Szukaj
Znaleźliśmy 848 wyników
Wszystkie
Przetarg na dzierżawę 32,09 ha gruntu rolnego na 5 lat – RIIIa, RIIIb, RIVa, RIVb, RV, Lzr-RV, ŁV, W-ŁV, Lzr-ŁIV, N woj. dolnośląskie, powiat legnicki Roczny czynsz wywoławczy: 32 931,60 PLN Wadium...
1026,00 zł / ha
Sprzedam
Legnica, dolnośląskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 16:43
693 *** ***
Przetarg ograniczony do rolników indywidualnych mających miejsce zamieszkania w gminie Dąbrowa Biskupia lub gminach graniczących na dzierżawę 19,83 ha gruntu rolnego na 3 lata – RII, RIIIb, RIVa, RIVb...
303,00 zł / ha
Sprzedam
Inowrocław, kujawsko-pomorskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 16:43
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 2,99 ha gruntu rolnego na 2 lata – RV, RVI, N woj. warmińsko-mazurskie, powiat iławski Roczny czynsz wywoławczy: 352,52 PLN Wadium: 410,00 PLN do 03.10.2025 Termin przetargu:...
117,00 zł / ha
Sprzedam
Iława, warmińsko-mazurskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 16:42
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 2,04 ha gruntu rolnego na 3 lata – RIVa, RIVb, RV, RVI, PsV, W-PsV woj. łódzkie, powiat skierniewicki Roczny czynsz wywoławczy: 1 930,00 PLN Wadium: 950,00 PLN do 25.09.2025...
945,00 zł / ha
Sprzedam
Skierniewice, łódzkie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 16:41
693 *** ***
[37,28 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na bezterminową dzierżawę [powiat stargardzki woj. zachodniopomorskie] użytek RIVa, roczny czynsz wywoławczy 37279,00 zł, wadium 4000,00 zł do 24.09.202...
1000,00 zł / ha
Sprzedam
Stargard, zachodniopomorskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 21:08
[7,31 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę [powiat pucki woj. pomorskie] użytek RIV, roczny czynsz wywoławczy 6516,00 zł, wadium 700,00 zł do 13.10.2025, termin przetargu ust...
891,00 zł / ha
Sprzedam
Osłonino, pomorskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 21:03
[7,45 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę [powiat starogardzki woj. pomorskie] użytek RIV, roczny czynsz wywoławczy 2235,00 zł, wadium 250,00 zł do 30.09.2025, termin przeta...
300,00 zł / ha
Sprzedam
Nowy Wiec, pomorskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 20:55
Przetarg na dzierżawę 30,95 ha gruntu rolnego na 3 lata – ŁIII, ŁIV, ŁV, PsIV, Lzr-RIVb, Lzr-ŁIV, RIIIb, RIVb, W-ŁIII, W-ŁIV, W-PsIV, N woj. zachodniopomorskie, powiat szczecinecki Roczny czynsz wyw...
449,00 zł / ha
Sprzedam
Szczecinek, zachodniopomorskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 16:28
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 16,27 ha gruntu rolnego na 3 lata – RIIIb, RIVa, RIVb, RV, W-RIIIb, W-RIVa, N woj. zachodniopomorskie, powiat gnieźnieński Roczny czynsz wywoławczy: 12 300,00 PLN Wadium: 2 46...
756,00 zł / ha
Sprzedam
Gniezno, wielkopolskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 16:27
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 7,45 ha gruntu rolnego na 3 lata woj. pomorskie, powiat starogardzki Roczny czynsz wywoławczy: 2 235,00 PLN Wadium: 250,00 PLN do 30.09.2025 Termin przetargu: 06.10.2025 godz...
299,00 zł / ha
Sprzedam
Starogard Gdański, pomorskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 16:27
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 2,26 ha gruntu rolnego na 5 lat – ŁIV, ŁV, N woj. wielkopolskie, powiat koniński Roczny czynsz wywoławczy: 498,38 PLN Wadium: 50,00 PLN do 06.10.2025 Termin składania ofert:...
220,00 zł / ha
Sprzedam
Konin, wielkopolskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 16:26
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 59,19 ha gruntu rolnego na czas nieokreślony – RIVa, RIVb, RV, RVI, ŁIV, ŁV, ŁVI, PsIII, PsIV, PsVI woj. lubuskie, powiat zielonogórski Roczny czynsz wywoławczy: 8 749,16 PLN...
148,00 zł / ha
Sprzedam
Zielona Góra, lubuskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 13:53
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 18,88 ha gruntu rolnego na czas nieokreślony – RIIIb, RIVa, RV, RVI, ŁIV, ŁV, ŁVI, PsIV, PsV, PsVI woj. wielkopolskie, powiat czarnkowsko-trzcianecki Roczny czynsz wywoławczy:...
186,00 zł / ha
Sprzedam
Trzcianka, wielkopolskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 13:51
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 4,15 ha gruntu rolnego woj. lubelskie, powiat chełmski Roczny czynsz wywoławczy: 333,52 PLN Wadium: 200,00 PLN do 26.09.2025 Termin przetargu: 30.09.2025 godz. 9:00 W...
80,00 zł / ha
Sprzedam
Chełm, lubelskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 13:49
693 *** ***
Sprzedam działki rolne w pęcławicach górnych o łocznej powierzchni 2.5 Hektara
80 000,00 zł / ha
Sprzedam
Pęcławice Górne, świętokrzyskie
Alicja1994
3 kwartały temu, 06:25
606 *** ***
Przetarg na dzierżawę 55,83 ha gruntu rolnego na 3 lata – RIIIa, RIIIb, RIVa, RIVb, RV, RVI, ŁIII, ŁIV, ŁV, ŁVI, PsIII, PsIV, PsV, PsVI, N woj. warmińsko-mazurskie, powiat iławski Roczny czynsz wywo...
920,00 zł / ha
Sprzedam
Iława, warmińsko-mazurskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 18:31
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 24,35 ha gruntu rolnego na 10 lat – RII, RIIIa, RIIIb, RIVa, RIVb, ŁIV, ŁVI, PsIV, PsV, Br-PsIV woj. podkarpackie, powiat dębicki Roczny czynsz wywoławczy: 12 360,00 PLN Wadiu...
507,00 zł / ha
Sprzedam
Dębica, podkarpackie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 18:30
693 *** ***
Przetarg ograniczony do rolników mających zameldowania na terenie powiatu strzyżowskiego na dzierżawę 7,55 ha gruntu rolnego na 10 lat – RIIIa, RIIIb, RIVa, RIVb, PsIV, PsV, Lzr-RIIIa, Lzr-RIVa, Lzr-P...
479,00 zł / ha
Sprzedam
Strzyżów, podkarpackie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 18:30
693 *** ***
Sprzedam działkę rolną o powierzchni 3.08 ha w miejscowości Piotrowice gmina warta ziemia 3i4 klasy możliwość podłączenia prądu cena do ustalenia
Do uzgodnienia
Sprzedam
Warta, łódzkie
Kuba
3 kwartały temu, 07:11
516 *** ***
[17,88 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na bezterminową dzierżawę [powiat czarnkowsko-trzcianecki woj. wielkopolskie] użytek ŁIV,RIV roczny czynsz wywoławczy 4343,00 zł, termin składania ofert...
243,00 zł / ha
Sprzedam
Dłużewo, wielkopolskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 20:10
Przetarg na dzierżawę 5,21 ha gruntu rolnego na 3 lata – RIVa, RIVb, RV, RVI, ŁIV, PsV, W-ŁIV woj. wielkopolskie, powiat złotowski Roczny czynsz wywoławczy: 2 391,62 PLN Wadium: 270,00 PLN do 29.09...
459,00 zł / ha
Sprzedam
Złotów, wielkopolskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 13:33
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 1,74 ha gruntu rolnego – RIVb, PsIV, Lzr-RIVb, Lzr-PsIV woj. dolnośląskie, powiat ząbkowicki Roczny czynsz wywoławczy: 601,10 PLN Wadium: 65,00 PLN do 22.09.2025 Termin przet...
345,00 zł / ha
Sprzedam
Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 13:30
693 *** ***
Przetarg – sprzedaż 0,92 ha gruntu rolnego – ŁIV, ŁV, ŁVI, W-ŁIV, W-ŁV, W-ŁVI, LsV, Lzr-ŁVI woj. zachodniopomorskie, powiat wałecki Cena wywoławcza: 40 000,00 PLN Wadium: 8 000,00 PLN do 28.09.2025...
4,00 zł / m
Sprzedam
Wałcz, zachodniopomorskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 13:28
693 *** ***
[57,18 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę [powiat iławski woj. warmińsko-mazurskie] użytek RIII,RIV,PsIV, roczny czynsz wywoławczy 51390,00 zł, wadium 5560,00 zł do 26.09.2...
898,00 zł / ha
Sprzedam
Franciszkowo, warmińsko-mazurskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 12:14
572 *** ***
[7,78 ha] jezioro, przetarg nieograniczony na 20-letnią dzierżawę [powiat malborski, woj. pomorskie] prowadzenie gospodarki rybackiej o charakterze wędkarskim - amatorski połów ryb roczny czynsz wywo...
385,00 zł / ha
Sprzedam
Lubstowo, pomorskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 12:08
Przetarg na dzierżawę 15,21 ha gruntu rolnego na 5 lat – RV, Lzr/PsIV, PsIV, Lzr/ŁIV, Lzr/PsV, ŁV, Lzr/ŁV, ŁIV woj. podkarpackie, powiat tarnobrzeski Roczny czynsz wywoławczy: 6 122,00 PLN Wadium:...
402,00 zł / ha
Sprzedam
Tarnobrzeg, podkarpackie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 17:27
693 *** ***
[7,18 ha] jezioro, przetarg nieograniczony na 10-letnią dzierżawę [powiat gryfiński, woj. zachodniopomorskie] prowadzenie gospodarki rybackiej o charakterze wędkarskim - amatorski połów ryb roczny cz...
330,00 zł / ha
Sprzedam
Krzymów, zachodniopomorskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 20:41
Przetarg na dzierżawę 72,61 ha gruntu rolnego na 5 lat – RIVa, RIVb, RV, RVI, ŁIV, ŁV, ŁVI, PsV, PsVI woj. mazowieckie, powiat sochaczewski Roczny czynsz wywoławczy: brak Wadium: 6 323,78 PLN do 15...
1000,00 zł / ha
Sprzedam
Sochaczew, mazowieckie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 19:27
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 8,43 ha gruntu rolnego na 3 lata woj. kujawsko-pomorskie, powiat rypiński Roczny czynsz wywoławczy: 25 200,00 PLN Wadium: 2 520,00 PLN do 03.10.2025 Termin przetargu: 09.10.2...
2988,00 zł / ha
Sprzedam
Rypin, kujawsko-pomorskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 19:15
693 *** ***
[15,21 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 7-letnią dzierżawę [powiat tarnobrzeski woj. podkarpackie] użytek RIV,PsIV,ŁIV roczny czynsz wywoławczy 6122,00 zł, wadium 1280,00 zł do 16.09.2025,...
403,00 zł / ha
Sprzedam
Kaczaki, podkarpackie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 20:35
16
1
15
16
17
29