Szukaj
Znaleźliśmy 848 wyników
Wszystkie
Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu nr 2, obręb ewidencyjny 0009 Dalno, gmina Łobez, woj. zachodniopomorskie. Działka o powierzchni 13,7710 ha (137 710 m²) ma kształt nieregularny oraz położo...
45 000,00 zł / ha
Sprzedam
Dalno, zachodniopomorskie
Jerzy Nowak
2 kwartały temu, 20:28
604 *** ***
[12,91 ha] stawy rybne, przetarg nieograniczony na 10-letnią dzierżawę [powiat ostrzeszowski woj. wielkopolskie] racjonalna gospodarka rybacka, roczny czynsz wywoławczy 15688,00 zł, wadium 2029,00 zł...
1215,00 zł / ha
Sprzedam
Kuźniki, wielkopolskie
InvestGrunt.pl
2 kwartały temu, 17:54
[20,83 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na bezterminową dzierżawę [powiat kluczborski woj. opolskie] użytek ŁIV.PsIV roczny czynsz wywoławczy 4474,00 zł, termin składania ofert pisemnych 14.10...
215,00 zł / ha
Sprzedam
Bażany, opolskie
InvestGrunt.pl
2 kwartały temu, 18:38
Przetarg na dzierżawę 52,55 ha gruntu rolnego na 3 lata – RIIIb, RIVa, RIVb woj. dolnośląskie, powiat jaworski Roczny czynsz wywoławczy: 52 550,00 PLN Wadium: brak Termin składania ofert: 17.10.20...
1000,00 zł / ha
Sprzedam
Jawor, dolnośląskie
Agroprzetargi.pl
2 kwartały temu, 17:04
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 26,58 ha gruntu rolnego na 1 rok – PsIII woj. dolnośląskie, powiat jaworski Roczny czynsz wywoławczy: 26 580,00 PLN Wadium: brak Termin składania ofert: 17.10.2025 godz. 13:0...
1000,00 zł / ha
Sprzedam
Jawor, dolnośląskie
Agroprzetargi.pl
2 kwartały temu, 17:04
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 16,70 ha gruntu rolnego na 10 lat – RIVb, ŁIV, ŁV, N woj. śląskie, powiat częstochowski Roczny czynsz wywoławczy: 13 363,20 PLN + VAT Wadium: 2 673,00 PLN do 17.10.2025 Termi...
800,00 zł / ha
Sprzedam
Częstochowa, śląskie
Agroprzetargi.pl
2 kwartały temu, 17:04
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 10,86 ha gruntu rolnego na 3 lata – ŁV, ŁVI, W-ŁV, W-ŁVI woj. zachodniopomorskie, powiat myśliborski Roczny czynsz wywoławczy: 2 600,00 PLN Wadium: 500,00 PLN do 29.10.2025 T...
239,00 zł / ha
Sprzedam
Myślibórz, zachodniopomorskie
Agroprzetargi.pl
2 kwartały temu, 17:03
693 *** ***
[16,70 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 10-letnią dzierżawę [powiat częstochowski woj. śląskie] użytek RIV roczny czynsz wywoławczy 13363,00 zł, wadium 2673,00 zł do 17.10.2025, termin prze...
800,00 zł / ha
Sprzedam
Blachownia, śląskie
InvestGrunt.pl
2 kwartały temu, 16:56
Licytacja na sprzedaż 39,22 ha gruntu rolnego – RIVb, RIIIb, N, RIVa, RV woj. wielkopolskie, powiat gnieźnieński Cena wywoławcza: 2 612 700,00 PLN Wadium: 348 360,00 PLN do 20.11.2025 Termin licyt...
7,00 zł / m
Sprzedam
Gniezno, wielkopolskie
Agroprzetargi.pl
2 kwartały temu, 12:53
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 10,82 ha gruntu rolnego na 2 lata – RIVb, RV woj. mazowieckie, powiat lipski Roczny czynsz wywoławczy: 8 000,00 PLN Wadium: brak Termin przetargu: 21.10.2025 godz. 10:00 ...
739,00 zł / ha
Sprzedam
Lipsko, mazowieckie
Agroprzetargi.pl
2 kwartały temu, 12:50
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 5,79 ha gruntu rolnego na 3 lata – RIVa, RV, PsV, W-RIVa, W-PsIV, W-PsV woj. mazowieckie, powiat sierpecki Roczny czynsz wywoławczy: 2 800,00 PLN Wadium: 140,00 PLN do 31.10.2...
483,00 zł / ha
Sprzedam
Sierpc, mazowieckie
Agroprzetargi.pl
2 kwartały temu, 12:48
693 *** ***
[52,55 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 1-roczną dzierżawę [powiat jaworski woj. dolnośląskie] użytek RIV roczny czynsz wywoławczy 52550,00 zł, termin składania ofert pisemnych 17.10.2025 g...
1000,00 zł / ha
Sprzedam
Postolice, dolnośląskie
InvestGrunt.pl
2 kwartały temu, 20:56
572 *** ***
[26,58 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 1-roczną dzierżawę [powiat jaworski woj. dolnośląskie] użytek RIV roczny czynsz wywoławczy 26578,00 zł, termin składania ofert pisemnych 17.10.2025 g...
1000,00 zł / ha
Sprzedam
Budziszów Wielki, dolnośląskie
InvestGrunt.pl
2 kwartały temu, 20:53
[9,92 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę [powiat leski woj. podkarpackie] użytek RIV roczny czynsz wywoławczy 3549,00 zł, wadium 344,00 zł do 31.10.2025, termin przetargu...
358,00 zł / ha
Sprzedam
Stefkowa, podkarpackie
InvestGrunt.pl
2 kwartały temu, 20:48
Sprzedam działkę rolną o powierzchni 3 08 ha w miejscowości Piotrowice gmina warta ziemia 3i4 klasy możliwość podłączenia prądu
Do uzgodnienia
Sprzedam
Warta, łódzkie
Kuba
2 kwartały temu, 12:35
516 *** ***
Przetarg na dzierżawę 27,59 ha gruntu rolnego (częściowo na 1, 5 i 6 lat) – RII, RIIIa, RIIIb, RIVa, RIVb, ŁIII, ŁIV, PsIV, PsV, PsVI woj. lubelskie, powiat łęczyński Roczny czynsz wywoławczy: 21 43...
777,00 zł / ha
Sprzedam
Łęczna, lubelskie
Agroprzetargi.pl
2 kwartały temu, 07:55
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 20,11 ha gruntu rolnego na 1 rok woj. wielkopolskie, powiat kościański Roczny czynsz wywoławczy: 30 160,00 PLN Wadium: 5 900,00 PLN do 31.10.2025 Termin przetargu: 05.11.2025...
1500,00 zł / ha
Sprzedam
Kościan, wielkopolskie
Agroprzetargi.pl
2 kwartały temu, 07:54
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 2,94 ha jeziora na 10 lat – Ws woj. zachodniopomorskie, powiat wałecki Roczny czynsz wywoławczy: 1 200,00 PLN + VAT Wadium: 200,00 PLN do 17.10.2025 Termin przetargu: 22.10.2...
408,00 zł / ha
Sprzedam
Wałcz, zachodniopomorskie
Agroprzetargi.pl
2 kwartały temu, 07:54
693 *** ***
[10,82 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 2-letnią dzierżawę [powiat lipski woj. mazowieckie] użytek RIV roczny czynsz wywoławczy 8000,00 zł, termin przetargu ustnego 21.10.2025 godz. 10:00
739,00 zł / ha
Sprzedam
Babilon, mazowieckie
InvestGrunt.pl
2 kwartały temu, 19:27
[7,07 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę [powiat sierpecki woj. mazowieckie] użytek RIV, PsIV roczny czynsz wywoławczy 2800,00 zł, wadium 140,00 zł do 31.10.2025, termin pr...
400,00 zł / ha
Sprzedam
Milewko, mazowieckie
InvestGrunt.pl
2 kwartały temu, 19:23
[5,18 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę [powiat sanocki woj. podkarpackie] użytek PsIV, roczny czynsz wywoławczy 1500,00 zł, wadium 200,00 zł do 28.10.2025, termin przetar...
289,00 zł / ha
Sprzedam
Markowce, podkarpackie
InvestGrunt.pl
2 kwartały temu, 19:15
Przetarg na dzierżawę 70,00 ha gruntu rolnego na 3 lata – RIII, RIV woj. wielkopolskie, powiat szamotulski Roczny czynsz wywoławczy: 175 000,00 PLN Wadium: 1 000,00 PLN do 07.10.2025 godz. 15:00 T...
2500,00 zł / ha
Sprzedam
Szamotuły, wielkopolskie
Agroprzetargi.pl
2 kwartały temu, 19:48
693 *** ***
Licytacja na sprzedaż 3,86 ha gruntu rolnego – RIVa, S-RIVa woj. mazowieckie, powiat sochaczewski Cena wywoławcza: 283 725,00 PLN Wadium: 37 830,00 PLN do 18.11.2025 Termin licytacji: 20.11.2025 g...
7,00 zł / m
Sprzedam
Sochaczew, mazowieckie
Agroprzetargi.pl
2 kwartały temu, 19:45
693 *** ***
Licytacja na sprzedaż 2,18 ha gruntu rolnego woj. podlaskie, powiat łomżyński Cena wywoławcza: 93 712,50 PLN Wadium: 12 495,00 PLN do 06.10.2025 Termin licytacji: 07.10.2025 godz. 9:00 Wię...
4,00 zł / m
Sprzedam
Łomża, podlaskie
Agroprzetargi.pl
2 kwartały temu, 19:43
693 *** ***
Sprzedam ziemię rolną o powierzchni 3 08 ha w miejscowości Piotrowice gmina warta ziemia 3i4 klasy możliwość podłączenia prądu cena do uzgodnienia
Do uzgodnienia
Sprzedam
Warta, łódzkie
Kuba
2 kwartały temu, 19:25
516 *** ***
[20,11 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 1-roczną dzierżawę [powiat kościański woj. wielkopolskie] użytek RIII,RIV, roczny czynsz wywoławczy 30160,00 zł, wadium 5900,00 zł do 31.10.2025, ter...
1500,00 zł / ha
Sprzedam
Nietążkowo, wielkopolskie
InvestGrunt.pl
2 kwartały temu, 20:34
Sprzedam ziemię rolną - gmina Strzelno, powiat mogileński Na sprzedaż oferuję działkę rolną o powierzchni 6,70 ha, położoną w gminie Strzelno, powiat mogileński (woj. kujawsko-pomorskie). ...
146 000,00 zł / ha
Sprzedam
Strzelno, kujawsko-pomorskie
Mariusz
3 kwartały temu, 18:16
600 *** ***
Przetarg na dzierżawę 5,73 ha zbiornika wodnego na 3 lata woj. małopolskie, powiat tarnowski Roczny czynsz wywoławczy: 6 000,00 PLN Wadium: brak Termin składania ofert: 22.10.2025 godz. 14:00 ...
1046,00 zł / ha
Sprzedam
Tarnów, małopolskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 17:59
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 1,11 ha gruntu rolnego na 3 lata – ŁIV, RV, RVI, Br-RIIIb woj. kujawsko-pomorskie, powiat wąbrzeski Roczny czynsz wywoławczy: 598,98 PLN Wadium: 598,98 PLN do 23.10.2025 Term...
540,00 zł / ha
Sprzedam
Wąbrzeźno, kujawsko-pomorskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 17:57
693 *** ***
[70,00 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę [powiat szamotulski woj. wielkopolskie] użytek RIII,RIV, roczny czynsz wywoławczy 175000,00 zł, wadium 1000,00 zł do 07.10.2025, t...
2500,00 zł / ha
Sprzedam
Wróblewo, wielkopolskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 17:34
14
1
13
14
15
29