Szukaj
Znaleźliśmy 1,2 tys. wyników
Wszystkie
Hala namiotowa R20-16 / 6,1 x 4,8 x 11 m Bezpośrednio od producenta! Całoroczna, wszechstronnie użytkowa plandekowa hala łukowa, idealna jako garaż dla samochodów, motocykli lub jako...
15 600,00 zł / szt
Sprzedam
Żelazno, dolnośląskie
XEWA
3 kwartały temu, 10:02
508 *** ***
Hala namiotowa 7,63 x 4,85 x 7,4m - cennik w tekście Bezpośrednio od producenta! Całoroczna, wszechstronnie użytkowa plandekowa hala łukowa, idealna jako garaż dla samochodów, motocykli lu...
12 700,00 zł / szt
Sprzedam
Żelazno, dolnośląskie
XEWA
3 kwartały temu, 10:02
508 *** ***
[61,04 ha] stawy rybne przetarg nieograniczony na 20 letnią dzierżawę [powiat żarski woj. lubuskie] , stawy wraz z infrastrukturą towarzyszącą z przeznaczeniem na prowadzenie gospodarki rybackiej (chó...
1097,00 zł / ha
Sprzedam
Nabłoto, lubuskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 17:52
PRZYJMĘ W DZIERŻAWĘ SADY LUB DZIAŁKI BEZ NASADZEŃ/UGORY W OKOLICACH GOSZCZYNA. TEL. 607384914.
Do uzgodnienia
Kupię
Goszczyn, mazowieckie
Patryk
3 kwartały temu, 08:50
607 *** ***
[39,18 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 16-miesięczną dzierżawę [powiat wrzesiński woj. wielkopolskie] użytek RIII,RIVb, roczny czynsz wywoławczy 39185,00 zł, wadium brak, termin składania...
1000,00 zł / ha
Sprzedam
Obłaczkowo, wielkopolskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 19:23
Hala namiotowa 7,63 x 4,85 x 9,2 m Bezpośrednio od producenta Całoroczna, wszechstronnie użytkowa plandekowa hala łukowa, idealna jako garaż dla samochodów, motocykli lub jako przestrz...
14 800,00 zł / szt
Sprzedam
Żelazno, dolnośląskie
XEWA
3 kwartały temu, 16:47
508 *** ***
Hala namiotowa R30 / 9,2 x 4,9 x 12,9 m Całoroczna, wszechstronnie użytkowa plandekowa hala łukowa, idealna jako garaż dla samochodów, motocykli lub jako przestrzeń magazynowa na sprzęt, magaz...
20 900,00 zł / szt
Sprzedam
Żelazno, dolnośląskie
XEWA
3 kwartały temu, 16:30
508 *** ***
Hala namiotowa PT40 / 12,2 x 6,47 x 30 m Bezpośrednio od producenta Całoroczna, wszechstronnie użytkowa plandekowa hala, idealna jako garaż dla samochodów, motocykli lub jako przestrze...
90 000,00 zł / szt
Sprzedam
Żelazno, dolnośląskie
XEWA
3 kwartały temu, 16:13
508 *** ***
Hala namiotowa R13-13 / 4 x 4 x 5,5 m Całoroczna, wszechstronnie użytkowa plandekowa hala łukowa, idealna jako garaż dla samochodów, motocykli lub jako przestrzeń magazynowa na sprzęt, magazyn...
6500,00 zł / szt
Sprzedam
Żelazno, dolnośląskie
XEWA
3 kwartały temu, 16:00
508 *** ***
3 przylegające działki rolne - łącznie 2 ha - Włodzice Wielkie Oferuję na sprzedaż trzy sąsiadujące działki rolne o łącznej powierzchni 2 hektarów, położone w miejscowości Włodzice Wielkie – w...
5,00 zł / m
Sprzedam
Włodzice Wielkie, dolnośląskie
Krzysztofa
3 kwartały temu, 14:47
697 *** ***
Hala namiotowa PT33 / 10 x 4,9 x 21 m - MONTAŻ ZA DARMO Bezpośrednio od producenta! Całoroczna, wszechstronnie użytkowa plandekowa hala, idealna jako garaż dla samochodów, motocykli lu...
57 000,00 zł / szt
Sprzedam
Żelazno, dolnośląskie
XEWA
3 kwartały temu, 12:19
508 *** ***
P25 / 7,7 x 4,2 x 12,9 m Bezpośrednio od producenta! Całoroczna, wszechstronnie użytkowa plandekowa hala łukowa, idealna jako garaż dla samochodów, motocykli lub jako przestrzeń magazy...
13 700,00 zł / szt
Sprzedam
Żelazno, dolnośląskie
XEWA
3 kwartały temu, 11:43
508 *** ***
Hala namiotowa A20 / 6,1 x 3,7 x 7,4 m Bezpośrednio od producenta! Całoroczna, wszechstronnie użytkowa plandekowa hala łukowa, idealna jako garaż dla samochodów, motocykli lub jako prz...
8700,00 zł / szt
Sprzedam
Żelazno, dolnośląskie
XEWA
3 kwartały temu, 11:22
508 *** ***
Hala namiotowa R30 / 9,2 x 4,9 x 20 m, Bezpośrednio od producenta ! Całoroczna, wszechstronnie użytkowa plandekowa hala łukowa, idealna jako garaż dla samochodów, motocykli lub jako pr...
30 300,00 zł / szt
Sprzedam
Żelazno, dolnośląskie
XEWA
3 kwartały temu, 11:15
508 *** ***
[22,44 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na bezterminową dzierżawę [powiat czarnkowsko-trzcianecki woj. wielkopolskie] użytek RIVb,RV,ŁIV roczny czynsz wywoławczy 6148,00 zł, wadium 6148,00 zł...
274,00 zł / ha
Sprzedam
Gieczynek, wielkopolskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 20:10
Witam wezmę w dzierżawe grunty rolne wszystkie szczegóły do ustalenia płacę zależnie od rodzaju gruntu w. podanych okolicach do 10 km
1000,00 zł / ha
Usługi
Młyniec, lubelskie
GrM
3 kwartały temu, 16:52
609 *** ***
Na sprzedaż grunt rolny – Kołpin-Ogrodniki, gm. Terespol | 0,9961 ha Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 0,9961 ha, położona w miejscowości Kołpin-Ogrodniki, gmina Terespol, powiat bialski, woj...
85 000,00 zł / ha
Sprzedam
Terespol, lubelskie
JLA
3 kwartały temu, 13:46
665 *** ***
Hala namiotowa A20 / 6,1 x 3,7 x 9,2 m Bezpośrednio od producenta! Całoroczna, wszechstronnie użytkowa plandekowa hala łukowa, idealna jako garaż dla samochodów, motocykli lub jako przest...
10 000,00 zł / szt
Sprzedam
Żelazno, dolnośląskie
XEWA
3 kwartały temu, 11:48
508 *** ***
Konstrukcja stalowa, hala, wiata, garaż, magazyn 5 x 7,4 m Oferuję używaną konstrukcję halową odpowiednią do pokrycia plandeką. Wymiary (SxWxD): 5 x 3 x 7,4 m. Konstrukcja jest w pełni demont...
6900,00 zł / szt
Sprzedam
Żelazno, dolnośląskie
XEWA
3 kwartały temu, 11:35
508 *** ***
Zagroda dla zwierząt 6 x 6 m Całoroczna wiata do hodowli zwierząt. Hala jest łatwa w montażu i może być kotwiona do twardego podłoża lub bezpośrednio w ziemi. Konstrukcję można bez problemu zd...
12 900,00 zł / szt
Sprzedam
Żelazno, dolnośląskie
XEWA
3 kwartały temu, 11:27
508 *** ***
Hala namiotowa R20-10 / 6,1 x 3,1 x 7,4 m Bezpośrednio od producenta! Całoroczna, wszechstronnie użytkowa namiotowa hala łukowa, idealna jako garaż dla samochodów, motocykli lub jako prze...
8000,00 zł / szt
Sprzedam
Żelazno, dolnośląskie
XEWA
3 kwartały temu, 11:21
508 *** ***
Witam Sprzedam gospodarstwo ogrodnicze o powierzchni 5.70 ha w miejscowości Dubielno gmina Papowo Biskupie. Na działce znajdują się: Dom jednorodzinny o powierzchni 180m2 z ro...
Do uzgodnienia
Sprzedam
Dubielno, kujawsko-pomorskie
Paweł
3 kwartały temu, 10:53
693 *** ***
[4,72 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na bezterminową dzierżawę [powiat częstochowski woj. śląskie] użytek RIVb roczny czynsz wywoławczy 1172,00 zł, wadium 238,00 zł do 05.08.2025, termin prz...
247,00 zł / ha
Sprzedam
Biskupice, śląskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 20:47
[15,36 ha] jezioro przetarg nieograniczony na 15-letnią dzierżawę [powiat człuchowski woj. pomorskie] , zagospodarowanie: racjonalna gospodarka rybacka, roczny czynsz wywoławczy 4608,00 zł, wadium 460...
300,00 zł / ha
Sprzedam
Polnica, pomorskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 20:39
[80,49 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę [powiat sochaczewski woj. mazowieckie] użytek ŁIV,RIV roczny czynsz wywoławczy 63058,00 zł, wadium 6302,00 zł do 10.07.2025, term...
783,00 zł / ha
Sprzedam
Miszory, mazowieckie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 20:17
[6,86 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 10-letnią dzierżawę [powiat nowotomyski woj. wielkopolskie] użytek RIVa roczny czynsz wywoławczy 9852,00 zł, wadium brak, termin składania ofert 15.07...
1436,00 zł / ha
Sprzedam
Pakosław, wielkopolskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 20:09
Wydzierżawię sad jabłoniowy – 5 ha + ponad 1 ha ugoru (okolice Grójca) Wydzierżawię 5 ha w pełni owocującego sadu jabłoniowego położonego zaledwie 2 km od Grójca. W sadzie rosną m.in. odmia...
Do uzgodnienia
Usługi
Mieczysławówka, mazowieckie
Marzena
3 kwartały temu, 06:48
508 *** ***
Wykonam usługę sortowania, magazynowania, pakowania, chłodzenia. Duży magazyn i dobry dojazd z S7. Okolice Grojca 05-600.
Do uzgodnienia
Usługi
Grójec, mazowieckie
Hanna
3 kwartały temu, 17:35
603 *** ***
Kupię , wydzierżawię ziemie rolną , gospodartwo. Każdą lokalizacje rozważę .
Do uzgodnienia
Kupię
Pieniężno, warmińsko-mazurskie
Marcin
4 kwartały temu, 08:52
603 *** ***
[43,30 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 10-letnią dzierżawę [powiat szczecinecki woj. zachodniopomorskie] użytek RIV,RV roczny czynsz wywoławczy 120600,00 zł, wadium 30150,00 do 30.07.2025,...
2785,00 zł / ha
Sprzedam
Szczecinek, zachodniopomorskie
InvestGrunt.pl
4 kwartały temu, 19:23
30
1
29
30
31
41