Szukaj
Znaleźliśmy 848 wyników
Wszystkie
[18,37 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę [powiat grudziądzki woj. kujawsko-pomorskie] użytek RIII,RIV,RV roczny czynsz wywoławczy 10543,00 zł, wadium 789,00 zł do 02.07.20...
574,00 zł / ha
Sprzedam
Skurgwy, kujawsko-pomorskie
InvestGrunt.pl
4 kwartały temu, 20:24
[5,79 ha] jezioro przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę [powiat grudziądzki woj. kujawsko-pomorskie] , zagospodarowanie gruntu pod jezioro PsVI – 0,6200 N – 1,1500 Ws – 4,0200 Łącznie: 5,7900...
250,00 zł / ha
Sprzedam
Szembruk, kujawsko-pomorskie
InvestGrunt.pl
4 kwartały temu, 20:19
Sprzedam działkę rolną 3,73 ha. Stare kurowo, lubuskie. Nazwa obrębu: ŁĘGOWO Gmina: STARE KUROWO Województwo: lubuskie Powiat: strzelecko-drezdenecki Jednostka ewidencyjna: Stare Kurowo...
3,00 zł / m
Sprzedam
Łęgowo, lubuskie
Zbyszek
4 kwartały temu, 10:55
888 *** ***
Dzień dobry, przyjmę do dzierżawy grunty rolne w gminach Rędziny, Kłomnice, Mstów i Mykanów powiat Częstochowski, woj. śląskie.
Do uzgodnienia
Usługi
Kościelec, śląskie
Katarzyna
4 kwartały temu, 18:35
537 *** ***
[67,92 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę [powiat zawierciański woj. śląskie] użytek RIII,RIV,ŁIV,ŁV roczny czynsz wywoławczy 11352,00 zł, wadium 6388,00 zł do 03.07.2025, ...
167,00 zł / ha
Sprzedam
Szyce, śląskie
InvestGrunt.pl
4 kwartały temu, 15:08
[6,54 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę [powiat leszczyński woj. wielkopolskie] użytek ŁIV roczny czynsz wywoławczy 540,00 zł, wadium brak, termin przetargu ustnego 10.07....
83,00 zł / ha
Sprzedam
Smyczyna, wielkopolskie
InvestGrunt.pl
4 kwartały temu, 15:02
[5,65 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na bezterminową dzierżawę [powiat chojnicki woj. pomorskie] użytek RIV,ŁIV,RV roczny czynsz wywoławczy 1055,00 zł, wadium brak, termin składania ofert pi...
187,00 zł / ha
Sprzedam
Zbeniny, pomorskie
InvestGrunt.pl
4 kwartały temu, 14:55
[9,31 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na bezterminową dzierżawę [powiat kętrzyński woj. warmińsko-mazurskie] użytek RIV,ŁIV roczny czynsz wywoławczy 6782,00 zł, wadium brak, termin składania...
728,00 zł / ha
Sprzedam
Bezławki, warmińsko-mazurskie
InvestGrunt.pl
4 kwartały temu, 19:14
[40,78 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na bezterminową dzierżawę [powiat średzki woj. wielkopolskie] użytek RIV,ŁIV roczny czynsz wywoławczy 15080,00 zł, wadium 3800,00 zł do 26.06.2025, term...
370,00 zł / ha
Sprzedam
Murzynowo Leśne, wielkopolskie
InvestGrunt.pl
4 kwartały temu, 19:22
572 *** ***
[11,89 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę [powiat kozienicki woj. mazowieckie] użytek RIV roczny czynsz wywoławczy 7134,00 zł, wadium 714,00 zł do 04.07.2025, termin przeta...
600,00 zł / ha
Sprzedam
Mozolice Małe, mazowieckie
InvestGrunt.pl
4 kwartały temu, 19:16
[7,50 ha] stawy rybne przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę [powiat mławski woj. mazowieckie] prowadzenie działalności sportowo — rekreacyjnej, związanej z wędkarstwem, ochroną wód i ochroną...
200,00 zł / ha
Sprzedam
Szydłówek, mazowieckie
InvestGrunt.pl
4 kwartały temu, 20:32
[17,92 ha] stawy rybne przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę [powiat puławski woj. lubelskie] użytek Ws racjonalna gospodarka rybacka roczny czynsz wywoławczy 35000,00 zł, wadium 7000,00 zł d...
1953,00 zł / ha
Sprzedam
Olszowiec, lubelskie
InvestGrunt.pl
4 kwartały temu, 18:55
[ 25,57 ha] przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat przemyski woj. podkarpackie] użytek PsIII,PsIV roczny czynsz wywoławczy 25576,00 zł, wadium 2558,00 zł do 20.06.2025, ...
1000,00 zł / ha
Sprzedam
Kalników, podkarpackie
InvestGrunt.pl
4 kwartały temu, 19:58
Dzierżawa Gruntu Rolnego Szukam pow. Kutnowski i okolice, od 1500 zl/h. Pod uprawę, podatek i dopłaty po mojej stronie! Umowa na 1-15 lat, do dogadania. Młody rolnik Tel....
1600,00 zł / ha
Usługi
Kutno, łódzkie
Rafał
4 kwartały temu, 21:52
452 *** ***
[8,52 ha] przetarg nieograniczony na 10-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat turecki woj. wielkopolskie] użytek RVI,ŁIV roczny czynsz wywoławczy 3663,00 zł, wadium brak, termin składania ofert pis...
423,00 zł / ha
Sprzedam
Grzymiszew, wielkopolskie
InvestGrunt.pl
4 kwartały temu, 20:18
[9,30 ha] przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat karkonoski woj. dolnośląskie] użytek RIVb,ŁIV,PsIV roczny czynsz wywoławczy 943,00 zł, wadium 96,00 zł do 09.06.2025, te...
101,00 zł / ha
Sprzedam
Jelenia Góra, dolnośląskie
InvestGrunt.pl
4 kwartały temu, 20:21
Działka rolna produkcyjna 20995 m2 Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego: brak. Przeznaczenie działki: grunt RIVa. Media: prąd, woda. Dojazd drogą asfaltową z dwóch stron działki.
2 204 475,00 zł / ha
Sprzedam
Bielawa, dolnośląskie
Remigiusz
4 kwartały temu, 14:46
000 *** ***
[11,91 ha] przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat chełmski woj. lubelskie] użytek RIVa.PsIV roczny czynsz wywoławczy 2408,00 zł, wadium 479,00 zł do 20.06.2025, termin p...
202,00 zł / ha
Sprzedam
Dorohusk, lubelskie
InvestGrunt.pl
4 kwartały temu, 19:53
Sprzedam działkę rolną w miejscowości Bobrowniki powiat Kozienice,Gmina Głowaczów woj.Mazowieckie o powierzchni 1,41h.Znajduje sie w tym 40 arów lasu.Numer działki 369/2 Przez miejscowość jest doprowa...
60 000,00 zł / ha
Sprzedam
Przyluśnia, mazowieckie
Adrian
4 kwartały temu, 16:18
571 *** ***
Kupię lub wezmę w dzierżawę grunty rolne w promieniu 20 kilometrów od gminy Zbójno 87-645
Do uzgodnienia
Kupię
Zbójno, kujawsko-pomorskie
Dawid
4 kwartały temu, 16:20
663 *** ***
Sprzedam 5 działek rolnych utrzymanych w bardzo dobrej kulturze rolnej. Na połowie jednej z działek rośnie las sosnowy . łączna powierzchnia 2,8522 ha III oraz IV klasa, cena za metr 3zł. Powiat:...
85 500,00 zł / ha
Sprzedam
Nowogard, zachodniopomorskie
piotrk
4 kwartały temu, 12:29
601 *** ***
Oddam w dzierżawę grunty rolne w Gminie Czarnocin(łódzkie). Powierzchnia ok 7 hektarów, klasa R IV a i IV b, V w dobrej kulturze dobrze skomunikowane. Umowa na 5 lat i dłużej. Cena 1800 zł za ha do ne...
1800,00 zł / ha
Usługi
Czarnocin, łódzkie
Janina
4 kwartały temu, 11:31
667 *** ***
[22,82 ha] przetarg nieograniczony na 1-roczną dzierżawę gruntów rolnych [powiat tarnobrzeski woj. podkarpackie] użytek RIV,ŁIV roczny czynsz wywoławczy 9128,00 zł, wadium 907,00 zł do 28.05.2025 godz...
400,00 zł / ha
Sprzedam
Stale, podkarpackie
InvestGrunt.pl
4 kwartały temu, 14:54
[37,85 ha] przetarg nieograniczony na bezterminową dzierżawę gruntów rolnych [powiat gliwicki, woj. śląskie] użytek RIII,RIV,ŁIII,ŁIV roczny czynsz wywoławczy 13915,00 zł, wadium brak, termin składani...
368,00 zł / ha
Sprzedam
Stanica, śląskie
InvestGrunt.pl
4 kwartały temu, 14:48
[8,62 ha] przetarg nieograniczony na bezterminową dzierżawę stawów rybnych [powiat kędzierzyńko-kozielski woj. opolskie] użytek Wsr roczny czynsz wywoławczy 812,00 zł, wadium brak, termin składania of...
100,00 zł / ha
Sprzedam
Dziergowice, opolskie
InvestGrunt.pl
4 kwartały temu, 14:43
[4,33 ha] przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat bydgoski woj. kujawsko-pomorskie] użytek RIVb roczny czynsz wywoławczy 2133,00 zł, wadium 426,00 zł do 23.06.2025, termi...
492,00 zł / ha
Sprzedam
Maksymilianowo, kujawsko-pomorskie
InvestGrunt.pl
4 kwartały temu, 14:28
[61,15 ha] przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat częstochowski woj. śląskie] użytek RIII,RIV roczny czynsz wywoławczy 7998,00 zł, wadium 1578,00 zł do 11.06.2025, termi...
131,00 zł / ha
Sprzedam
Jacków, śląskie
InvestGrunt.pl
4 kwartały temu, 17:28
[17,96 ha] przetarg nieograniczony na3-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat iławski woj. warmińsko-mazurskie] użytek RIV roczny czynsz wywoławczy 34400,00 zł, wadium 4000,00 zł do 09.06.2025, term...
1915,00 zł / ha
Sprzedam
Kisielice, warmińsko-mazurskie
InvestGrunt.pl
4 kwartały temu, 17:20
[11,85 ha] przetarg nieograniczony na bezterminową dzierżawę gruntów rolnych [powiat brzeski woj. opolskie] użytek RIV,Ls roczny czynsz wywoławczy 9853,00 zł, wadium brak, termin składania ofert pisem...
831,00 zł / ha
Sprzedam
Kantorowice, opolskie
InvestGrunt.pl
4 kwartały temu, 17:14
[4,44 ha] przetarg nieograniczony na bezterminową dzierżawę stawów rybnych [powiat brzeski woj. opolskie] użytek Wsr roczny czynsz wywoławczy 738,00 zł, wadium brak, termin składania ofert pisemnych 1...
166,00 zł / ha
Sprzedam
Kościerzyce, opolskie
InvestGrunt.pl
4 kwartały temu, 17:10
23
1
22
23
24
29