Szukaj
Znaleźliśmy 848 wyników
Wszystkie
Przetarg na dzierżawę 7,86 ha gruntu pod przemysłowy pozysk trzciny na 5 lat woj. zachodniopomorskie, powiat kamieński Roczny czynsz wywoławczy: 10 611,00 PLN Wadium: 270,00 PLN do 09.10.2025 Term...
1349,00 zł / ha
Sprzedam
Kamień Pomorski, zachodniopomorskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 15:58
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 2,21 ha gruntu rolnego na 3 lata – RIIIa, RIIIb, RIVa, RIVb, RV, PsIV woj. kujawsko-pomorskie, powiat żniński Roczny czynsz wywoławczy: 1 798,73 PLN Wadium: 170,00 PLN do 07.1...
814,00 zł / ha
Sprzedam
Żnin, kujawsko-pomorskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 15:55
693 *** ***
Mam na sprzedaż grunt rolny o łącznej powierzchni 5,61ha, składający się z trzech sąsiadujących ze sobą działek. Obecnie rośnie kukurydza na ziarno. Grunty są w bardzo dobrej kulturze rolnej.P...
84 000,00 zł / ha
Sprzedam
Kaczorowy, mazowieckie
jacek3030
3 kwartały temu, 15:03
533 *** ***
[72,61 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę [powiat sochaczewski woj. mazowieckie] użytek ŁIV,ŁV roczny czynsz wywoławczy 36305,00 zł, wadium 6326,00 zł do 15.09.2025, termin...
500,00 zł / ha
Sprzedam
Miszory, mazowieckie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 20:31
[5,21 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę [powiat złotowski woj. wielkopolskie] użytek RIV,RV roczny czynsz wywoławczy 2383,00 zł, wadium 370,00 zł do 29.09.2025, termin prz...
457,00 zł / ha
Sprzedam
Żeleźnica, wielkopolskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 20:24
Przetarg na dzierżawę 19,13 ha gruntu rolnego na czas nieokreślony – RIVa, RV, RVI, ŁIV, ŁV, ŁVI, PsV, PsVI woj. lubuskie, powiat strzelecko-drezdeński Roczny czynsz wywoławczy: 4 188,01 PLN Wadium...
219,00 zł / ha
Sprzedam
Drezdenko, lubuskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 16:02
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 6,90 ha gruntu rolnego na czas nieokreślony – RIVb, RV, RVI, ŁIV, ŁV, PsV, S-PsVI woj. lubuskie, powiat międzyrzecki Roczny czynsz wywoławczy: 2 016,80 PLN Wadium: brak Termi...
292,00 zł / ha
Sprzedam
Międzyrzecz, lubuskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 15:59
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 2,39 ha gruntu rolnego na 3 lata woj. małopolskie, powiat tarnowski Roczny czynsz wywoławczy: 336,73 PLN Wadium: 70,00 PLN do 16.09.2025 Termin przetargu: 22.09.2025, godz. 9...
141,00 zł / ha
Sprzedam
Tarnów, małopolskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 15:57
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 356,87 ha gruntu rolnego na 3 lata – RI, RII, RIIIa, RIIIb, RIVa, RIVb, RV, ŁII, ŁIII, ŁIV, PsIV, W-RII, W-RIIIa, W-RIIIb, W-RIVa, Lzr-PsIII, Lzr-ŁV, LsIV, LsV, W, dr woj. dolno...
2704,00 zł / ha
Sprzedam
Wrocław, dolnośląskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 15:47
693 *** ***
[19,13 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na bezterminową dzierżawę [powiat strzelecko-drezdenecki woj. lubuskie] użytek ŁIV,ŁV roczny czynsz wywoławczy 4644 zł, termin składania ofert pisemnych...
243,00 zł / ha
Sprzedam
Karwin, lubuskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 16:44
[8,43 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę [powiat rypiński woj. kujawsko-pomorskie] użytek RIII,RIV,PsIV roczny czynsz wywoławczy 25200,00 zł, wadium 2520,00 zł do 03.10.202...
2989,00 zł / ha
Sprzedam
Nadróż, kujawsko-pomorskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 16:38
Przetarg na dzierżawę 32,27 ha gruntu rolnego na 5 lat woj. wielkopolskie, powiat ostrowski Roczny czynsz wywoławczy: 25 816,00 PLN Wadium: brak Termin składania ofert: 01.10.2025 Więcej n...
800,00 zł / ha
Sprzedam
Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 15:53
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 21,25 ha gruntu rolnego na 3 lata – RIIIa, PsII woj. podkarpackie, powiat przemyski Roczny czynsz wywoławczy: 15 125,73 PLN Wadium: 15 125,73 PLN do 29.09.2025 Termin przetar...
711,00 zł / ha
Sprzedam
Przemyśl, podkarpackie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 15:49
693 *** ***
[7,86 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę [powiat kamieński woj. zachodniopomorskie] pod przemysłowy pozysk trzciny roczny czynsz wywoławczy 10611,00 zł, wadium 270,00 zł do...
1350,00 zł / ha
Sprzedam
Wrzosowo, zachodniopomorskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 20:32
Przetarg na dzierżawę 4,03 ha gruntu rolnego na 3 lata – RIVa, N, PsVI, Lzr/ŁV woj. kujawsko-pomorskie, powiat wąbrzeski Roczny czynsz wywoławczy: 523,00 PLN Wadium: 50,00 PLN do 30.09.2025 Termin...
130,00 zł / ha
Sprzedam
Wąbrzeźno, kujawsko-pomorskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 13:14
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 2,00 ha gruntu rolnego na 3 lata – RIVb, RV, RVI, W-RIVb, W-RVI woj. pomorskie, powiat nowodworski Roczny czynsz wywoławczy: 1 020,00 PLN Wadium: 204,00 PLN do 19.09.2025 Ter...
510,00 zł / ha
Sprzedam
Nowy Dwór Gdański, pomorskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 13:13
693 *** ***
Przetarg – sprzedaż 1,83 ha gruntu rolnego – RIVb, Lzr-RV woj. zachodniopomorskie, powiat szczecinecki Cena wywoławcza: 72 000,00 PLN Wadium: 7 200,00 PLN do 29.09.2025 Termin przetargu: 03.10.202...
4,00 zł / m
Sprzedam
Szczecinek, zachodniopomorskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 13:11
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 47,05 ha gruntu rolnego na 10 lat – RIIIa, RIIIb, RIVa, RIVb, RV, ŁIII, ŁIV, ŁV, PsIII, PsIV, PsV woj. dolnośląskie, powiat świdnicki Roczny czynsz wywoławczy: 25 477,64 PLN W...
542,00 zł / ha
Sprzedam
Świdnica, dolnośląskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 16:13
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 12,40 ha gruntu rolnego na czas nieokreślony – RIVa, RIVb, RV, RVI, ŁIV, ŁV, ŁVI, PsV, PsVI woj. lubuskie, powiat wschowski Roczny czynsz wywoławczy: 2 954,85 PLN Wadium: brak...
238,00 zł / ha
Sprzedam
Wschowa, lubuskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 16:11
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 11,83 ha gruntu rolnego na 2 lata – R woj. pomorskie, powiat gdański Roczny czynsz wywoławczy: 13 280,00 PLN Wadium: 2 000,00 PLN do 25.09.2025 Termin przetargu: 30.09.2025,...
1123,00 zł / ha
Sprzedam
Gdańsk, pomorskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 16:10
693 *** ***
[47,76 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 10-letnią dzierżawę [powiat świdnicki woj. dolnośląskie] użytek RIII,RIV,PsIV roczny czynsz wywoławczy 40882,00 zł, termin składania ofert pisemnych ...
862,00 zł / ha
Sprzedam
Imbramowice, dolnośląskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 17:40
[11,83 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 2-letnią dzierżawę [powiat gdański woj. pomorskie] użytek RIV,PsIV roczny czynsz wywoławczy 13280,00 zł, wadium 2000,00 zł do 25.09.2025, termin prze...
1122,00 zł / ha
Sprzedam
Skowarcz, pomorskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 17:35
Przetarg na dzierżawę 25,67 ha gruntu rolnego – 8 kompleksów na 3 lata i 9 kompleksów na 1 rok – RIIIa, RIIIb, RIVa, RIVb, RV, RVI, ŁIV, ŁV woj. wielkopolskie, powiat kościański Roczny czynsz wywoła...
625,00 zł / ha
Sprzedam
Kościan, wielkopolskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 17:27
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 18,27 ha gruntu rolnego na 3 lata – RIIIa, RIIIb, ŁIII, ŁVI, PsII woj. podkarpackie, powiat przemyski Roczny czynsz wywoławczy: 12 832,71 PLN Wadium: 12 832,71 PLN do 29.09.20...
702,00 zł / ha
Sprzedam
Przemyśl, podkarpackie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 17:27
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 8,57 ha gruntu rolnego na 3 lata – RIVa, RIVb, RV, RVI woj. śląskie, powiat będziński Roczny czynsz wywoławczy: 3 428,28 PLN Wadium: 350,00 PLN do 25.09.2025 Termin przetargu...
400,00 zł / ha
Sprzedam
Będzin, śląskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 17:26
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 1,58 ha gruntu rolnego na 3 lata – ŁIII, PsII woj. podkarpackie, powiat przemyski Roczny czynsz wywoławczy: 1 103,43 PLN Wadium: 1 103,43 PLN do 26.09.2025 Termin przetargu:...
698,00 zł / ha
Sprzedam
Przemyśl, podkarpackie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 17:26
693 *** ***
[153,45 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę [powiat wrocławski woj. dolnośląskie] użytek RII,RIII,RIIIa,RIV roczny czynsz wywoławczy 415000,00 zł, wadium 41500,00 zł do 08.1...
2705,00 zł / ha
Sprzedam
Gniechowice, dolnośląskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 16:16
572 *** ***
[140,84 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę [powiat wrocławski woj. dolnośląskie] użytek RIII,RIIIa roczny czynsz wywoławczy 381000,00 zł, wadium 38100,00 zł do 08.10.2025,...
2705,00 zł / ha
Sprzedam
Krzyżowice, dolnośląskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 16:12
[62,58 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę [powiat wrocławski woj. dolnośląskie] użytek RIII,RIIIa roczny czynsz wywoławczy 169000,00 zł, wadium 16900,00 zł do 08.10.2025, t...
2700,00 zł / ha
Sprzedam
Nowiny, dolnośląskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 16:08
Przetarg na grunty rolne 6.71ha. Cena wywoławcza185.250 zł. Dolnośląskie.
185 250,00 zł / szt
Sprzedam
Pławna, małopolskie
NASZ OWOC
3 kwartały temu, 14:41
798 *** ***
17
1
16
17
18
29