Szukaj
Znaleźliśmy 848 wyników
Wszystkie
Przetarg na dzierżawę 2,67 ha gruntu rolnego na czas nieokreślony – RIVa, RIVb, RV woj. lubuskie, powiat nowosolski Roczny czynsz wywoławczy: 697,66 PLN Wadium: 100,00 PLN Termin składania ofert:...
261,00 zł / ha
Sprzedam
Nowa Sól, lubuskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 18:53
693 *** ***
[301,30 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na bezterminową dzierżawę [powiat stargardzki woj. zachodniopomorskie] użytek RIIIa.RIVb roczny czynsz wywoławczy 301300,00 zł, wadium 27500,00 zł do 0...
1000,00 zł / ha
Sprzedam
Stargard, zachodniopomorskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 18:15
572 *** ***
Mam przyjemność zaproponować sprzedaż gruntu rolnego położonego w Gminie Trąbki Wielkie o powierzchni 71,0300ha składającego się z siedmiu działek o powierzchniach: 5,0300ha; 13,8700ha; 7,2900ha; 24,8...
84 470,00 zł / ha
Sprzedam
Trąbki Wielkie, pomorskie
Sprzedajemy ziemię
3 kwartały temu, 11:18
727 *** ***
[12,61 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 1-roczną dzierżawę [powiat jasielski woj. podkarpackie] użytek RIV,PsIV roczny czynsz wywoławczy 10000,00 zł, wadium 1000,00 zł do 19.09.2025, termin...
793,00 zł / ha
Sprzedam
Trzcinica, podkarpackie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 18:09
Kupie lub wydzierżawię grunty rolne nieuzytki, w powiecie Kazimierza Wielka Pińczów Miechów buski Zdrój tel 579569643
2500,00 zł / ha
Kupię
Kazimierza Wielka, świętokrzyskie
K
3 kwartały temu, 22:14
579 *** ***
[23,70 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę [powiat kaliski woj. wielkopolskie] użytek RIII,RIV,PsIV roczny czynsz wywoławczy 3958,00 zł, wadium 600,00 zł do 08.09.2025, term...
167,00 zł / ha
Sprzedam
Teodorów, wielkopolskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 17:04
Przetarg na sprzedaż 21,39 ha gruntu rolnego – ŁV, ŁVI, PsVI, Lzr/ŁV, W/ŁV, LsIV woj. lubuskie, powiat żarski Cena wywoławcza: 878 600,00 PLN Wadium: 87 860,00 PLN do 04.09.2025 Termin przetargu:...
4,00 zł / m
Sprzedam
Żary, lubuskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 16:15
693 *** ***
Przetarg na sprzedaż 0,63 ha gruntu rolnego – ŁIV woj. dolnośląskie, powiat wałbrzyski Cena wywoławcza: 262 634,00 PLN Wadium: 26 500,00 PLN do 16.09.2025 Termin przetargu: 19.09.2025, godz. 9:00...
42,00 zł / m
Sprzedam
Wałbrzych, dolnośląskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 15:51
693 *** ***
[ZAKOŃCZONE] Przetarg na dzierżawę 3,70 ha gruntu rolnego na 3 lata – RIVa, RV, ŁIII woj. lubelskie, powiat chełmski Roczny czynsz wywoławczy: 1 815,68 PLN Wadium: 195,00 PLN do 28.08.2025 Termin...
490,00 zł / ha
Sprzedam
Chełm, lubelskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 13:05
693 *** ***
[ZAKOŃCZONE] Przetarg na dzierżawę 2,95 ha gruntu rolnego na 3 lata woj. dolnośląskie, powiat kłodzki Roczny czynsz wywoławczy: 517,53 PLN Wadium: 20,00 PLN do 29.08.2025 Termin przetargu: 29.08.2...
175,00 zł / ha
Sprzedam
Kłodzko, dolnośląskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 12:59
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 87,66 ha gruntu rolnego na 1 rok – RIIIb, RIVa, RIVb, RV, RVI, RVIz, ŁIV, ŁV, ŁVI, PsIV, PsV, PsVI, N, B-RVI, W-RV woj. pomorskie, powiat kościerski Roczny czynsz wywoławczy: 4...
542,00 zł / ha
Sprzedam
Kościerzyna, pomorskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 18:37
693 *** ***
Sprzedam ziemię Łączna powierzchnia dwa i pół hektara działka jest oznaczona jako 4 działki osobne sprzedaje w całośći po dwóch stronach drogi
90,00 zł / ha
Sprzedam
Pęcławice Górne, świętokrzyskie
Alicja1994
3 kwartały temu, 09:12
606 *** ***
[87,65 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 2-letnią dzierżawę [powiat kościerski woj. pomorskie] użytek RIV,RV,PsIV roczny czynsz wywoławczy 47524,00 zł, wadium 9505,00 zł do 04.09.2025, termi...
543,00 zł / ha
Sprzedam
Stary Barkoczyn, pomorskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 23:01
[ZAKOŃCZONE] Przetarg na dzierżawę 210,32 ha gruntu rolnego wraz z zabudowaniami gospodarczymi na 10 lat woj. opolskie, powiat oleski Roczny czynsz wywoławczy: 336 500,00 PLN Wadium: 33 650,00 PLN...
1600,00 zł / ha
Sprzedam
Olesno, opolskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 18:47
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 2,57 ha gruntu rolnego na 4 lata – RIIIb, RIVa, RV, RVI, ŁIV woj. wielkopolskie, powiat kościański Roczny czynsz wywoławczy: 2 072,16 PLN Wadium: 240,00 PLN do 29.08.2025 Ter...
806,00 zł / ha
Sprzedam
Kościan, wielkopolskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 18:39
693 *** ***
[ZAKOŃCZONE] Licytacja – sprzedaż 219,86 ha gruntu rolnego – R, Ł, Br woj. pomorskie, powiat słupski Cena wywoławcza: 5 054 065,32 PLN Wadium: 673 875,38 PLN do 19.08.2025 Termin licytacji: 21.08....
2,00 zł / m
Sprzedam
Słupsk, pomorskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 13:12
693 *** ***
[ZAKOŃCZONE] Przetarg na dzierżawę 23,73 ha gruntu rolnego na 1 rok – ŁIII, ŁIV, ŁV, ŁVI, LzV, W, N woj. kujawsko-pomorskie, powiat rypiński Roczny czynsz wywoławczy: 5 606,18 PLN Wadium: 5 000,00...
236,00 zł / ha
Sprzedam
Rypin, kujawsko-pomorskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 13:07
693 *** ***
[ZAKOŃCZONE] Licytacja – sprzedaż 12,68 ha gruntu rolnego – RIIIb, RIVa, RIVb, RV, ŁIV, Br-RIIIb, N woj. kujawsko-pomorskie, powiat mogileński Cena wywoławcza: 594 675,00 PLN Wadium: 79 290,00 PLN...
5,00 zł / m
Sprzedam
Mogilno, kujawsko-pomorskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 13:03
693 *** ***
[ZAKOŃCZONE] Licytacja – sprzedaż 2,50 ha gruntu rolnego – RV woj. kujawsko-pomorskie, powiat mogileński Cena wywoławcza: 75 525,00 PLN Wadium: 10 070,00 PLN do 20.08.2025 Termin licytacji: 21.08....
3,00 zł / m
Sprzedam
Mogilno, kujawsko-pomorskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 12:52
693 *** ***
Do sprzedania działka budowlano-rolna o pow. 1.77 ha, w tym część budowlana ok. 18 a., aktualnie zakrzaczona. Działka uprawiana rolniczo w przeważającej części. Działka przylega do drogi gminnej.
180 000,00 zł / szt
Sprzedam
Kamienica, małopolskie
Iga
3 kwartały temu, 10:14
504 *** ***
Przetarg na dzierżawę 40,96 ha gruntu rolnego na 5 lat – RIIIa, RIIIb, RIVa, RIVb, RV, RVI, ŁIV, ŁV, ŁVI, PsIV, PsV, W-RV, W-ŁVI, N woj. wielkopolskie, powiat koniński Roczny czynsz wywoławczy: 76 4...
1867,00 zł / ha
Sprzedam
Konin, wielkopolskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 15:27
693 *** ***
[ZAKOŃCZONE] Przetarg na dzierżawę 15,80 ha gruntu rolnego na 10 lat – RII, RIIIa, RIVa, RIVb, RV, ŁIII, ŁIV, ŁV, PsIII, PsIV, PsV, PsVI, S-RIVa, S-RIVb, S-RV, S-ŁVI, S-PsIV, S-PsVI woj. dolnośląskie...
94,00 zł / ha
Sprzedam
Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 15:22
693 *** ***
[ZAKOŃCZONE] Przetarg na dzierżawę 9,39 ha gruntu rolnego na 3 lata woj. wielkopolskie, powiat ostrowski Roczny czynsz wywoławczy: 3 378,00 PLN Wadium: 337,80 PLN do 25.08.2025 Termin przetargu:...
360,00 zł / ha
Sprzedam
Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 15:12
693 *** ***
[40,96 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę [powiat koniński woj. wielkopolskie] użytek RIII,RIVb roczny czynsz wywoławczy 76588,00 zł, wadium 4130,00 zł do 12.09.2025, termi...
1870,00 zł / ha
Sprzedam
Izabelin, wielkopolskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 21:36
[ZAKOŃCZONE] Licytacja komornicza – sprzedaż 6,68 ha gruntu rolnego – RIVa, RIVb, RV woj. mazowieckie, powiat sierpecki Cena wywoławcza: 321 750,00 PLN Rękojmia: 42 900,00 PLN do 20.08.2025 Termin...
5,00 zł / m
Sprzedam
Sierpc, mazowieckie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 15:04
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 1,25 ha gruntu rolnego na 3 lata – RV, RVI, ŁV, ŁVI woj. wielkopolskie, powiat rawicki Roczny czynsz wywoławczy: 627,92 PLN Wadium: 70,00 PLN do 08.09.2025 Termin przetargu:...
502,00 zł / ha
Sprzedam
Rawicz, wielkopolskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 14:58
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 0,88 ha gruntu rolnego na 3 lata – RV, RVI woj. wielkopolskie, powiat rawicki Roczny czynsz wywoławczy: 428,42 PLN Wadium: 50,00 PLN do 08.09.2025 Termin przetargu: 12.09.202...
487,00 zł / ha
Sprzedam
Rawicz, wielkopolskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 14:54
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 29,53 ha gruntu rolnego na 3 lata – RIIIb, RIVb, RV, PsIII, PsIV, PsV, PsVI, W-ŁV, Lzr-ŁV woj. dolnośląskie, powiat ząbkowicki Roczny czynsz wywoławczy: 8 965,21 PLN Wadium: 8...
303,00 zł / ha
Sprzedam
Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 21:39
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 15,96 ha gruntu rolnego na 3 lata – RIVb, ŁIV, PsIII, W-ŁIV woj. warmińsko-mazurskie, powiat kętrzyński Roczny czynsz wywoławczy: 19 154,00 PLN Wadium: 2 000,00 PLN do 04.09.2...
1200,00 zł / ha
Sprzedam
Kętrzyn, warmińsko-mazurskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 21:38
693 *** ***
[ZAKOŃCZONE] Przetarg na dzierżawę 2,87 ha gruntu rolnego na 5 lat – R woj. śląskie, powiat raciborski Roczny czynsz wywoławczy: 2 295,76 PLN + VAT Wadium: 240,00 PLN do 27.08.2025 Termin przetarg...
800,00 zł / ha
Sprzedam
Racibórz, śląskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 21:36
693 *** ***
19
1
18
19
20
29