Szukaj
Znaleźliśmy 1,2 tys. wyników
Wszystkie
[9,52 ha] przetarg nieograniczony na 10-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat żuromiński, woj. mazowieckie] użytek RIV,RV,ŁIV roczny czynsz wywoławczy 4954,00 zł, wadium brak, termin przetargu ustn...
520,00 zł / ha
Sprzedam
Konopaty, mazowieckie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 10:54
[6,44 ha] przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat buski, woj. świętokrzyskie] użytek RIV,RV,ŁIV roczny czynsz wywoławczy 2320,00 zł, wadium 330,00 zł do 10.04.2025, termi...
360,00 zł / ha
Sprzedam
Konstantynów-Kolonia, świętokrzyskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 10:44
[6,86 ha] przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat dąbrowski, woj. małopolskie] użytek RIV,RV roczny czynsz wywoławczy 3750,00 zł, wadium 900,00 zł do 24.04.2025, termin s...
547,00 zł / ha
Sprzedam
Morzychna, małopolskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 10:37
Działka rolna RIVa o powierzchni 1388 m2 z wydaną decyzją o warunkach zabudowy z przeznaczeniem pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Wymiary działki 20m x 70 m. Działka zlo...
159 000,00 zł / szt
Sprzedam
Wola Łaska, łódzkie
Sebastian Raszewski SR Biuro Nieruchomości
w zeszłym roku, 22:19
691 *** ***
Przyjmę w dzierżawę sad jabłoniowy, grunty rolne, ugory, cale gospodarstwo w okolicach Warki, Promna i ościennych miejscowościach. Zapraszam do kontaktu telefonicznego
Do uzgodnienia
Kupię
Warka, mazowieckie
Adrian
w zeszłym roku, 20:20
669 *** ***
Do uzgodnienia
Kupię
Warka, mazowieckie
Adrian
w zeszłym roku, 20:18
669 *** ***
[9,21 ha] przetarg nieograniczony na bezterminową dzierżawę gruntów rolnych [powiat nowotomyski, woj. wielkopolskie] użytek RIV roczny czynsz wywoławczy 1266,00 zł, wadium 240,00 zł do 07.04.2025, ter...
138,00 zł / ha
Sprzedam
Porażyn, wielkopolskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 19:43
sprzedam działke w miejscowosci Machnatka Parcela o powierzchni 3,59 ha, działka czysta uprawiona gotowa pod inwestycje.
13,00 zł / m
Sprzedam
Teodorów, mazowieckie
andrzej
w zeszłym roku, 08:49
507 *** ***
Kupię, wydzierżawię grunty; lasy, nieużytki, zakrzaczenia, zadrzewienia w celu przywrócenia do stanu pierwotnego przeznaczenia. synergiazlotystok@gmail.com tel.661405291
Do uzgodnienia
Kupię
Wrocław, dolnośląskie
Synergia
w zeszłym roku, 04:34
661 *** ***
[23,00 ha] przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat hrubieszowski, woj. lubelskie] użytek RII roczny czynsz wywoławczy 23000,00 zł, wadium 4600,00 zł do 23.04.2025, termin...
1000,00 zł / ha
Sprzedam
Hrubieszów, lubelskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 21:36
[89,84 ha] przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat parczewskii, woj. lubelskie] użytek ŁIV PRSK roczny czynsz wywoławczy 74303,00 zł, wadium 7440,00 zł do 08.04.2025, ter...
827,00 zł / ha
Sprzedam
Pieszowola, lubelskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 16:36
[90,04 ha] przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat moniecki, woj. podlaskie] użytek PsV PRSK roczny czynsz wywoławczy 57627,00 zł, wadium 2882,00 zł do 02.04.2025, termin...
640,00 zł / ha
Sprzedam
Gugny, podlaskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 20:30
[264,64 ha] przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat białostocki, woj. podlaskie] użytek PsV PRSK roczny czynsz wywoławczy 181543,00 zł, wadium 18155,00 zł do 05.04.2025,...
686,00 zł / ha
Sprzedam
Uhowo, podlaskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 18:16
Kupię grunty orne w powiecie oleśnickim najlepiej okolice Sycowa. Tel. 602 342 458
Do uzgodnienia
Kupię
Syców, dolnośląskie
Daniel
w zeszłym roku, 13:02
602 *** ***
Sprzedam gospodarstwo rolne położone w woj. zachodniopomorskim. Grunty rolne o powierzchni 55,31 ha, dom z zabudowaniami gospodarczymi (do remontu) oraz maszyny rolnicze używane w gospodarstwie rolnym...
4 800 000,00 zł / ha
Sprzedam
Pełczyce, zachodniopomorskie
Anna.lewicka
w zeszłym roku, 11:45
790 *** ***
Kupię gospodarstwo rolne w rozsądej cenie, może być opuszczone. Najlepiej w woj. Śląskim, Opolskim, Dolnego Śląska, Lubuskie, Wielkopolskie, Połódniowa lub zachodnia część Łódzkiego, Świętokrzyskie. o...
Do uzgodnienia
Kupię
Częstochowa, śląskie
Łukasz
w zeszłym roku, 13:47
661 *** ***
Kupię działkę rolna Dębnowola, Kalina, Piaseczno, Gośniewice.
123,00 zł / m
Kupię
Warka, mazowieckie
Sadownik
w zeszłym roku, 12:23
722 *** ***
[31,57 ha] przetarg nieograniczony na 10-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat świdnicki, woj. dolnośląskie] użytek RIII,RIV,RIVb,PSIII,PsIV,ŁIII roczny czynsz wywoławczy 11833,00 zł, wadium brak,...
375,00 zł / ha
Sprzedam
Olszany, dolnośląskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 18:18
[53,18 ha] przetarg nieograniczony na bezterminową dzierżawę stawów rybnych [powiat rybnicki, woj. śląskie] użytek Ws-R (stawy hodowla ryb) roczny czynsz wywoławczy 61000,00 zł, wadium 6100,00 zł do 3...
1147,00 zł / ha
Sprzedam
Palowice, śląskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 18:11
[33,18 ha] przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat legnicki, woj. dolnośląskie] użytek RIII.RIV,PsVI roczny czynsz wywoławczy 37342,00 zł, wadium 1000,00 zł do 24.04.2025...
1100,00 zł / ha
Sprzedam
Nowa Wieś Legnicka, dolnośląskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 18:04
[1,50 ha] przetarg nieograniczony na 30-letnią dzierżawę winnicy [powiat krośnieński, woj. lubuskie] użytek RIV,RV,PsV roczny czynsz wywoławczy 3000,00 zł, wadium 300,00 zł do 04.04.2025, termin przet...
2000,00 zł / ha
Sprzedam
Gubin, lubuskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 17:57
Witamy. Przedmiotem ogłoszenia jest hala łukowa o wymiarach 12x20 wraz z montazem . Montujemy konstrukcje na terenie calego kraju i za granica Konstrukcja jest przykryta plandeka o gramaturze 6...
42 000,00 zł / szt
Sprzedam
Lublin, lubelskie
Hale łukowe Bostal
w zeszłym roku, 08:22
514 *** ***
42 000,00 zł / szt
Sprzedam
Białystok, podlaskie
Hale łukowe Bostal
w zeszłym roku, 07:58
514 *** ***
[84,23 ha] przetarg nieograniczony na 8-miesięczną dzierżawę gruntów rolnych [powiat żyrardowski, woj. mazowieckie] użytek RIII,RIV,RV roczny czynsz wywoławczy 130210,00 zł, wadium 13000,00 zł do 31.0...
1545,00 zł / ha
Sprzedam
Duninopol, mazowieckie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 18:28
[25,13 ha] przetarg nieograniczony na 8-miesięczną dzierżawę gruntów rolnych [powiat sochaczewski, woj. mazowieckie] użytek RIII,RIV roczny czynsz wywoławczy 46094,00 zł, wadium 4600,00 zł do 31.03.20...
1834,00 zł / ha
Sprzedam
Maurycew, mazowieckie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 18:21
[38,21 ha] przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat białobrzeski, woj. mazowieckie] użytek PsV,PsVI roczny czynsz wywoławczy 34900,00 zł, wadium 3400,00 zł do 22.04.2025,...
915,00 zł / ha
Sprzedam
Białobrzegi, mazowieckie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 18:13
[17,15 ha] przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat olsztyński, woj. warmińsko-mazurskie] użytek RIVb,RV roczny czynsz wywoławczy 7138,00 zł, wadium 8000,00 zł do 28.03.20...
416,00 zł / ha
Sprzedam
Olsztyn, warmińsko-mazurskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 17:27
[7,00 ha] przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat tarnogórski, woj. śląskie] użytek RIVa,RV roczny czynsz wywoławczy 2666,00 zł, wadium 3000,00 zł do 28.03.2025, termin s...
381,00 zł / ha
Sprzedam
Radzionków, śląskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 17:23
Sprzedam 6 ha gospodarstwo rolne w miejscowości Ciążeń (Ciążeńskie Holendry), województwo wielkopolskie w Nadwarciańskiem Parku Krajobrazowym. W skład gospodarstwa wchodzi drewniana stodoła, ruiny...
620 000,00 zł / h
Sprzedam
Poznań, wielkopolskie
Jakub Hadyński
w zeszłym roku, 16:55
504 *** ***
Kupię siedlisko lub gospodarstwo rolne (dom, zabudowania, ziemia rolna minimum 2 ha) w wojewówdztwie mazowieckim, do 60 km od Warszawy, najlepiej wylotówka S7, S8 lub okolice rzeki Narew, do 500 tyś.z...
Do uzgodnienia
Kupię
Warszawa, mazowieckie
Paula
w zeszłym roku, 00:27
690 *** ***
37
1
36
37
38
41