Szukaj
Znaleźliśmy 848 wyników
Wszystkie
[58,92 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę [powiat głubczycki woj. opolskie] użytek RIII,RIV, roczny czynsz wywoławczy 36425,00 zł, wadium 10000,00 zł do 31.10.2025, termin...
618,00 zł / ha
Sprzedam
Zubrzyce, opolskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 17:29
572 *** ***
Przetarg na dzierżawę 24,81 ha jeziora na 10 lat woj. kujawsko-pomorskie, powiat golubsko-dobrzyński Roczny czynsz wywoławczy: 18 000,00 PLN Wadium: 1 800,00 PLN do 24.10.2025 Termin składania ofe...
725,00 zł / ha
Sprzedam
Golub-Dobrzyń, kujawsko-pomorskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 19:37
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 16,20 ha gruntu rolnego na 5 lat – ŁIII, ŁIV, ŁV, ŁVI, W-ŁIV, W-ŁV, W-ŁVI, PsV, W, N woj. zachodniopomorskie, powiat wałecki Roczny czynsz wywoławczy: 4 667,54 PLN Wadium: 466...
288,00 zł / ha
Sprzedam
Wałcz, zachodniopomorskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 19:37
693 *** ***
Kupię działkę rolną ze starym sadem lub bez.Okolice Dańków, Popowice lub Pelinów 05-620 Mazowieckie. Tel 501604316
60 000,00 zł / ha
Kupię
Dańków, mazowieckie
Mirosław
3 kwartały temu, 10:08
501 *** ***
Sprzedam działkę rolną o powierzchni 3 08 ha w miejscowości Piotrowice gmina warta ziemia 3i4 klasy możliwość podłączenia prądu
Do uzgodnienia
Sprzedam
Warta, łódzkie
Kuba
3 kwartały temu, 10:14
516 *** ***
Na sprzedaż 33,011 ha ziemi rolnej w gminie Kalinowo, obręb Romoty i Borzymy, powiat ełcki, woj. warmińsko-mazurskie. Grunty orne i łąki w bardzo dobrej kulturze rolnej. Klasy bonitacyjne I...
49 230,00 zł / ha
Sprzedam
Ełk, warmińsko-mazurskie
Joanna
3 kwartały temu, 10:33
696 *** ***
Przetarg na dzierżawę 461,03 ha gruntu rolnego na 10 lat woj. dolnośląskie, powiat świdnicki Roczny czynsz wywoławczy: 691 551,00 PLN Wadium: 69 155,10 PLN do 07.11.2025 godz. 11:00 Termin składan...
1500,00 zł / ha
Sprzedam
Świdnica, dolnośląskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 08:23
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 64,83 ha jeziora na 15 lat – Ws woj. pomorskie, powiat człuchowski Roczny czynsz wywoławczy: 19 449,00 PLN Wadium: 1 950,00 PLN do 15.10.2025 Termin składania ofert: 15.10.20...
300,00 zł / ha
Sprzedam
Człuchów, pomorskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 08:21
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 6,28 ha jeziora na 10 lat – Ws woj. zachodniopomorskie, powiat myśliborski Roczny czynsz wywoławczy: 1 570,00 PLN + VAT Wadium: 314,00 PLN do 22.10.2025 Termin przetargu: 28....
249,00 zł / ha
Sprzedam
Myślibórz, zachodniopomorskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 08:18
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 2,89 ha gruntu rolnego na 1 rok woj. wielkopolskie, powiat poznański Roczny czynsz wywoławczy: 1 000,00 PLN Wadium: 100,00 PLN do 13.10.2025 Termin przetargu: 20.10.2025 godz...
346,00 zł / ha
Sprzedam
Poznań, wielkopolskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 08:11
693 *** ***
[24,81 ha] jezioro, przetarg nieograniczony na 10-letnią dzierżawę [powiat golubsko-dobrzyński woj. kujawsko-pomorskie] rekreacja, amatorski połów ryb, roczny czynsz wywoławczy 18000,00 zł, wadium 180...
726,00 zł / ha
Sprzedam
Gajewo, kujawsko-pomorskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 21:21
[16,27 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę [powiat wałecki woj. zachodniopomorskie] użytek ŁIV, roczny czynsz wywoławczy 4640,00 zł, wadium 464,00 zł do 20.10.2025, termin p...
286,00 zł / ha
Sprzedam
Lubiesz, zachodniopomorskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 21:15
13,74 ha ,kłady IV i V.Nowy Żelibórz ,gmina Polanów.3km do woj.pomorskiego.
70 000,00 zł / ha
Sprzedam
Nowy Żelibórz, zachodniopomorskie
Jarek
3 kwartały temu, 13:27
511 *** ***
[461,03 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 10-letnią dzierżawę [powiat świdnicki woj. dolnośląskie] użytek RIII,RIV,ŁIV, roczny czynsz wywoławczy 691551,00 zł, wadium 69155,00 zł do 07.11.202...
1500,00 zł / ha
Sprzedam
Graniczna, dolnośląskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 19:03
572 *** ***
Sprzedam działkę rolną o powierzchni 3 08 ha w miejscowości Piotrowice gmina warta ziemia 3i4 klasy możliwość podłączenia prądu cena do uzgodnienia
Do uzgodnienia
Sprzedam
Warta, łódzkie
Kuba
3 kwartały temu, 18:50
516 *** ***
[23,35 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 10-letnią dzierżawę [powiat szamotulski woj. wielkopolskie] użytek RIV,ŁIV, roczny czynsz wywoławczy 14313,00 zł, termin składania ofert pisemnych 10...
613,00 zł / ha
Sprzedam
Zielonagóra, wielkopolskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 22:30
Przetarg na dzierżawę 18,62 ha gruntu rolnego na 5 lat – W/ŁIV, PsIII, ŁIV, RIVb, RIVa, RIIIb, W/PsIII, W/RIVa woj. podlaskie, powiat augustowski Roczny czynsz wywoławczy: 7 600,00 PLN Wadium: 1 40...
408,00 zł / ha
Sprzedam
Augustów, podlaskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 13:07
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 4,48 ha gruntu rolnego na 3 lata – RIVa, RIVb, RV woj. opolskie, powiat brzeski Roczny czynsz wywoławczy: 4 072,24 PLN Wadium: 250,00 PLN do 10.10.2025 godz. 12:00 Termin prz...
910,00 zł / ha
Sprzedam
Brzeg, opolskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 13:04
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 4,33 ha gruntu rolnego na 5 lat – RIVa, RIVb, RV, RVI woj. wielkopolskie, powiat kępiński Roczny czynsz wywoławczy: 3 738,51 PLN Wadium: 373,00 PLN do 14.10.2025 Termin przet...
863,00 zł / ha
Sprzedam
Kępno, wielkopolskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 13:04
693 *** ***
Przetarg na sprzedaż 0,61 ha gruntu rolnego – RIVa woj. warmińsko-mazurskie, powiat kętrzyński Cena wywoławcza: 90 000,00 PLN Wadium: 9 000,00 PLN do 15.10.2025 Termin przetargu: 17.10.2025 godz....
15,00 zł / m
Sprzedam
Kętrzyn, warmińsko-mazurskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 12:56
693 *** ***
[5,73 ha] staw rybny, przetarg nieograniczony na 3-letnią dzierżawę [powiat tarnowski woj. małopolskie] racjonalna gospodarka rybacka, roczny czynsz wywoławczy 6000,00 zł, termin składania ofert pisem...
1047,00 zł / ha
Sprzedam
Janowice, małopolskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 19:00
[64,83 ha] jezioro, przetarg nieograniczony na 15-letnią dzierżawę [powiat człuchowski woj. pomorskie] racjonalna gospodarka rybacka, roczny czynsz wywoławczy 19449,00 zł, wadium 1950,00 zł do 15.10.2...
300,00 zł / ha
Sprzedam
Olszanowo, pomorskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 18:56
13,74 ha klasa IV i V ,Nowy Żelibórz, gmina Polanów.
70 000,00 zł / ha
Sprzedam
Nowy Żelibórz, zachodniopomorskie
Jarek
3 kwartały temu, 11:14
511 *** ***
[6,28 ha] jezioro, przetarg nieograniczony na 10-letnią dzierżawę [powiat myśliborski woj. zachodniopomorskie] racjonalna gospodarka rybacka, roczny czynsz wywoławczy 1570,00 zł, wadium 314,00 zł do 2...
250,00 zł / ha
Sprzedam
Dalsze, zachodniopomorskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 20:44
[18,62 ha] grunty rolne przetarg nieograniczony na 5-letnią dzierżawę [powiat augustowski woj. podlaskie] użytek RIVa,ŁIV, roczny czynsz wywoławczy 7600,00 zł, wadium 1350,00 zł do 21.10.2025, termin...
408,00 zł / ha
Sprzedam
Netta Pierwsza, podlaskie
InvestGrunt.pl
3 kwartały temu, 20:37
Przetarg na dzierżawę 37,27 ha gruntu rolnego na 3 lata – RIVa, RIVb, RV woj. zachodniopomorskie, powiat stargardzki Roczny czynsz wywoławczy: brak Wadium: 4 000,00 PLN do 24.10.2025 Termin składa...
1000,00 zł / ha
Sprzedam
Stargard, zachodniopomorskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 18:41
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 18,01 ha gruntu rolnego na 11 lat – RIVa, RIVb, LzIV woj. warmińsko-mazurskie, powiat gołdapski Roczny czynsz wywoławczy: 6 991,57 PLN Wadium: 5 000,00 PLN do 24.09.2025 Term...
388,00 zł / ha
Sprzedam
Gołdap, warmińsko-mazurskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 18:40
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 7,31 ha gruntu rolnego na 3 lata woj. pomorskie, powiat pucki Roczny czynsz wywoławczy: 6 489,21 PLN Wadium: 700,00 PLN do 13.10.2025 Termin przetargu: 17.10.2025 godz. 10:00...
887,00 zł / ha
Sprzedam
Puck, pomorskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 18:38
693 *** ***
Przetarg na dzierżawę 2,41 ha gruntu rolnego na 3 lata – RII, RIIIb, RIVa, RV woj. dolnośląskie, powiat średzki Roczny czynsz wywoławczy: 1 948,45 PLN Wadium: 500,00 PLN do 09.10.2025 godz. 10:00...
809,00 zł / ha
Sprzedam
Środa Śląska, dolnośląskie
Agroprzetargi.pl
3 kwartały temu, 18:36
693 *** ***
Wydzierżawię grunty rolne w promieniu 100 km od Lublina zapraszam do współpracy.
Do uzgodnienia
Kupię
Lublin, lubelskie
Michał 123
3 kwartały temu, 09:13
665 *** ***
15
1
14
15
16
29