit od 16.09.2023
Zaawansowany
572 *** ***
Pokaż e-mail
Stargard, zachodniopomorskie
Chcesz sprawdzić notowania cen dla tej giełdy?
Przejdź do Notowań