Szukaj
Znaleźliśmy 1,2 tys. wyników
Wszystkie
Działka komercyjna w doskonałej lokalizacji 3360 m2, Zamość Sprzedamy znakomicie położoną działkę w Zamościu u zbiegu ulic Starowiejskiej i Legionów Działka położona jest w bardzo atrakcyjn...
Do uzgodnienia
Sprzedam
Zamość, lubelskie
PPZ SŁAWA Sp. z o.o.
3 kwartały temu, 16:05
605 *** ***
Na sprzedaż nieruchomość komercyjna w centrum Białośliwia. Obiekt inwestycyjny po byłym młynie, położony na terenie, na którym obowiązują następujące zapisy planu zagospodarowania przestrzennego: - 3P...
650 000,00 zł / szt
Sprzedam
Białośliwie, wielkopolskie
KZ Nieruchomości S.C.
3 kwartały temu, 07:01
881 *** ***
Sprzedam w całości gospodarstwo rolne o powierzchni około 200 ha wraz z kompletem maszyn , urządzeń i zabudowaniami gospodarczymi . Lokalizacja : województwo podlaskie . Sprzedaż w...
Do uzgodnienia
Sprzedam
Białystok, podlaskie
RSP
3 kwartały temu, 06:21
502 *** ***
Dzień dobry, wynajem miejsc paletowych, towary mrożone oraz suche,rozładunek załadunek, monitoring 24/7, ochrona,hala 3000m2, okolice Grójca Mazowieckie Zapraszam do kontaktu! Wszelkich informacji udz...
Do uzgodnienia
Usługi
Trzylatków Duży, mazowieckie
JAKPOL
3 kwartały temu, 18:27
601 *** ***
Rodzina kupi siedlisko (także do remontu) na terenie małopolski lub podkarpacia
650 000,00 zł / szt
Kupię
Konieczna, małopolskie
Konrad
3 kwartały temu, 09:24
788 *** ***
Sprzedam ziemie rolną 2.5 Hektara
80 000,00 zł / ha
Sprzedam
Pęcławice Górne, świętokrzyskie
Alicja1994
3 kwartały temu, 09:10
606 *** ***
Wezmę w dzierżawę sady ugory ziemię orną lub całe gospodarstwo w okolicach Sadkowic Szwejki małe i nowe słupce marchaty porady Zofiów stara wieś Bronisławów
Do uzgodnienia
Kupię
Sadkowice, łódzkie
Sadownik
3 kwartały temu, 12:55
798 *** ***
Mam przyjemność zaproponować sprzedaż gruntu rolnego położonego w Gminie Kolbudy o powierzchni 10,7500ha składającego się z jednej działki gruntu o zróżnicowanej bonitacji tzw. mozaiki. Teren propo...
79 000,00 zł / ha
Sprzedam
Buszkowy, pomorskie
Sprzedajemy ziemię
3 kwartały temu, 20:52
727 *** ***
Sprzedam elektrownie wiatrowa 30 MW w Kepnie .
Do uzgodnienia
Sprzedam
Kępno, wielkopolskie
Tadeusz
3 kwartały temu, 18:33
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 16,11 ha gruntu rolnego na 3 lata – RIVa, RV woj. wielkopolskie, powiat wągrowiecki Roczny czynsz wywoławczy: 26 666,67 PLN Wadium: 8 000,00 PLN do 05.09.2025 Termin przetarg...
1655,00 zł / ha
Sprzedam
Wągrowiec, wielkopolskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 19:16
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 12,61 ha gruntu rolnego na 1 rok woj. podkarpackie, powiat jasielski Roczny czynsz wywoławczy: 10 000,00 PLN Wadium: 1 000,00 PLN do 19.09.2025 Termin przetargu: 24.09.2025,...
794,00 zł / ha
Sprzedam
Jasło, podkarpackie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 19:11
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 3,85 ha gruntu rolnego na 4 miesiące – RIIIa, RIIIb, RIVa woj. mazowieckie, powiat grodziski Roczny czynsz wywoławczy: 8 742,91 PLN Wadium: 880,00 PLN do 02.09.2025 Termin pr...
2270,00 zł / ha
Sprzedam
Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 19:05
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 2,67 ha gruntu rolnego na czas nieokreślony – RIVa, RIVb, RV woj. lubuskie, powiat nowosolski Roczny czynsz wywoławczy: 697,66 PLN Wadium: 100,00 PLN Termin składania ofert:...
261,00 zł / ha
Sprzedam
Nowa Sól, lubuskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 18:53
693 *** ***
[301,30 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na bezterminową dzierżawę [powiat stargardzki woj. zachodniopomorskie] użytek RIIIa.RIVb roczny czynsz wywoławczy 301300,00 zł, wadium 27500,00 zł do 0...
1000,00 zł / ha
Sprzedam
Stargard, zachodniopomorskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 18:15
572 *** ***
Wezmę w dzierżawę sad lub całe gospodarstwo sadownicze,jabłka,gruszki, śliwki,wisnie, truskawki jak i puste pola ze studnią głębinowa w obrębie gminy jasieniec
Do uzgodnienia
Kupię
Łychów, mazowieckie
Jacek
3 kwartały temu, 13:39
797 *** ***
Mam przyjemność zaproponować sprzedaż gruntu rolnego położonego w Gminie Trąbki Wielkie o powierzchni 71,0300ha składającego się z siedmiu działek o powierzchniach: 5,0300ha; 13,8700ha; 7,2900ha; 24,8...
84 470,00 zł / ha
Sprzedam
Trąbki Wielkie, pomorskie
Sprzedajemy ziemię
3 kwartały temu, 11:18
727 *** ***
[12,61 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 1-roczną dzierżawę [powiat jasielski woj. podkarpackie] użytek RIV,PsIV roczny czynsz wywoławczy 10000,00 zł, wadium 1000,00 zł do 19.09.2025, termin...
793,00 zł / ha
Sprzedam
Trzcinica, podkarpackie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 18:09
Kupie lub wydzierżawię grunty rolne nieuzytki, w powiecie Kazimierza Wielka Pińczów Miechów buski Zdrój tel 579569643
2500,00 zł / ha
Kupię
Kazimierza Wielka, świętokrzyskie
K
3 kwartały temu, 22:14
579 *** ***
[23,70 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę [powiat kaliski woj. wielkopolskie] użytek RIII,RIV,PsIV roczny czynsz wywoławczy 3958,00 zł, wadium 600,00 zł do 08.09.2025, term...
167,00 zł / ha
Sprzedam
Teodorów, wielkopolskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 17:04
Przetarg na sprzedaż 21,39 ha gruntu rolnego – ŁV, ŁVI, PsVI, Lzr/ŁV, W/ŁV, LsIV woj. lubuskie, powiat żarski Cena wywoławcza: 878 600,00 PLN Wadium: 87 860,00 PLN do 04.09.2025 Termin przetargu:...
4,00 zł / m
Sprzedam
Żary, lubuskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 16:15
693 *** ***
Przetarg na sprzedaż 0,63 ha gruntu rolnego – ŁIV woj. dolnośląskie, powiat wałbrzyski Cena wywoławcza: 262 634,00 PLN Wadium: 26 500,00 PLN do 16.09.2025 Termin przetargu: 19.09.2025, godz. 9:00...
42,00 zł / m
Sprzedam
Wałbrzych, dolnośląskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 15:51
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 9,08 ha zbiornika wodnego na 3 lata woj. pomorskie, powiat sztumski Roczny czynsz wywoławczy: 22 700,00 PLN + VAT Wadium: 5 000,00 PLN do 15.09.2025 Termin przetargu: 24.09....
2500,00 zł / ha
Sprzedam
Sztum, pomorskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 13:07
693 *** ***
[ZAKOŃCZONE] Przetarg na dzierżawę 3,70 ha gruntu rolnego na 3 lata – RIVa, RV, ŁIII woj. lubelskie, powiat chełmski Roczny czynsz wywoławczy: 1 815,68 PLN Wadium: 195,00 PLN do 28.08.2025 Termin...
490,00 zł / ha
Sprzedam
Chełm, lubelskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 13:05
693 *** ***
[ZAKOŃCZONE] Przetarg na dzierżawę 2,95 ha gruntu rolnego na 3 lata woj. dolnośląskie, powiat kłodzki Roczny czynsz wywoławczy: 517,53 PLN Wadium: 20,00 PLN do 29.08.2025 Termin przetargu: 29.08.2...
175,00 zł / ha
Sprzedam
Kłodzko, dolnośląskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 12:59
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 87,66 ha gruntu rolnego na 1 rok – RIIIb, RIVa, RIVb, RV, RVI, RVIz, ŁIV, ŁV, ŁVI, PsIV, PsV, PsVI, N, B-RVI, W-RV woj. pomorskie, powiat kościerski Roczny czynsz wywoławczy: 4...
542,00 zł / ha
Sprzedam
Kościerzyna, pomorskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 18:37
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 0,49 ha zbiornika wodnego na 1 rok – Ws woj. pomorskie, powiat kościerski Roczny czynsz wywoławczy: 143,00 PLN Wadium: 28,00 PLN do 04.09.2025 Termin przetargu: 09.09.2025, g...
292,00 zł / ha
Sprzedam
Kościerzyna, pomorskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 18:29
693 *** ***
Poszukuję gospodarstwa rolnego do zakupu. Preferowane parametry: - lokalizacja: województwo wielkopolskie, dolnośląskie lub lubuskie; - powierzchnia: preferencyjnie ok. 15 ha w jednym ro...
Do uzgodnienia
Kupię
Poznań, wielkopolskie