Szukaj
Znaleźliśmy 848 wyników
Wszystkie
[29,53 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę [powiat ząbkowicki woj. dolnośląskie] użytek RIVb,PsIV roczny czynsz wywoławczy 8968,00 zł, wadium 805,00 zł do 10.09.2025, termin...
304,00 zł / ha
Sprzedam
Laski, dolnośląskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 20:17
Przetarg na dzierżawę 0,77 ha gruntu rolnego na 3 lata – RIVa, PsIV woj. dolnośląskie, powiat kamiennogórski Roczny czynsz wywoławczy: 90,67 PLN Wadium: 18,00 PLN do 03.09.2025 Termin prze...
118,00 zł / ha
Sprzedam
Kamienna Góra, dolnośląskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 16:31
693 *** ***
[ZAKOŃCZONE] Przetarg na dzierżawę 7,95 ha gruntu rolnego na 10 lat – RIIIb, RIVa, PsIII, PsIV, N woj. warmińsko-mazurskie, powiat lidzbarski Roczny czynsz wywoławczy: 4 272,10 PLN Wadium: 4 960,00...
537,00 zł / ha
Sprzedam
Lidzbark Warmiński, warmińsko-mazurskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 19:29
693 *** ***
[ZAKOŃCZONE] Licytacja komornicza – sprzedaż 3,00 ha gruntu rolnego – RIVa, RIVb woj. mazowieckie, powiat sierpecki Cena wywoławcza: 141 225,00 PLN Rękojmia: 18 830,00 PLN do 20.08.2025 Termin lic...
5,00 zł / m
Sprzedam
Sierpc, mazowieckie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 19:27
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 1,29 ha gruntu rolnego na 3 lata – RII woj. opolskie, powiat głubczycki Roczny czynsz wywoławczy: 2 199,29 PLN Wadium: 300,00 PLN do 01.09.2025 Termin przetargu: 05.09.2025,...
1705,00 zł / ha
Sprzedam
Głubczyce, opolskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 19:26
693 *** ***
[16,11 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę [powiat wągrowiecki woj. wielkopolskie] użytek RIVa,ŁIV roczny czynsz wywoławczy 26666,00 zł, wadium 8000,00 zł do 05.09.2025, ter...
1655,00 zł / ha
Sprzedam
Gołańcz, wielkopolskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 16:06
Kupię lub wezmę w dzierżawę działki rolne w lokalizacji Kazmierza Wielka/Proszowice/ Skalbmierz/Pałecznica Cena ustalana indywidualnie
Do uzgodnienia
Kupię
Proszowice, małopolskie
Paweł
3 kwartały temu, 10:41
721 *** ***
[44,49 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 9-letnią dzierżawę [powiat wałecki woj. zachodniopomorskie] użytek RIV,ŁIV roczny czynsz wywoławczy 12426,00 zł, wadium brak, termin przetargu ustneg...
278,00 zł / ha
Sprzedam
Bronikowo, zachodniopomorskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 21:28
Przetarg na dzierżawę 44,49 ha gruntu rolnego na 9 lat – RIVa, RIVb, RV, RVI, ŁIV, PsIV, W-ŁIV, N woj. zachodniopomorskie, powiat wałecki Roczny czynsz wywoławczy: 12 425,76 PLN Wadium: brak Termi...
279,00 zł / ha
Sprzedam
Wałcz, zachodniopomorskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 13:34
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 17,97 ha gruntu rolnego na 9 lat – RIVa, RIVb, RV, RVI, ŁIV, Lzr-RVI woj. zachodniopomorskie, powiat wałecki Roczny czynsz wywoławczy: 4 834,62 PLN Wadium: brak Termin przeta...
269,00 zł / ha
Sprzedam
Wałcz, zachodniopomorskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 13:32
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 7,92 ha gruntu rolnego na 3 lata – RIIIa, RIIIb, RIVa, RIVb, RV, RVI, ŁIII, ŁIV, PsIV, W-ŁIII, W-PsIV, W-RIIIb, W-RIVb, Bi woj. opolskie, powiat brzeski Roczny czynsz wywoławcz...
200,00 zł / ha
Sprzedam
Brzeg, opolskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 13:30
693 *** ***
Przyjmę grunty rolne w dzierżawę gmina błaszki warta Szczytniki czynsz do ustalenia
Do uzgodnienia
Kupię
Błaszki, łódzkie
Dawid
3 kwartały temu, 11:21
721 *** ***
[ZAKOŃCZONE] Przetarg na dzierżawę 42,20 ha gruntu rolnego na 10 lat – RIIIb, RIVa, RIVb, ŁIV, PsIII, W, N woj. warmińsko-mazurskie, powiat kętrzyński Roczny czynsz wywoławczy: 25 073,87 PLN...
594,00 zł / ha
Sprzedam
Kętrzyn, warmińsko-mazurskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 17:13
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 11,36 ha gruntu rolnego na 3 lata – R, Ł woj. wielkopolskie, powiat ostrowski Roczny czynsz wywoławczy: 2 244,00 PLN Wadium: 224,40 PLN do 01.09.2025 Termin przetargu: 05.09....
2244,00 zł / ha
Sprzedam
Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 17:11
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 9,88 ha gruntu rolnego na 3 lata – RIIIa, RIIIb, RIVa, RIVb, RV, RVI, ŁIII, ŁIV, PsIII, PsIV, Bp, Bz, S-ŁIV, W-RIVa, N woj. opolskie, powiat brzeski Roczny czynsz wywoławczy: 2...
206,00 zł / ha
Sprzedam
Brzeg, opolskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 17:10
693 *** ***
[ZAKOŃCZONE] Przetarg na dzierżawę 32,63 ha gruntu rolnego na 10 lat – RIIIa, RIIIb, RV, PsIII, W, Lz, N woj. warmińsko-mazurskie, powiat kętrzyński Roczny czynsz wywoławczy: 22 840,90 PLN Wadium:...
700,00 zł / ha
Sprzedam
Kętrzyn, warmińsko-mazurskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 17:49
693 *** ***
[ZAKOŃCZONE] Przetarg na dzierżawę 44,92 ha gruntu rolnego na 3 lata – R, Ps woj. wielkopolskie, powiat wrzesiński Roczny czynsz wywoławczy: 17 293,64 PLN Wadium: 1 950,00 PLN do 18.08.2025 Termin...
385,00 zł / ha
Sprzedam
Września, wielkopolskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 17:46
693 *** ***
[ZAKOŃCZONE] Przetarg na dzierżawę 28,00 ha gruntu rolnego na 10 lat – RIIIb, RIVa, RV, N woj. warmińsko-mazurskie, powiat lidzbarski Roczny czynsz wywoławczy: 14 603,62 PLN Wadium: 5 000,00 PLN do...
521,00 zł / ha
Sprzedam
Lidzbark, warmińsko-mazurskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 17:44
693 *** ***
[ZAKOŃCZONE] Przetarg na dzierżawę 15,98 ha gruntu rolnego na 3 lata – RIIIa, RIIIb, RIVa, RIVb, RV, RVI, S-RIIIb, S-RIVa, ŁIII, ŁIV, ŁV, PsIV, PsVIz, W woj. łódzkie, powiat piotrkowski Roczny czyns...
272,00 zł / ha
Sprzedam
Piotrków Trybunalski, łódzkie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 17:42
693 *** ***
[15,96 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę [powiat kętrzyński woj. warmińsko-mazurskie] użytek RIV,PsIII roczny czynsz wywoławczy 19154,00 zł, wadium 2000,00 zł do 04.09.202...
1200,00 zł / ha
Sprzedam
Karolewo, warmińsko-mazurskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 17:24
[15,98 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę [powiat piotrkowski woj. łódzkie] użytek RIII,RIV,ŁIV roczny czynsz wywoławczy 4354,00 zł, wadium 4200,00 zł do 18.08.2025 godz. 0...
273,00 zł / ha
Sprzedam
Wola Niechcicka Stara, łódzkie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 17:18
[10,41 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę [powiat cieszyński woj. śląskie] użytek ŁV roczny czynsz wywoławczy 2844,00 zł, wadium 300,00 zł do 29.08.2025, termin składania o...
273,00 zł / ha
Sprzedam
Frelichów, śląskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 17:12
[44,92 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę [powiat wrzesiński woj. wielkopolskie] użytek PsIV,PsV roczny czynsz wywoławczy 19474,00 zł, wadium 1950,00 zł do 18.08.2025, term...
434,00 zł / ha
Sprzedam
Rataje, wielkopolskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 19:20
[ZAKOŃCZONE] Sprzedaż 132,17 ha gruntu rolnego - RIIIa, RIIIb, RIVa, RIVb, RV, RVI, ŁIII, ŁIV, PsIII, PsIV, W, Br, Lz, N woj. warmińsko-mazurskie, powiat kętrzyński Cena wywoławcza: 7 617 300,00 P...
6,00 zł / m
Sprzedam
Kętrzyn, warmińsko-mazurskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 17:19
693 *** ***
[ZAKOŃCZONE] Dzierżawa 37,29 ha gruntu rolnego na 3 lata - ŁIII, ŁIV, W-ŁIII, W-ŁIV, Lzr-ŁIV, LsIV, LsV, N woj. zachodniopomorskie, powiat łobeski Roczny czynsz wywoławczy: 7 791,64 PLN Termin prze...
209,00 zł / ha
Sprzedam
Łobez, zachodniopomorskie