Szukaj
Znaleźliśmy 1,2 tys. wyników
Wszystkie
Sprzedam grunt orny 4,23 h IV klasa ziemi, pole w kształcie prostokona z dogodnym dojazdem. Lokalizacja woj. Podlaskie, gmina Kolno, okolice wsi Bialiki.
125 000,00 zł / ha
Sprzedam
Kolno, podlaskie
Piotr Romatowski
w zeszłym roku, 06:14
516 *** ***
[4,70 ha] przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat kościerski woj. pomorskie] użytek RIVa roczny czynsz wywoławczy 4420,00 zł, wadium 442,00 zł do 13.05.2025, termin prze...
940,00 zł / ha
Sprzedam
Bąk, pomorskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 19:45
Kupię sad w okolicy Czerska, Góry Kalwarii, Potycza. Powierzchnia od 0,5 ha do 3 ha. Cena za metr ok 10 - 20 zl, do uzgodnienia w zależności od stanu sadu.
20,00 zł / m
Kupię
Góra Kalwaria, mazowieckie
Robert
w zeszłym roku, 16:57
505 *** ***
Kupię sad w okolicach Czerska, Coniew, Potycz. Powierzchnia powyżej 0,5 ha do 3 ha. Cena 10-20 zł/ m.kw. w zależności od stanu.
20,00 zł / m
Kupię
Góra Kalwaria, mazowieckie
Robert
w zeszłym roku, 16:37
505 *** ***
[9,03 ha] przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat stargardzki woj. zachodniopomorskie] użytek RIV,ŁIV roczny czynsz wywoławczy 2300,00 zł, wadium 250,00 zł do 20.05.2025...
255,00 zł / ha
Sprzedam
Reptowo, zachodniopomorskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 16:10
[6,45 ha] przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat olsztyński woj. warmińsko-mazurskie] użytek ŁIV,PsIV roczny czynsz wywoławczy 4192,00 zł, wadium brak, termin składania...
650,00 zł / ha
Sprzedam
Rudziska, warmińsko-mazurskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 16:05
13,74 hektara,klasy IV i V na granicy zachodniopomorskiego i pomorskiego,w Nowym Żeliborzu.Mozna jeszcze wystąpić o warunki zabudowy i inwestycje.
70 000,00 zł / ha
Sprzedam
Nowy Żelibórz, zachodniopomorskie
Jarek
w zeszłym roku, 06:57
511 *** ***
[7,51 ha] przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat chełmski woj. lubelskie] użytek RIII,RIV,RIV roczny czynsz wywoławczy 3852,00 zł, wadium 390,00 zł do 30.04.2025, termi...
513,00 zł / ha
Sprzedam
Rejowiec-Kolonia, lubelskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 19:39
Sprzedam 4 działki, łącznie 8,85 ha, rolne, na każdej wydane warunki zabudowy (dom z budynkiem gosp.), ziemia klasy V-VI, przywrócona do kultury rolnej w 2023r, obecnie "dzika łąka", tereny bardzo ład...
110 000,00 zł / ha
Sprzedam
Małomin, kujawsko-pomorskie
Tomasz
w zeszłym roku, 13:40
502 *** ***
Sprzedam lub oddam w dzierżawę 0,81 hektara łąki. Lokalizacja Dzierzbiętów Mały gmina Łęczyca działka numer 78.
Do uzgodnienia
Sprzedam
Dzierzbiętów Mały, łódzkie
Heniek
w zeszłym roku, 08:59
503 *** ***
[13,63 ha] przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat lubaczowski woj. podkarpackie] użytek RIV,RIVa roczny czynsz wywoławczy 20143,00 zł, wadium 1000,00 zł do 29.04.2025,...
1477,00 zł / ha
Sprzedam
Dziewięcierz, podkarpackie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 17:10
[20,91 ha] przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat białostocki woj. podlaskie] użytek RIII,RIV,RV,ŁIV roczny czynsz wywoławczy 8289,00 zł, wadium 830,00 zł do 30.04.2025...
396,00 zł / ha
Sprzedam
Sobolewo, podlaskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 17:04
[14,39 ha] przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat ostrowski woj. wielkopolskie] użytek RIV,RV,ŁIV roczny czynsz wywoławczy 8697,00 zł, wadium 4800,00 zł do 07.05.2025,...
605,00 zł / ha
Sprzedam
Nowe Skalmierzyce, wielkopolskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 16:56
[4,79 ha] przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę stawu rybnego [powiat polkowicki woj. dolnośląskie] użytek Ws, roczny czynsz wywoławczy 2550,00 zł, wadium 500,00 zł do 05.05.2025, termin przet...
532,00 zł / ha
Sprzedam
Naroczyce, dolnośląskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 16:48
Witam, wydzierżawię grunty rolne w bardzo dobrej kulturze rolnej. Województwo dolnośląskie, powiat Średzki. Cena 1500 zł/ha do negocjacji. Więcej informacji pod numerem telefonu 574708595.
1500,00 zł / ha
Usługi
Środa Śląska, dolnośląskie
Karol Kinal
w zeszłym roku, 08:08
574 *** ***
[8,58 ha] przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat koniński woj. wielkopolskie] użytek RIV,RV roczny czynsz wywoławczy 14062,00 zł, wadium 1462,00 zł do 29.05.2025, termi...
1639,00 zł / ha
Sprzedam
Komorowo, wielkopolskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 17:53
Każdą lokalizacje rozważę . Szukam Gospodarstwo rolne Szukam Ziemię do kupienia lub dzierżawy
Do uzgodnienia
Kupię
Ostróda, warmińsko-mazurskie
Marcin
w zeszłym roku, 06:41
603 *** ***
[10,78 ha] przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat bieruńsko-lędziński woj. śląskie] użytek ŁIV,ŁV roczny czynsz wywoławczy 2020,00 zł, wadium 200,00 zł do 15.05.2025, t...
188,00 zł / ha
Sprzedam
Kopciowice, śląskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 17:39
Sprzedam działkę rolną 0,99 ha w gminie Błaszki. Działka przy głównej drodze asfaltowej przechodzącej przez wieś. 0,90 ha to dobrze utrzymane grunty orne a O,09 ha to łąka. Okolica jak widać na zdjęc...
99 000,00 zł / ha
Sprzedam
Błaszki, łódzkie
Rolnik
w zeszłym roku, 03:25
788 *** ***
[15,56 ha] przetarg nieograniczony na 10-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat hajnowski woj. podlaskie] użytek RVI,PsIV roczny czynsz wywoławczy 3440,00 zł, wadium 175,00 zł do 30.04.2025, termin...
221,00 zł / ha
Sprzedam
Trześcianka, podlaskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 15:09
[7,50 ha] przetarg nieograniczony na 2-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat piski woj. warmińsko-mazurskie] użytek RV,RVI,ŁIV,PsVI roczny czynsz wywoławczy 3400,00 zł, wadium 800,00 zł do 24.04.2...
453,00 zł / ha
Sprzedam
Jagodne, warmińsko-mazurskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 15:03
[9,76 ha] przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat niżański woj. podkarpackie] użytek PsIV roczny czynsz wywoławczy 5453,00 zł, wadium 1090,00 zł do 13.05.2025, termin prz...
558,00 zł / ha
Sprzedam
Dąbrowica, podkarpackie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 14:56
[8,70 ha] przetarg nieograniczony na 7-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat wrocławski woj. dolnośląskie] użytek RIII,RIV.ŁIV roczny czynsz wywoławczy 3442,00 zł, wadium brak, termin składania ofe...
396,00 zł / ha
Sprzedam
Kątna, dolnośląskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 14:49
Sprzedam las 0,88ha las mieszany działka rolno leśna w miejscowości Łątczyn nr 221.
Do uzgodnienia
Sprzedam
Łątczyn, mazowieckie
Paweł Brzozowski
w zeszłym roku, 09:02
886 *** ***
Sprzedam zakład produkcyjny.10 hal uprawowych do produkcji pieczarek na III lub IV fazie.Powierzchnia działki 5000m2 pom.socjalne biura magazyny łacznik chłodnia.Umowa sprzedaży dotyczy kontraktu na z...
1,00 zł / szt
Sprzedam
Leszno, wielkopolskie
Mariusz
w zeszłym roku, 18:50
663 *** ***
Witam, przyjmę w dzierżawę sad, wiśnia śliwka jabłko gruszka łychów +5 km
Do uzgodnienia
Kupię
Łychów, mazowieckie
Jacek
w zeszłym roku, 17:25
797 *** ***
[43,02 ha] przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat słupski woj. pomorskie] użytek RV,łV roczny czynsz wywoławczy 34634,00 zł, wadium 6927,00 zł do 23.04.2025, termin skła...
805,00 zł / ha
Sprzedam
Smołdziński Las, pomorskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 22:05
[3,04 ha] przetarg nieograniczony na 4-letnią dzierżawę stawów rybnych [powiat górowski woj. dolnośląskie] użytek N,Ws roczny czynsz wywoławczy 1216,00 zł, wadium 130,00 zł do 08.05.2025, termin przet...
400,00 zł / ha
Sprzedam
Ryczeń, dolnośląskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 22:00
[14,36 ha] przetarg nieograniczony na 10-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat braniewski woj. warmińsko-mazurskie] użytek RIV roczny czynsz wywoławczy 7495,00 zł, wadium brak, termin składania ofe...
522,00 zł / ha
Sprzedam
Jeziorko, warmińsko-mazurskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 21:54
Obwieszczenie o sprzedaży w trybie z wolnej ręki Syndyk masy upadłości Grupy Producentów Rolnych „ZIARNO” Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Cichoradzu zaprasza do składania ofert na zakup ni...
1 574 928,00 zł / szt
Sprzedam
Stary Toruń, kujawsko-pomorskie
Syndyk
w zeszłym roku, 13:16
664 *** ***
35
1
34
35
36
41