Szukaj
Znaleźliśmy 848 wyników
Wszystkie
Przetarg na dzierżawę 13,20 ha gruntu rolnego na 10 lat – PsIII, PsIV, PsV woj. podkarpackie, powiat leżajski Roczny czynsz wywoławczy: 13 200,00 PLN Wadium: 2 600,00 PLN do 28.11.2025 Termin prze...
1000,00 zł / ha
Sprzedam
Leżajsk, podkarpackie
Agroprzetargi.pl
2 kwartały temu, 19:15
693 *** ***
[59,75 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę [powiat wrocławski woj. dolnośląskie] użytek RIII,RIVb roczny czynsz wywoławczy 143192,00 zł, wadium 27000,00 zł do 05.11.2025, te...
2396,00 zł / ha
Sprzedam
Łosice, dolnośląskie
InvestGrunt.pl
2 kwartały temu, 19:34
572 *** ***
[24,70 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 4-letnią dzierżawę [powiat grodziski woj. wielkopolskie] użytek RIV,RV,RVI roczny czynsz wywoławczy 5315,00 zł, termin składania ofert pisemnych 07.1...
214,00 zł / ha
Sprzedam
Adolfowo, wielkopolskie
InvestGrunt.pl
2 kwartały temu, 19:28
[13,20 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 10-letnią dzierżawę [powiat leżajski woj. podkarpackie] użytek PsIV,PsV roczny czynsz wywoławczy 13200,00 zł, wadium 2600,00 zł do 28.11.2025, termin...
1000,00 zł / ha
Sprzedam
Rzuchów, podkarpackie
InvestGrunt.pl
2 kwartały temu, 19:20
Działka rolna, Wierszczyca, pow. 6,5 ha., cena do negocjacji... Na sprzedaż duża działka rolna w jednym kawałku o powierzchni 6,5 ha. Bardzo dobry dojazd, z jednej strony bezpośrednio przy drodze...
330 000,00 zł / ha
Sprzedam
Koniec, lubelskie
Grzegorz
2 kwartały temu, 12:08
519 *** ***
Sprzedam ziemię rolną o powierzchni 3 08 ha w miejscowości Piotrowice gmina Warta powiat Sieradz ziemia III i IV klasy
Do uzgodnienia
Sprzedam
Warta, łódzkie
Kuba
2 kwartały temu, 13:06
516 *** ***
Przetarg na dzierżawę 14,81 ha gruntu rolnego na 3 lata – RII, RIIIa, RIIIb, RIVb, RV, ŁIII, ŁVI, PsIV woj. podkarpackie, powiat przemyski Roczny czynsz wywoławczy: 10 828,84 PLN Wadium: 10 828,84...
731,00 zł / ha
Sprzedam
Przemyśl, podkarpackie
Agroprzetargi.pl
2 kwartały temu, 19:37
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 5,26 ha zbiornika wodnego na czas nieokreślony woj. opolskie, powiat brzeski Roczny czynsz wywoławczy: 4 368,43 PLN Wadium: brak Termin składania ofert: 21.11.2025 godz. 15:0...
831,00 zł / ha
Sprzedam
Brzeg, opolskie
Agroprzetargi.pl
2 kwartały temu, 19:36
693 *** ***
Przetarg na sprzedaż 4,89 ha gruntu rolnego – ŁIV woj. dolnośląskie, powiat wałbrzyski Cena wywoławcza: 262 643,00 PLN Wadium: 26 500,00 PLN do 17.11.2025 Termin przetargu: 20.11.2025 godz. 10:00...
5,00 zł / m
Sprzedam
Wałbrzych, dolnośląskie
Agroprzetargi.pl
2 kwartały temu, 19:36
693 *** ***
Sprzedam grunt rolny 20 hektarów pod Sandomierzem. Proste pole orne w trzech parcelach obok siebie z szerokim dostępem do asfaltowej drogi powiatowej ,wszystkie media, możliwość zabudowy .
16,00 zł / m
Sprzedam
Sandomierz, świętokrzyskie
Pole Sandomierz
2 kwartały temu, 17:29
730 *** ***
Pomagamy w sprzedaży i zakupie nieruchomości gruntowych lasów nieruchomości gospodarstw rolnych przemysłowych I produkcyjnych terenów cały kraj
Do uzgodnienia
Usługi
Warszawa, mazowieckie
Lukasz
2 kwartały temu, 11:49
665 *** ***
[8,85 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na bezterminową dzierżawę [Jaworzno woj. śląskie] użytek RIV,RV roczny czynsz wywoławczy 3400,00 zł, termin składania ofert pisemnych 19.11.2025 godz. 14...
384,00 zł / ha
Sprzedam
Jaworzno, śląskie
InvestGrunt.pl
2 kwartały temu, 19:24
Licytacja na sprzedaż 74,84 ha gruntu rolnego – RIIIb, RIVa, RIVb, RV, ŁV, ŁVI, PsIV, Lzr-RV, W-ŁVI, W-RIVa, W-RV, N woj. warmińsko-mazurskie, powiat braniewski Cena wywoławcza: 2 207 250,00 PLN Wa...
3,00 zł / m
Sprzedam
Braniewo, warmińsko-mazurskie
Agroprzetargi.pl
2 kwartały temu, 19:13
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 38,48 ha gruntu rolnego na 3 lata woj. łódzkie, powiat radomszczański Roczny czynsz wywoławczy: 80 819,00 PLN Wadium: 8 000,00 PLN do 27.10.2025 Termin przetargu: 03.11.2025...
2101,00 zł / ha
Sprzedam
Radomsko, łódzkie
Agroprzetargi.pl
2 kwartały temu, 19:12
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 32,09 ha gruntu rolnego na 5 lat – RIIIa, RIIIb, RIVa, RIVb, RV, ŁV, W-ŁV, Lzr-RV, Lzr-ŁIV woj. dolnośląskie, powiat legnicki Roczny czynsz wywoławczy: 32 931,60 PLN Wadium: 1...
1026,00 zł / ha
Sprzedam
Legnica, dolnośląskie
Agroprzetargi.pl
2 kwartały temu, 19:12
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 10,61 ha gruntu rolnego na 5 lat – RVI, ŁV, N, W-ŁV, W-RVI, LsVI woj. wielkopolskie, powiat kaliski Roczny czynsz wywoławczy: 1 450,17 PLN Wadium: 90,00 PLN do 09.11.2025 Ter...
137,00 zł / ha
Sprzedam
Kalisz, wielkopolskie
Agroprzetargi.pl
2 kwartały temu, 19:11
693 *** ***
Kupię ziemię rolną w Gminie Wyśmierzyce. Rozważę również gminę Potowrów i Radzanów
Do uzgodnienia
Kupię
Wyśmierzyce, mazowieckie
Piotr
2 kwartały temu, 09:10
724 *** ***
[5,26 ha] stawy rybne, przetarg nieograniczony na bezterminową dzierżawę [powiat brzeski woj. opolskie] gospodarka rybacka, roczny czynsz wywoławczy 4369,00 zł, termin składania ofert pisemnych 21.11....
830,00 zł / ha
Sprzedam
Wronów, opolskie
InvestGrunt.pl
2 kwartały temu, 20:24
Sprzedam działki leśne – Ryków, gm. Wieniawa, woj. mazowieckie Na sprzedaż oferuję 5 działek leśnych położonych w miejscowości Ryków, gm. Wieniawa, pow. przysuski, woj. mazowieckie. Działki w jednym o...
Do uzgodnienia
Sprzedam
Warszawa, mazowieckie
Wiktoria
2 kwartały temu, 09:35
662 *** ***
Przetarg na dzierżawę 89,66 ha gruntu rolnego (częściowo na 1 i 3 lata) – RIIIb, RIVa, RIVb, RV, RVI, ŁIV, ŁV, PsV, W-ŁIV, Lzr-RV, W-RIVb, W-RV, W-ŁIV, Br-RIVb, Br-RV woj. zachodniopomorskie, powiat...
317,00 zł / ha
Sprzedam
Kołobrzeg, zachodniopomorskie
Agroprzetargi.pl
2 kwartały temu, 14:28
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 43,29 ha gruntu rolnego na 10 lat – RVI, ŁVI, Lzr-RVI, W-RVI, Lzr-ŁVI, N woj. zachodniopomorskie, powiat szczecinecki Roczny czynsz wywoławczy: 108 540,00 PLN Wadium: 27 135,0...
2507,00 zł / ha
Sprzedam
Szczecinek, zachodniopomorskie
Agroprzetargi.pl
2 kwartały temu, 14:27
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 32,37 ha gruntu rolnego na czas nieokreślony – RIVb, RV, RVI, ŁIV, ŁV, ŁVI, PsVI woj. lubuskie, powiat zielonogórski Roczny czynsz wywoławczy: 2 163,33 PLN Wadium: brak Termi...
67,00 zł / ha
Sprzedam
Zielona Góra, lubuskie
Agroprzetargi.pl
2 kwartały temu, 14:27
693 *** ***
Przetarg ograniczony do rolników indywidualnych na dzierżawę 11,92 ha gruntu rolnego na 5 lat – RIIIa, RIIIb, RIVa, RV, RVI, N woj. łódzkie, powiat łowicki Roczny czynsz wywoławczy: 9 502,00 PLN Wa...
798,00 zł / ha
Sprzedam
Łowicz, łódzkie
Agroprzetargi.pl
2 kwartały temu, 14:27
693 *** ***
[88,98 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę [powiat kołobrzeski woj. zachodniopomorskke] użytek RIV,PsIV roczny czynsz wywoławczy 28791,00 zł, wadium 4270,00 zł do 03.11.2025...
324,00 zł / ha
Sprzedam
Rościęcino, zachodniopomorskie
InvestGrunt.pl
2 kwartały temu, 17:25
572 *** ***
[5,56 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 10-letnią dzierżawę [powiat pajęczański woj. łódzkie] użytek RIV,ŁIV roczny czynsz wywoławczy 3501,00 zł, termin składania ofert pisemnych 24.10.2025...
630,00 zł / ha
Sprzedam
Górki, łódzkie
InvestGrunt.pl
2 kwartały temu, 17:19
Wezmę działki w dzierżawę lub kupię w miejscowościach Murowanka,Nowa Wieś, Wichradz oraz Niemojewice.
Do uzgodnienia
Kupię
Warka, mazowieckie
Jabłka
2 kwartały temu, 16:09
695 *** ***
Sprzedam działkę rolną o powierzchni 3 08 ha w miejscowości Piotrowice gmina warta ziemia 3i4 klasy
Do uzgodnienia
Sprzedam
Warta, łódzkie
Kuba
2 kwartały temu, 07:55
516 *** ***
[11,92 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę [powiat łowicki woj. łódzkie] użytek RIII roczny czynsz wywoławczy 9520,00 zł, wadium 1000,00 zł do 23.10.2025, termin przetargu u...
799,00 zł / ha
Sprzedam
Chruśle, łódzkie
InvestGrunt.pl
2 kwartały temu, 18:00
[12,29 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 10-letnią dzierżawę [powiat lubliniecki woj. śląskie] użytek ŁIV.PsIV roczny czynsz wywoławczy 3158,00 zł, termin składania ofert pisemnych 27.10.202...
257,00 zł / ha
Sprzedam
Kochanowice, śląskie
InvestGrunt.pl
2 kwartały temu, 17:54
[43,30 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 10-letnią dzierżawę [powiat szczecinecki woj. zachodniopomorskie] użytek RVI miesięczny czynsz wywoławczy 9045,00 zł, wadium 27135,00 zł do 07.11.202...
2500,00 zł / ha
Sprzedam
Szczecinek, zachodniopomorskie
InvestGrunt.pl
2 kwartały temu, 20:05
13
1
12
13
14
29