Szukaj
Znaleźliśmy 848 wyników
Wszystkie
Na sprzedaż: działka rolna w Obrażejowicach Lokalizacja: Obrażejowice, gm. Radziemice, pow. proszowicki, woj. małopolskie Numer działki: 169 Klasa gruntu: I, II Powierzchnia całkowita: 2.15 ha •...
190 000,00 zł / ha
Sprzedam
Obrażejowice, małopolskie
Marcin
w zeszłym roku, 08:17
788 *** ***
[77,61 ha] przetarg nieograniczony na 7-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat kłodzki woj. dolnośląskie] użytek ŁIII,ŁIV,PsIV roczny czynsz wywoławczy 43438,00 zł, wadium 4350,00 zł do 16.04.2025,...
560,00 zł / ha
Sprzedam
Pasterka, dolnośląskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 18:24
Kupię działkę Dębnowola, Piaseczno, Gośniewice, Kalina, Magierowa Wola
123,00 zł / kg
Kupię
Dębnowola, mazowieckie
Sadownik
w zeszłym roku, 09:49
722 *** ***
[74,27 ha] przetarg ograniczony na 5-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat chełmiński woj. kujawsko-pomorskie] użytek RIII,RIIIa roczny czynsz wywoławczy 148540,00 zł, wadium brak, termin składania...
2000,00 zł / ha
Sprzedam
Unisław, kujawsko-pomorskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 20:10
13,74 ha ,klasa IV i V w Nowym Zeliborzu ,gmina Polanów.
70 000,00 zł / ha
Sprzedam
Nowy Żelibórz, zachodniopomorskie
Jarek
w zeszłym roku, 05:29
511 *** ***
[213,22 ha] przetarg nieograniczony na bezterminową dzierżawę gruntów rolnych [powiat trzebnicki woj. dolnośląskie] użytek ŁIV roczny czynsz wywoławczy 80000,00 zł, wadium 8000,00 zł do 18.04.2025, te...
375,00 zł / ha
Sprzedam
Osiek, dolnośląskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 16:53
572 *** ***
[231,27 ha] przetarg na 10-letnią dzierżawę gruntów rolnych (dla osób fizycznych bedących rolnikami indywidualnymi) [powiat świecki woj. kujawsko-pomorskie] użytek RII,RIII,RIV roczny czynsz wywoławcz...
1470,00 zł / ha
Sprzedam
Grabówko, kujawsko-pomorskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 16:46
[19,27 ha] przetarg nieograniczony na 8-miesięczną dzierżawę gruntów rolnych [powiat żyrardowski woj. mazowieckie] użytek RIII,ŁIII roczny czynsz wywoławczy 38301,00 zł, wadium 4000,00 zł do 14.04.202...
1987,00 zł / ha
Sprzedam
Nowy Oryszew, mazowieckie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 16:38
[7,25 ha] przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat czarnkowsko-trzcianecki woj. wielkopolskie] użytek RIV roczny czynsz wywoławczy 602,00 zł, wadium 52,00 zł do 10.05.2025...
83,00 zł / ha
Sprzedam
Jaryń, wielkopolskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 16:31
[12,44 ha] przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat bieruńsko-lędziński, woj. śląskie] użytek ŁIV,ŁV roczny czynsz wywoławczy 6643,00 zł, wadium 1200,00 zł do 30.04.2025,...
534,00 zł / ha
Sprzedam
Bieruń, śląskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 10:29
[125,78 ha] przetarg nieograniczony na 1-roczną dzierżawę gruntów rolnych [powiat tarnobrzeski, woj. podkarpackie] użytek ŁIV roczny czynsz wywoławczy 50312,00 zł, wadium brak, termin składania ofert...
400,00 zł / ha
Sprzedam
Wydrza, podkarpackie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 18:59
[146,42 ha] przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat bieszczadzki, woj. podkarpackie] użytek PsIV,PsV roczny czynsz wywoławczy 136171,00 zł, wadium 9530,00 zł do 07.04.202...
930,00 zł / ha
Sprzedam
Bukowiec, podkarpackie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 15:08
[11,18 ha] przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat nidzicki, woj. warmińsko-mazurskie] użytek RIV roczny czynsz wywoławczy 2580,00 zł, wadium 2600,00 zł do 15.04.2025 r,...
230,00 zł / ha
Sprzedam
Nidzica, warmińsko-mazurskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 15:49
[6,21 ha] przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat słupski, woj. pomorskie] użytek RIII,RIV roczny czynsz wywoławczy 4472,00 zł, wadium 5000,00 zł do 15.04.2025 r, termin...
720,00 zł / ha
Sprzedam
Słupsk, pomorskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 15:44
[9,44 ha] przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat przeworski, woj. podkarpackie] użytek PsII roczny czynsz wywoławczy 8270,00 zł, wadium 2100,00 zł do 18.04.2025 r, termi...
876,00 zł / ha
Sprzedam
Wolica, podkarpackie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 15:39
[12,15 ha] przetarg nieograniczony na bezterminową dzierżawę gruntów rolnych [powiat międzyrzecki, woj. lubuskie] użytek RIV,RV roczny czynsz wywoławczy 5346,00 zł, wadium brak, termin składania ofert...
440,00 zł / ha
Sprzedam
Chełmsko, lubuskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 11:03
[9,52 ha] przetarg nieograniczony na 10-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat żuromiński, woj. mazowieckie] użytek RIV,RV,ŁIV roczny czynsz wywoławczy 4954,00 zł, wadium brak, termin przetargu ustn...
520,00 zł / ha
Sprzedam
Konopaty, mazowieckie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 10:54
[6,44 ha] przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat buski, woj. świętokrzyskie] użytek RIV,RV,ŁIV roczny czynsz wywoławczy 2320,00 zł, wadium 330,00 zł do 10.04.2025, termi...
360,00 zł / ha
Sprzedam
Konstantynów-Kolonia, świętokrzyskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 10:44
[6,86 ha] przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat dąbrowski, woj. małopolskie] użytek RIV,RV roczny czynsz wywoławczy 3750,00 zł, wadium 900,00 zł do 24.04.2025, termin s...
547,00 zł / ha
Sprzedam
Morzychna, małopolskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 10:37
Przyjmę w dzierżawę sad jabłoniowy, grunty rolne, ugory, cale gospodarstwo w okolicach Warki, Promna i ościennych miejscowościach. Zapraszam do kontaktu telefonicznego
Do uzgodnienia
Kupię
Warka, mazowieckie
Adrian
w zeszłym roku, 20:20
669 *** ***
[9,21 ha] przetarg nieograniczony na bezterminową dzierżawę gruntów rolnych [powiat nowotomyski, woj. wielkopolskie] użytek RIV roczny czynsz wywoławczy 1266,00 zł, wadium 240,00 zł do 07.04.2025, ter...
138,00 zł / ha
Sprzedam
Porażyn, wielkopolskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 19:43
Kupię, wydzierżawię grunty; lasy, nieużytki, zakrzaczenia, zadrzewienia w celu przywrócenia do stanu pierwotnego przeznaczenia. synergiazlotystok@gmail.com tel.661405291
Do uzgodnienia
Kupię
Wrocław, dolnośląskie
Synergia
w zeszłym roku, 04:34
661 *** ***
[23,00 ha] przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat hrubieszowski, woj. lubelskie] użytek RII roczny czynsz wywoławczy 23000,00 zł, wadium 4600,00 zł do 23.04.2025, termin...
1000,00 zł / ha
Sprzedam
Hrubieszów, lubelskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 21:36
[89,84 ha] przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat parczewskii, woj. lubelskie] użytek ŁIV PRSK roczny czynsz wywoławczy 74303,00 zł, wadium 7440,00 zł do 08.04.2025, ter...
827,00 zł / ha
Sprzedam
Pieszowola, lubelskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 16:36
[90,04 ha] przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat moniecki, woj. podlaskie] użytek PsV PRSK roczny czynsz wywoławczy 57627,00 zł, wadium 2882,00 zł do 02.04.2025, termin...
640,00 zł / ha
Sprzedam
Gugny, podlaskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 20:30
[264,64 ha] przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat białostocki, woj. podlaskie] użytek PsV PRSK roczny czynsz wywoławczy 181543,00 zł, wadium 18155,00 zł do 05.04.2025,...
686,00 zł / ha
Sprzedam
Uhowo, podlaskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 18:16
Kupię grunty orne w powiecie oleśnickim najlepiej okolice Sycowa. Tel. 602 342 458
Do uzgodnienia
Kupię
Syców, dolnośląskie
Daniel
w zeszłym roku, 13:02
602 *** ***
[31,57 ha] przetarg nieograniczony na 10-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat świdnicki, woj. dolnośląskie] użytek RIII,RIV,RIVb,PSIII,PsIV,ŁIII roczny czynsz wywoławczy 11833,00 zł, wadium brak,...
375,00 zł / ha
Sprzedam
Olszany, dolnośląskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 18:18
[53,18 ha] przetarg nieograniczony na bezterminową dzierżawę stawów rybnych [powiat rybnicki, woj. śląskie] użytek Ws-R (stawy hodowla ryb) roczny czynsz wywoławczy 61000,00 zł, wadium 6100,00 zł do 3...
1147,00 zł / ha
Sprzedam
Palowice, śląskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 18:11
[33,18 ha] przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę gruntów rolnych [powiat legnicki, woj. dolnośląskie] użytek RIII.RIV,PsVI roczny czynsz wywoławczy 37342,00 zł, wadium 1000,00 zł do 24.04.2025...
1100,00 zł / ha
Sprzedam
Nowa Wieś Legnicka, dolnośląskie
InvestGrunt.pl
w zeszłym roku, 18:04
26
1
25
26
27
28
29