Witam. Sprzedam cebulę z siewu wiosennego.
Kalbier: 5-7/5-8/6-8
Możliwość zapakowania w bigbag, worek raszlowy szyty 5/10/15/25 kg, karton 15 kg, skrzynkę IFCO/EPS. Więcej informacji u...
Cena do uzgodnienia
Dodano13 lis 2025
Data aktualizacji01 kwi 2026
Wyświetlenia146
Udostępnij ogłoszenie:
OpisWitam. Sprzedam cebulę z siewu wiosennego.
Kalbier: 5-7/5-8/6-8
Możliwość zapakowania w bigbag, worek raszlowy szyty 5/10/15/25 kg, karton 15 kg, skrzynkę IFCO/EPS. Więcej informacji udzielę telefonicznie.
ID: 2093026
Pamiętaj o zasadach bezpieczeństwaZanim dokonasz płatności sprawdź wiarygodność kontrahenta.