Szukaj
Znaleźliśmy 1,2 tys. wyników
Wszystkie
Posiadamy w ofercie przydomowe instalacje wiatrowe generujące pewną i tanią energie wiatrową na potrzeby własne. Montarz instalacji nie wymaga angażowania środków własnych. Jesteś zainteresowany napis...
Do uzgodnienia
Sprzedam
Katowice, śląskie
Agnieszka
4 kwartały temu, 08:44
795 *** ***
Sprzedam działkę rolną w miejscowości Bobrowniki powiat Kozienice,Gmina Głowaczów woj.Mazowieckie o powierzchni 1,41h.Znajduje sie w tym 40 arów lasu.Numer działki 369/2 Przez miejscowość jest doprowa...
60 000,00 zł / ha
Sprzedam
Przyluśnia, mazowieckie
Adrian
4 kwartały temu, 16:18
571 *** ***
Nasza firma budowlana to doświadczony i renomowany wykonawca z ponad 30-letnim stażem. Działamy nieprzerwanie od 1987 roku. Specjalizujemy się w realizacji inwestycji przemysłowych – budujemy ha...
Do uzgodnienia
Usługi
Toruń, kujawsko-pomorskie
Filip
4 kwartały temu, 03:43
606 *** ***
Kupię lub wezmę w dzierżawę grunty rolne w promieniu 20 kilometrów od gminy Zbójno 87-645
Do uzgodnienia
Kupię
Zbójno, kujawsko-pomorskie
Dawid
4 kwartały temu, 16:20
663 *** ***
szukam osoby chętnej do prowadzenia calorocznego punktu skupu. okolice wilkowa, sadkowic, regnowa, rawy mazowieckiej.
Do uzgodnienia
Kupię
Kowiesy, łódzkie
cezary melon
4 kwartały temu, 19:49
506 *** ***
Sprzedam 5 działek rolnych utrzymanych w bardzo dobrej kulturze rolnej. Na połowie jednej z działek rośnie las sosnowy . łączna powierzchnia 2,8522 ha III oraz IV klasa, cena za metr 3zł. Powiat:...
85 500,00 zł / ha
Sprzedam
Nowogard, zachodniopomorskie
piotrk
4 kwartały temu, 12:29
601 *** ***
Oddam w dzierżawę grunty rolne w Gminie Czarnocin(łódzkie). Powierzchnia ok 7 hektarów, klasa R IV a i IV b, V w dobrej kulturze dobrze skomunikowane. Umowa na 5 lat i dłużej. Cena 1800 zł za ha do ne...
1800,00 zł / ha
Usługi
Czarnocin, łódzkie
Janina
4 kwartały temu, 11:31
667 *** ***
[22,82 ha] przetarg nieograniczony na 1-roczną dzierżawę gruntów rolnych [powiat tarnobrzeski woj. podkarpackie] użytek RIV,ŁIV roczny czynsz wywoławczy 9128,00 zł, wadium 907,00 zł do 28.05.2025 godz...
400,00 zł / ha
Sprzedam
Stale, podkarpackie
InvestGrunt.pl
4 kwartały temu, 14:54
[37,85 ha] przetarg nieograniczony na bezterminową dzierżawę gruntów rolnych [powiat gliwicki, woj. śląskie] użytek RIII,RIV,ŁIII,ŁIV roczny czynsz wywoławczy 13915,00 zł, wadium brak, termin składani...
368,00 zł / ha
Sprzedam
Stanica, śląskie
InvestGrunt.pl
4 kwartały temu, 14:48
[8,62 ha] przetarg nieograniczony na bezterminową dzierżawę stawów rybnych [powiat kędzierzyńko-kozielski woj. opolskie] użytek Wsr roczny czynsz wywoławczy 812,00 zł, wadium brak, termin składania of...
100,00 zł / ha
Sprzedam
Dziergowice, opolskie
InvestGrunt.pl
4 kwartały temu, 14:43
[4,33 ha] przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat bydgoski woj. kujawsko-pomorskie] użytek RIVb roczny czynsz wywoławczy 2133,00 zł, wadium 426,00 zł do 23.06.2025, termi...
492,00 zł / ha
Sprzedam
Maksymilianowo, kujawsko-pomorskie
InvestGrunt.pl
4 kwartały temu, 14:28
[61,15 ha] przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat częstochowski woj. śląskie] użytek RIII,RIV roczny czynsz wywoławczy 7998,00 zł, wadium 1578,00 zł do 11.06.2025, termi...
131,00 zł / ha
Sprzedam
Jacków, śląskie
InvestGrunt.pl
4 kwartały temu, 17:28
[17,96 ha] przetarg nieograniczony na3-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat iławski woj. warmińsko-mazurskie] użytek RIV roczny czynsz wywoławczy 34400,00 zł, wadium 4000,00 zł do 09.06.2025, term...
1915,00 zł / ha
Sprzedam
Kisielice, warmińsko-mazurskie
InvestGrunt.pl
4 kwartały temu, 17:20
Kupię chlewnię bądź kurnik o powierzchni powyżej 1000m2 Proszę o przesłanie ofert pod nr tel 504857224
123,00 zł / szt
Kupię
Żuromin, mazowieckie
Jakub
4 kwartały temu, 19:23
504 *** ***
[11,85 ha] przetarg nieograniczony na bezterminową dzierżawę gruntów rolnych [powiat brzeski woj. opolskie] użytek RIV,Ls roczny czynsz wywoławczy 9853,00 zł, wadium brak, termin składania ofert pisem...
831,00 zł / ha
Sprzedam
Kantorowice, opolskie
InvestGrunt.pl
4 kwartały temu, 17:14
[4,44 ha] przetarg nieograniczony na bezterminową dzierżawę stawów rybnych [powiat brzeski woj. opolskie] użytek Wsr roczny czynsz wywoławczy 738,00 zł, wadium brak, termin składania ofert pisemnych 1...
166,00 zł / ha
Sprzedam
Kościerzyce, opolskie
InvestGrunt.pl
4 kwartały temu, 17:10
Oferuję na sprzedaż gospodarstwo rolne o powierzchni 5ha położone w Gminie Gawłuszowice. Oprócz wysokiej klasy ziemi rolnej (położonej na 5 działkach) w skład gospodarstwa wchodzą: 1. Dom, ...
890 000,00 zł / ha
Sprzedam
Gawłuszowice, podkarpackie
Damian
4 kwartały temu, 16:50
517 *** ***
[38,44 ha] przetarg nieograniczony na bezterminową dzierżawę gruntów rolnych [powiat brzeski woj. opolskie] użytek RIII,RIV,ŁIII roczny czynsz wywoławczy 25455,00 zł, wadium brak, termin składania ofe...
662,00 zł / ha
Sprzedam
Kopice, opolskie
InvestGrunt.pl
4 kwartały temu, 14:34
[29,01 ha] przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat piski woj. warmińsko-mazurskie] użytek RV,ŁV roczny czynsz wywoławczy 18857,00 zł, wadium brak, termin składania ofert...
650,00 zł / ha
Sprzedam
Pogorzel Wielka, warmińsko-mazurskie
InvestGrunt.pl
4 kwartały temu, 11:22
Sprzedam 1 ha ziemi rolnej w Mikstat-Pustkowie pow.Ostzeszów
35,00 zł / m
Sprzedam
Mikstat, wielkopolskie
Barbara
4 kwartały temu, 10:20
627 *** ***
przyjmę w dzierżawę grunty rolne powiat krakowski,miechowski,pińczowski,buski, każda ilość, wiecej info prosze pod nr tel:536807695
2000,00 zł / ha
Kupię
Miechów, małopolskie
UTH
4 kwartały temu, 20:13
536 *** ***
Sprzedam wyposażoną fermę drobiu w Małopolsce w miejscowości Rzyki /Beskid Mały/ u podnóża góry Gancarz. Ferma do produkcji kury nioski, jaja konsumpcyjnego i reprodukcji. Powierzchnia dzialki 1.8 h,...
Do uzgodnienia
Sprzedam
Młynarczyki, małopolskie
Sylwia
4 kwartały temu, 03:30
602 *** ***
[33,89 ha] przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat nowodworski woj. pomorskie] użytek ŁII,ŁIII,N roczny czynsz wywoławczy 30000,00 zł, wadium 3000,00 zł do 13.06.2025, te...
885,00 zł / ha
Sprzedam
Nowa Kościelnica, pomorskie
InvestGrunt.pl
4 kwartały temu, 21:16
[4,00 ha] przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat bocheński woj. małopolskie] użytek ŁIII roczny czynsz wywoławczy 2200,00 zł, wadium 440,00 zł do 12.06.2025, termin prze...
550,00 zł / ha
Sprzedam
Kąty, małopolskie
InvestGrunt.pl
4 kwartały temu, 21:08
Oddam w dzierżawę nieruchomość z przeznaczeniem na cele rolnicze. Grunty rolne znajdują się w miejscowości Różynka, gmina Świątki, powiat Olsztyński. Cały areał to około 166 hektarów, które stanowią j...
Do uzgodnienia
Usługi
Różynka, warmińsko-mazurskie
R
4 kwartały temu, 08:56
504 *** ***
ZIEMIA ROLNA – ZIĘBICE,obręb WIGAŃCICE (0027) Lokalizacja: Ziębice, obręb Wigańcice (0027), działka nr 36/1 SPRZEDAM ZIEMIĘ ROLNĄ – Powierzchnia: 2 ha Rodzaj gruntu: Ziemia rolna – gleby klasy...
65 000,00 zł / ha
Sprzedam
Ziębice, dolnośląskie
Fox
4 kwartały temu, 21:20
600 *** ***
[7,00 ha] przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat obornicki woj. wielkopolskie] użytek RIIIb roczny czynsz wywoławczy 21000,00 zł, wadium 4200,00 zł do 18.06.2025, termin...
3000,00 zł / ha
Sprzedam
Objezierze, wielkopolskie
InvestGrunt.pl
4 kwartały temu, 17:34
Wezmę w dzierżawę grunty rolne w gminie Słaboszów, Racławice, Działoszyce.Warunki do uzgodnienia
1,00 zł / ha
Usługi
Kropidło, małopolskie
romek
4 kwartały temu, 15:48
510 *** ***
[13,63 ha] przetarg nieograniczony na bezterminową dzierżawę gruntów rolnych [powiat lubaczowski woj. podkarpackie] użytek RIVa,RIVb roczny czynsz wywoławczy 20115,00 zł, wadium 1000,00 zł do 19.05.20...
1478,00 zł / ha
Sprzedam
Dziewięcierz, podkarpackie
InvestGrunt.pl
4 kwartały temu, 20:19
MOMO Leo is a 40" container-based tiny home, perfect for year-round living, holiday use, or as a guest house. Its dark façade with wood accents and large windows provides a modern, light-filled space....
7000,00 zł / t
Kupię
Wrocław, dolnośląskie
Bob Giles
4 kwartały temu, 08:03
33
1
32
33
34
41