Szukaj
Znaleźliśmy 1,2 tys. wyników
Wszystkie
Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tyś ha ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę, gmina Kolno. Zapraszam do kontaktu telefonicznego
75 000,00 zł / ha
Sprzedam
Kolno, warmińsko-mazurskie
Krzysztof
3 kwartały temu, 10:34
500 *** ***
Do nabycia 6,71 ha. Woj. dolnośląskie. Cena wywoławcza 185.250,00 zł.
Do uzgodnienia
Sprzedam
województwo dolnośląskie, dolnośląskie
NASZ OWOC
3 kwartały temu, 07:47
798 *** ***
[21,25 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę [powiat przemyski woj. podkarpackie] użytek RIII roczny czynsz wywoławczy 15127,00 zł, wadium 15127,00 zł do 29.09.2025, termin pr...
712,00 zł / ha
Sprzedam
Wyszatyce, podkarpackie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 17:40
Przetarg na dzierżawę 23,30 ha gruntu rolnego na 3 lata – RIIIa, RIIIb, RIVa, RIVb, RV, RVI, ŁIV, ŁV, PsV woj. opolskie, powiat nyski Roczny czynsz wywoławczy: 10 150,00 PLN Wadium: 1 400,00 PLN do...
435,00 zł / ha
Sprzedam
Nysa, opolskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 14:34
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 8,33 ha gruntu rolnego na 8 lat – RIVb, RV, RVI, W-RV woj. wielkopolskie, powiat czarnkowsko-trzcianecki Roczny czynsz wywoławczy: 475,10 PLN Wadium: 1 100,00 PLN do 03.09.202...
57,00 zł / ha
Sprzedam
Czarnków, wielkopolskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 14:34
693 *** ***
Witam szukam w dzierżawę ziemię
Do uzgodnienia
Usługi
Wilków, mazowieckie
Aneta
3 kwartały temu, 10:32
790 *** ***
[32,27 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę [powiat ostrowski woj. wielkopolskie] użytek RV roczny czynsz wywoławczy 25816,00 zł, wadium brak, termin składania ofert pisemnyc...
800,00 zł / ha
Sprzedam
Słaborowice, wielkopolskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 20:36
Wynajmię 4y komory po 250ton. Okolice Mogielnicy. Zapraszam 889065129
Do uzgodnienia
Usługi
Grójec, mazowieckie
Paweł Skup
3 kwartały temu, 09:45
886 *** ***
Oferuję pomoc w sprzedaży gruntów rolnych gospodarstw nieruchomości leśnych przemysłowych usługowych, zapraszam poważanie zainteresowane osoby do kontaktu telefonicznego
Do uzgodnienia
Usługi
Warszawa, mazowieckie
Lukas
3 kwartały temu, 20:18
665 *** ***
Oferuję pomoc w sprzedaży gruntów rolnych gospodarstw nieruchomości leśnych przemysłowych usługowych, zapraszam poważanie zainteresowane osoby do kontaktu telefonicznego . Cały kraj
Do uzgodnienia
Usługi
Warszawa, mazowieckie
Lukas
3 kwartały temu, 20:17
665 *** ***
Kupię grunty orne lub gospodarstwo okolice Błaszek tel. 601x159x904
Do uzgodnienia
Kupię
Błaszki, łódzkie
Gospodarstwo-rolne@wp.pl
3 kwartały temu, 20:02
601 *** ***
Przetarg na dzierżawę 282,06 ha gruntu rolnego na 10 lat – RIIIa, RIVa, RIVb, RV, RVI, ŁIII, ŁIV, ŁV, ŁVI, PsVI woj. wielkopolskie, powiat leszczyński Roczny czynsz wywoławczy: 379 034,78 PLN Wadiu...
1344,00 zł / ha
Sprzedam
Leszno, wielkopolskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 16:09
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 11,57 ha gruntu rolnego na 10 lat – RIVb, RV, RVI, ŁIV, PsIV, Ls, Lz, N woj. dolnośląskie, powiat zgorzelecki Roczny czynsz wywoławczy: 1 543,12 PLN Wadium: 1 750,00 PLN do 11...
133,00 zł / ha
Sprzedam
Zgorzelec, dolnośląskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 16:07
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 1,00 ha stawu – WsrVI woj. śląskie, powiat częstochowski Roczny czynsz wywoławczy: 500,00 PLN Wadium: brak Termin składania ofert: 11.09.2025, godz. 8:30 Więcej na ag...
500,00 zł / ha
Sprzedam
Częstochowa, śląskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 16:05
693 *** ***
Wynajmę komory ulo o różnej pojemności. Gazowanie oraz freshowanie po mojej stronie
Do uzgodnienia
Usługi
Warka, mazowieckie
Grzegorz
3 kwartały temu, 08:39
609 *** ***
Mam do wynajęcia 3 komory chłodnicze KA na płuczce, możliwość utrzymywania bardzo niskiego co2 i o2 o wymiarach 11m/dł, 8 m/szer, 9 m/wys na około 370 skrzyń, wózek widłowy do dyspozycji
Do uzgodnienia
Usługi
Grójec, mazowieckie
Łukasz
3 kwartały temu, 22:00
511 *** ***
[23,29 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę [powiat nyski woj. opolskie] użytek RIII,RIV roczny czynsz wywoławczy 10150,00 zł, wadium 1400,00 zł do 05.09.2025, termin przetar...
436,00 zł / ha
Sprzedam
Nysa, opolskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 17:52
[8,57 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę [powiat będziński woj. śląskie] użytek RIV,RV roczny czynsz wywoławczy 3428,00 zł, wadium 350,00 zł do 25.09.2025, termin przetargu...
400,00 zł / ha
Sprzedam
Wojkowice, śląskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 17:47
Przetarg na dzierżawę 13,33 ha gruntu rolnego na 3 lata – RIIIb, RIVa, RIVb, RV, RVI, PsIV, PsV, W-PsV woj. wielkopolskie, powiat szamotulski Roczny czynsz wywoławczy: 14 602,00 PLN Wadium: 1 460,2...
1095,00 zł / ha
Sprzedam
Szamotuły, wielkopolskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 15:32
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 7,03 ha gruntu rolnego na 3 lata – RIIIb, RIVa, RV, PsIV, PsV, ŁIV, ŁV, ŁVI woj. małopolskie, powiat wadowicki Roczny czynsz wywoławczy: 2 079,89 PLN Wadium: brak Termin skła...
295,00 zł / ha
Sprzedam
Wadowice, małopolskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 15:31
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 0,57 ha gruntu rolnego na 3 lata – RI, RII, PsII woj. podkarpackie, powiat jarosławski Roczny czynsz wywoławczy: 777,00 PLN Wadium: 77,70 PLN do 11.09.2025 Termin przetargu:...
777,00 zł / ha
Sprzedam
Jarosław, podkarpackie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 15:19
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 6,76 ha gruntu rolnego na 3 lata – RIVa woj. dolnośląśkie, powiat wrocławski Roczny czynsz wywoławczy: 5 500,00 PLN Wadium: 550,00 PLN do 19.09.2025 Termin przetargu: 26.09.2...
813,00 zł / ha
Sprzedam
Wrocław, dolnośląskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 21:04
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 5,54 ha gruntu rolnego na 4 lata – RV, RVI, ŁV woj. warmińsko-mazurskie, powiat piski Roczny czynsz wywoławczy: 3 603,60 PLN Wadium: brak Termin składania ofert: 15.09.2025,...
650,00 zł / ha
Sprzedam
Pisz, warmińsko-mazurskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 20:59
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 1,36 ha stawu na czas nieokreślony – Ws, W, N, RIIIb woj. wielkopolskie, powiat nowotomyski Roczny czynsz wywoławczy: 269,38 PLN Wadium: 50,00 PLN do 22.09.2025 Termin przeta...
198,00 zł / ha
Sprzedam
Nowy Tomyśl, wielkopolskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 20:50
693 *** ***
[282,49 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 10-letnią dzierżawę [powiat leszczyński woj. wielkopolskie] użytek RIII,RIV,PsIV roczny czynsz wywoławczy 403711,00 zł, wadium 500,00 zł do 12.09.20...
1429,00 zł / ha
Sprzedam
Henrykowo, wielkopolskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 18:05
572 *** ***
[7,09 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na bezterminową dzierżawę [powiat wadowicki woj. małopolskie] użytek RIII,RIV roczny czynsz wywoławczy 2087,00 zł, termin składania ofert pisemnych 11.09...
295,00 zł / ha
Sprzedam
Brody, małopolskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 17:57
sprzedam gospodarstwo rolne opow około 11ha z budynkami
Do uzgodnienia
Sprzedam
Łęgoń, lubuskie
jozef
3 kwartały temu, 16:11
601 *** ***
[12,25 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę [powiat szamotulski woj. wielkopolskie] użytek RIV,RV roczny czynsz wywoławczy 14602,00 zł, wadium 14601,00 zł do 22.09.2025, term...
1192,00 zł / ha
Sprzedam
Podrzewie, wielkopolskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 17:51
[5,59 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę [powiat śremski woj. wielkopolskie] użytek RIII,RIV roczny czynsz wywoławczy 3357,00 zł, wadium 200,00 zł do 08.09.2025, termin prz...
600,00 zł / ha
Sprzedam
Włościejewice, wielkopolskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 17:43
[11,98 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę [powiat poddębicki woj. łódzkie] użytek RIVb,PsIV roczny czynsz wywoławczy 6810,00 zł, wadium brak, termin przetargu ustnego 28.08...
569,00 zł / ha
Sprzedam
Stary Gostków, łódzkie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 20:35
25
1
24
25
26
41