Szukaj
Znaleźliśmy 1,2 tys. wyników
Wszystkie
Przetarg na dzierżawę 2,57 ha gruntu rolnego na 4 lata – RIIIb, RIVa, RV, RVI, ŁIV woj. wielkopolskie, powiat kościański Roczny czynsz wywoławczy: 2 072,16 PLN Wadium: 240,00 PLN do 29.08.2025 Ter...
806,00 zł / ha
Sprzedam
Kościan, wielkopolskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 18:39
693 *** ***
[ZAKOŃCZONE] Licytacja – sprzedaż 219,86 ha gruntu rolnego – R, Ł, Br woj. pomorskie, powiat słupski Cena wywoławcza: 5 054 065,32 PLN Wadium: 673 875,38 PLN do 19.08.2025 Termin licytacji: 21.08....
2,00 zł / m
Sprzedam
Słupsk, pomorskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 13:12
693 *** ***
[ZAKOŃCZONE] Przetarg na dzierżawę 23,73 ha gruntu rolnego na 1 rok – ŁIII, ŁIV, ŁV, ŁVI, LzV, W, N woj. kujawsko-pomorskie, powiat rypiński Roczny czynsz wywoławczy: 5 606,18 PLN Wadium: 5 000,00...
236,00 zł / ha
Sprzedam
Rypin, kujawsko-pomorskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 13:07
693 *** ***
[ZAKOŃCZONE] Licytacja – sprzedaż 12,68 ha gruntu rolnego – RIIIb, RIVa, RIVb, RV, ŁIV, Br-RIIIb, N woj. kujawsko-pomorskie, powiat mogileński Cena wywoławcza: 594 675,00 PLN Wadium: 79 290,00 PLN...
5,00 zł / m
Sprzedam
Mogilno, kujawsko-pomorskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 13:03
693 *** ***
[ZAKOŃCZONE] Licytacja – sprzedaż 2,50 ha gruntu rolnego – RV woj. kujawsko-pomorskie, powiat mogileński Cena wywoławcza: 75 525,00 PLN Wadium: 10 070,00 PLN do 20.08.2025 Termin licytacji: 21.08....
3,00 zł / m
Sprzedam
Mogilno, kujawsko-pomorskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 12:52
693 *** ***
Do sprzedania działka budowlano-rolna o pow. 1.77 ha, w tym część budowlana ok. 18 a., aktualnie zakrzaczona. Działka uprawiana rolniczo w przeważającej części. Działka przylega do drogi gminnej.
180 000,00 zł / szt
Sprzedam
Kamienica, małopolskie
Iga
3 kwartały temu, 10:14
504 *** ***
Przetarg na dzierżawę 40,96 ha gruntu rolnego na 5 lat – RIIIa, RIIIb, RIVa, RIVb, RV, RVI, ŁIV, ŁV, ŁVI, PsIV, PsV, W-RV, W-ŁVI, N woj. wielkopolskie, powiat koniński Roczny czynsz wywoławczy: 76 4...
1867,00 zł / ha
Sprzedam
Konin, wielkopolskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 15:27
693 *** ***
[ZAKOŃCZONE] Przetarg na dzierżawę 15,80 ha gruntu rolnego na 10 lat – RII, RIIIa, RIVa, RIVb, RV, ŁIII, ŁIV, ŁV, PsIII, PsIV, PsV, PsVI, S-RIVa, S-RIVb, S-RV, S-ŁVI, S-PsIV, S-PsVI woj. dolnośląskie...
94,00 zł / ha
Sprzedam
Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 15:22
693 *** ***
[ZAKOŃCZONE] Przetarg na dzierżawę 9,39 ha gruntu rolnego na 3 lata woj. wielkopolskie, powiat ostrowski Roczny czynsz wywoławczy: 3 378,00 PLN Wadium: 337,80 PLN do 25.08.2025 Termin przetargu:...
360,00 zł / ha
Sprzedam
Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 15:12
693 *** ***
[ZAKOŃCZONE] Przetarg na dzierżawę 1,02 ha gruntu leśnego (poletek łowieckich) na czas nieokreślony woj. mazowieckie, powiat szydłowiecki Roczny czynsz wywoławczy: 1 731,62 PLN Wadium: brak Termin...
1700,00 zł / ha
Sprzedam
Szydłowiec, mazowieckie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 15:02
693 *** ***
Wezmę w dzierżawę sad w okolicach Warki. Dębnowola, Piaseczno, Gąski
1,00 zł / ha
Usługi
Warka, mazowieckie
Janusz
3 kwartały temu, 11:25
510 *** ***
Sprzedam działkę o powierzchni 3780 m 350 m od trasy S7 dojazd drogą asfaltową, Do Grójca 7 min do Warszawy 35 min Działka o szerokości 75 m blisko sklepy, kościół,szkoła,spokojna okolica, wo...
215 000,00 zł / szt
Sprzedam
Belsk Duży, mazowieckie
Mariusz
3 kwartały temu, 10:47
889 *** ***
[40,96 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę [powiat koniński woj. wielkopolskie] użytek RIII,RIVb roczny czynsz wywoławczy 76588,00 zł, wadium 4130,00 zł do 12.09.2025, termi...
1870,00 zł / ha
Sprzedam
Izabelin, wielkopolskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 21:36
[ZAKOŃCZONE] Przetarg na dzierżawę 39,57 ha gruntu pod farmę fotowoltaiczną i wiatrową na 29 lat woj. zachodniopomorskie, powiat koszaliński Roczny czynsz wywoławczy: 1 465 731,75 PLN Wadium: 75 00...
37 031,00 zł / ha
Sprzedam
Koszalin, zachodniopomorskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 15:17
693 *** ***
[ZAKOŃCZONE] Licytacja komornicza – sprzedaż 6,68 ha gruntu rolnego – RIVa, RIVb, RV woj. mazowieckie, powiat sierpecki Cena wywoławcza: 321 750,00 PLN Rękojmia: 42 900,00 PLN do 20.08.2025 Termin...
5,00 zł / m
Sprzedam
Sierpc, mazowieckie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 15:04
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 1,25 ha gruntu rolnego na 3 lata – RV, RVI, ŁV, ŁVI woj. wielkopolskie, powiat rawicki Roczny czynsz wywoławczy: 627,92 PLN Wadium: 70,00 PLN do 08.09.2025 Termin przetargu:...
502,00 zł / ha
Sprzedam
Rawicz, wielkopolskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 14:58
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 0,88 ha gruntu rolnego na 3 lata – RV, RVI woj. wielkopolskie, powiat rawicki Roczny czynsz wywoławczy: 428,42 PLN Wadium: 50,00 PLN do 08.09.2025 Termin przetargu: 12.09.202...
487,00 zł / ha
Sprzedam
Rawicz, wielkopolskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 14:54
693 *** ***
Przepiękne gospodarstwo rolne o powierzchni całkowitej 111200 m2 (11,12 ha) ziemi w malowniczej okolicy. Do gospodarstwa przynależy 100 metrowy dom po generalnym remoncie (2020 r.), w którym powierzc...
1 100 000,00 zł / szt
Sprzedam
Warszawa, mazowieckie
Nieruchomości
3 kwartały temu, 13:05
533 *** ***
Przetarg na dzierżawę 29,53 ha gruntu rolnego na 3 lata – RIIIb, RIVb, RV, PsIII, PsIV, PsV, PsVI, W-ŁV, Lzr-ŁV woj. dolnośląskie, powiat ząbkowicki Roczny czynsz wywoławczy: 8 965,21 PLN Wadium: 8...
303,00 zł / ha
Sprzedam
Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 21:39
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 15,96 ha gruntu rolnego na 3 lata – RIVb, ŁIV, PsIII, W-ŁIV woj. warmińsko-mazurskie, powiat kętrzyński Roczny czynsz wywoławczy: 19 154,00 PLN Wadium: 2 000,00 PLN do 04.09.2...
1200,00 zł / ha
Sprzedam
Kętrzyn, warmińsko-mazurskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 21:38
693 *** ***
[ZAKOŃCZONE] Przetarg na dzierżawę 2,87 ha gruntu rolnego na 5 lat – R woj. śląskie, powiat raciborski Roczny czynsz wywoławczy: 2 295,76 PLN + VAT Wadium: 240,00 PLN do 27.08.2025 Termin przetarg...
800,00 zł / ha
Sprzedam
Racibórz, śląskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 21:36
693 *** ***
[29,53 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę [powiat ząbkowicki woj. dolnośląskie] użytek RIVb,PsIV roczny czynsz wywoławczy 8968,00 zł, wadium 805,00 zł do 10.09.2025, termin...
304,00 zł / ha
Sprzedam
Laski, dolnośląskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 20:17
Przetarg na dzierżawę 0,77 ha gruntu rolnego na 3 lata – RIVa, PsIV woj. dolnośląskie, powiat kamiennogórski Roczny czynsz wywoławczy: 90,67 PLN Wadium: 18,00 PLN do 03.09.2025 Termin prze...
118,00 zł / ha
Sprzedam
Kamienna Góra, dolnośląskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 16:31
693 *** ***
[ZAKOŃCZONE] Przetarg na dzierżawę 7,95 ha gruntu rolnego na 10 lat – RIIIb, RIVa, PsIII, PsIV, N woj. warmińsko-mazurskie, powiat lidzbarski Roczny czynsz wywoławczy: 4 272,10 PLN Wadium: 4 960,00...
537,00 zł / ha
Sprzedam
Lidzbark Warmiński, warmińsko-mazurskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 19:29
693 *** ***
[ZAKOŃCZONE] Licytacja komornicza – sprzedaż 3,00 ha gruntu rolnego – RIVa, RIVb woj. mazowieckie, powiat sierpecki Cena wywoławcza: 141 225,00 PLN Rękojmia: 18 830,00 PLN do 20.08.2025 Termin lic...
5,00 zł / m
Sprzedam
Sierpc, mazowieckie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 19:27
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 1,29 ha gruntu rolnego na 3 lata – RII woj. opolskie, powiat głubczycki Roczny czynsz wywoławczy: 2 199,29 PLN Wadium: 300,00 PLN do 01.09.2025 Termin przetargu: 05.09.2025,...
1705,00 zł / ha
Sprzedam
Głubczyce, opolskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 19:26
693 *** ***
[16,11 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę [powiat wągrowiecki woj. wielkopolskie] użytek RIVa,ŁIV roczny czynsz wywoławczy 26666,00 zł, wadium 8000,00 zł do 05.09.2025, ter...
1655,00 zł / ha
Sprzedam
Gołańcz, wielkopolskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 16:06
Kupię lub wezmę w dzierżawę działki rolne w lokalizacji Kazmierza Wielka/Proszowice/ Skalbmierz/Pałecznica Cena ustalana indywidualnie
Do uzgodnienia
Kupię
Proszowice, małopolskie
Paweł
3 kwartały temu, 10:41
721 *** ***
[44,49 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 9-letnią dzierżawę [powiat wałecki woj. zachodniopomorskie] użytek RIV,ŁIV roczny czynsz wywoławczy 12426,00 zł, wadium brak, termin przetargu ustneg...
278,00 zł / ha
Sprzedam
Bronikowo, zachodniopomorskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 21:28
Przetarg na dzierżawę 44,49 ha gruntu rolnego na 9 lat – RIVa, RIVb, RV, RVI, ŁIV, PsIV, W-ŁIV, N woj. zachodniopomorskie, powiat wałecki Roczny czynsz wywoławczy: 12 425,76 PLN Wadium: brak Termi...
279,00 zł / ha
Sprzedam
Wałcz, zachodniopomorskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 13:34
693 *** ***
27
1
26
27
28
41