igrit.pl
  • Premium
  • Forum
    Zaloguj się
    Zarejestruj się

  • Ogłoszenia
  • Informacje
  • Baza ŚOR
  • iziemniak.pl
  • Notowania
  • Rabaty
  • Pomoc
  • Kontakt
    1. Wróć/
    2. /
    3. Profil użytkownika
    avatar

    Przemek

    Osoba prywatna
    Na Igrit od 21.01.2021
    Aktywny
    Dane kontaktowe
    Dane adresowe
    Wygnanka
    Sprzedam Galę Natalii w ilości ok. 30 skrzyń i Galę Must w ilości ok. 50 skrzyń II klasa. Chłodnia bez gradu. Oraz Lobo 33 skrzynie Szampion ok. 50 skrzyń. Najlepiej w skrzyniach. . Więcej na tel. 
    Sprzedam Galę Natalii w ilości ok. 30 skrzyń i Galę Must w ilości ok. 50 skrzyń II klasa. Chłodnia bez gradu. Oraz Lobo 33 skrzynie Szampion ok. 50 skrzyń. Najlepiej w skrzyniach. . Więcej na tel. 
    Do uzgodnienia
    Sprzedam
    Wygnanka, mazowieckie
    Przemek
    2 kwartały temu, 06:42
    Sprzedam z chłodni Lobo w ilości 32 skrzynie. Bez gradu, bez korka, dopryskane. Towar jak na zdjęciach. Za wage lub możliwość wyszukiwania na miejscu w opakowanie klienta. Więcej na tel. 
    Sprzedam z chłodni Lobo w ilości 32 skrzynie. Bez gradu, bez korka, dopryskane. Towar jak na zdjęciach. Za wage lub możliwość wyszukiwania na miejscu w opakowanie klienta. Więcej na tel. 
    Do uzgodnienia
    Sprzedam
    Wygnanka, mazowieckie
    Przemek
    2 kwartały temu, 05:59
    Sprzedam Gala Must ok. 50 skrzyń i Gala Natalii ok. 30 skrzyń i Lobo ok. 35 skrzyń. Bez gradu. W 2 klasie. Więcej na tel. 
    Sprzedam Gala Must ok. 50 skrzyń i Gala Natalii ok. 30 skrzyń i Lobo ok. 35 skrzyń. Bez gradu. W 2 klasie. Więcej na tel. 
    Do uzgodnienia
    Sprzedam
    Wygnanka, mazowieckie
    Przemek
    2 kwartały temu, 08:25
    Sprzedam Galę Must ok. 50 skrzyń i Gala Natali ok. 30 skrzyń i Lobo ok. 30 skrzyń. Z chłodni. Bez gradu. W 2 klasie. Więcej na tel. 
    Sprzedam Galę Must ok. 50 skrzyń i Gala Natali ok. 30 skrzyń i Lobo ok. 30 skrzyń. Z chłodni. Bez gradu. W 2 klasie. Więcej na tel. 
    Do uzgodnienia
    Sprzedam
    Wygnanka, mazowieckie
    Przemek
    2 kwartały temu, 05:28
    Sprzedam śliwke Prezydent ok. 1,3tony. Chłodnia+fresh. Towar jak na zdjęciach. Wielkość ok. +40mm.
    Sprzedam śliwke Prezydent ok. 1,3tony. Chłodnia+fresh. Towar jak na zdjęciach. Wielkość ok. +40mm.
    3,00 zł / kg
    Sprzedam
    Wygnanka, mazowieckie
    Przemek
    2 kwartały temu, 06:16
      12
    • 1
    • 11
    • 12
    • 13
    • 18
    logo
    IGRIT.PL SP. z o. o.62-200, Gniezno
    E-mailkontakt@igrit.pl
    facebook
    youtube
    Mapa strony
    KontaktInformacjeNotowaniaBaza ŚORForumiziemniak.plTankuj taniejPomocPolityka PrywatnościCennikRegulamin
    Polecane artykuły
    • Cebula z Kujaw płynie do Norwegii. Kontrola PIORIN zaczyna się od próbki gleby
    • Czereśnie na hurcie: od 15 zł w Kaliszu po 30 zł w Łodzi. Sezon dopiero się rozkręca
    • Wiśnie nawet o połowę mniej. Po kwietniowych przymrozkach sezon rusza z opóźnieniem
    Giełdy
    Zbożowa Oleistych i Włóknistych Motylkowych, Traw Ziemniaków Warzyw Owoców Maszyn i Narzędzi Samochodowa Urządzeń, Akcesoriów Usług Rolniczych Bydła Trzody Zwierząt Pasz Ogrodnicza Nawozów, ŚOR Opakowań Spożywcza Grzybów Ziół Pracy Transportowa Nieruchomości Budowlana, OpałuPaliw Odnawialnych/OZE

    © 2026 IGRIT.PL
    Projekt i realizacja:
    Software House Katowice